Főoldal » Focisták » Fehéroroszország focistái

Fehérorosz focisták listája

Fehérorosz játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6
Aik Musahagian
(Energetik-BGU Minsk)
Albert Kapskii
(FK Minsk)
Aleh Putsila
(De Treffers)
Aleksandr Adamenko
(Naftan Novopolotsk)
Aleksandr Anufriev
(Slavia Mozyr)
Aleksandr Baldykov
(Dnepr Mogilev)
Aleksandr Bazey
(Neman Mosty)
Aleksandr Bucha
(Neman-Agro)
Aleksandr Chizh
(Dinamo Minsk)
Aleksandr Davidovich
(Slutsksakhar)
Aleksandr Demeshko
(Dinamo Brest)
Aleksandr Fedorovich
(BATE Borisov)
Aleksandr Govor
(Neman Mosty)
Aleksandr Grenkov
(Shakhter Soligorsk)
Aleksandr Gutor
(Dinamo Brest)
Aleksandr Kardash
(Neman Mosty)
Aleksandr Karnitskiy
(Mezőkövesd)
Aleksandr Kleschenok
(Dnepr Mogilev)
Aleksandr Klimenko
(Slavia Mozyr)
Aleksandr Kobets
(Slavia Mozyr)
Aleksandr Komlev
(Dinamo Brest)
Aleksandr Krasiy
(Granit Mikashevichi)
Aleksandr Krasnov
(Torpedo Zhodino)
Aleksandr Krovetskiy
(Naftan Novopolotsk)
Aleksandr Ksenofontov
(Dinamo Minsk)
Aleksandr Kugan
(Karabakh Wien)
Aleksandr Kulchiy
(Sibir Novosibirsk)
Aleksandr Lentsevich
(Dnepr Mogilev)
Aleksandr Martinovich
(FK Krasnodar)
Aleksandr Myat
(Baranovichi)
Aleksandr Nechaev
(Dinamo Brest)
Aleksandr Novik
(Belshina)
Aleksandr Pavlov
(Dnepr Mogilev)
Aleksandr Pavlovets
(Dinamo Brest)
Aleksandr Poznyak
(Neman Grodno)
Aleksandr Puzevich
(Smolevichi)
Aleksandr Raevskiy
(Slavia Mozyr)
Aleksandr Sachivko
(Shakhter Soligorsk)
Aleksandr Sazankov
(Dnepr Mogilev)
Aleksandr Semenyk
(Dinamo Brest)
Aleksandr Shupikov
(Dnepr Mogilev)
Aleksandr Sulima
(Neman Grodno)
Aleksandr Sverchinski
(Gandzasar Kapan)
Aleksandr Svirepa
(Energetik-BGU Minsk)
Aleksandr Svirski
(BATE Borisov)
Aleksandr Tarasenya
(Granit Mikashevichi)
Aleksandr Tolkanitsa
(Dinamo Brest)
Aleksandr Volodko
(Shakter Karaganda)
Aleksandr Yedeshko
(Neman Grodno)
Aleksandr Yurevich
(Shakhter Soligorsk)
Aleksandr Zhegalo
(Beltransgaz)
Aleksei Danko
(Shakhter Soligorsk)
Aleksei Gavrilovich
(Dinamo Minsk)
Aleksei Klemyatich
(Shakhter Soligorsk U19)
Aleksei Legchilin
(Neman Grodno)
Aleksei Nikulin
(FK Minsk)
Aleksei Stankevich
(Shakhter Soligorsk U19)
Aleksei Teslyuk
(Smolevichi)

Alekseiy Kovalev
(Gomelzheldortrans)
Aleksey Drachev
(Krumkachy)
Aleksey Ginko
(FK Minsk U19)
Aleksey Ivanov
(Dinamo Brest)
Aleksey Kolesnik
(Naftan Novopolotsk)
Aleksey Kozlov
(Naftan Novopolotsk)
Aleksey Kulikov
(Beltransgaz)
Aleksey Mokhnach
(Krumkachy)
Aleksey Nosko
(Zorka-BDU)
Aleksey Pankovets
(Torpedo Zhodino)
Aleksey Petrenko
(BATE Borisov)
Aleksey Petrov
(Gorodeya)
Aleksey Plyasunov
(Naftan Novopolotsk)
Aleksey Poznyak
(Gorodeya)
Aleksey Pyshinskiy
(Granit Mikashevichi)
Aleksey Rios
(BATE Borisov)
Aleksey Suchkov
(Naftan Novopolotsk)
Aleksey Tarabanov
(Dnepr Mogilev)
Aleksey Vakulich
(Zorka-BDU)
Aleksey Zaleski
(Dnyapro Mahiljov)
Aleksey Zhitko
(Neman Mosty)
Aleskandr Selyava
(Shakhter Soligorsk)
Alexey Kuchuk
(Beira-Mar)
Alexey Mosichev
(Shakhter Soligorsk U19)
Alexey Rogach
(Shakhter Soligorsk U19)
Aliaksandr Barabanau
(Dnepr Mogilev)
Aliaksandr Hleb
(BATE Borisov)
Aliaksei Bialevich
(Torpedo Zhodino)
Aliaksei Khanevich
(BATE Borisov)
Aliaksei Lauryk
(FK Minsk)
Aliaksei Meschanikov
(Granit Mikashevichi)
Anas Hamzaoui
(Union St. Gilloise)
Anatoliy Karp
(Partizan Minsk)
Andrei Alshanik
(Energetik-BGU Minsk)
Andrei Antanyk
(FK Gomel)
Andrei Arochka
(Pakruojis)
Andrei Shamruk
(FK Minsk)
Andrei Shtygel
(FK Gomel)
Andrei Zaleski
(Dinamo Minsk)
Andrey Arkhipov
(Luch Minsk)
Andrey Artyukh
(Baranovichi)
Andrey Chukhley
(Ararat Yerevan)
Andrey Dashuk
(Khimik Svetlogorsk)
Andrey Divakov
(Torpedo Zhodino)
Andrey Gerasimovich
(Zulte-Waregem)
Andrey Gorbach
(Neman Grodno)
Andrey Gorbunov
(Torpedo Zhodino)
Andrey Gorovtsov
(Gomelzheldortrans)
Andrey Kazarin
(Gorodeya)
Andrey Khachaturyan
(Torpedo Zhodino)
Andrey Klimovich
(Shakhter Soligorsk)
Andrey Lavrenchuk
(Gomelzheldortrans)
Andrey Lavrik
(Torpedo Zhodino)
Andrey Leonchik
(Shakhter Soligorsk)
Andrey Lyasyuk
(Neman Grodno)
Andrey Nikitin
(Byaroza 2010)
Andrey Potapenko
(BATE Borisov)
Andrey Razin
(FK Minsk)
Andrey Sakovich
(FK Gomel)
Andrey Sevko
(Neman Mosty)
Andrey Sheryakov
(Granit Mikashevichi)
Andrey Silivonchik
(Gomelzheldortrans)
Andrey Sinenko
(Energetik-BGU Minsk)
1 2 3 4 5 6