Főoldal » Focisták » Fehéroroszország focistái

Fehérorosz focisták listája

Fehérorosz játékosok ABC sorrendben

Pavel Kiyko
(Slutsk)
Pavel Klenye
(FK Minsk)
Pavel Korolchuk
(Uni Minsk)
Pavel Kosinets
(Beltransgaz)
Pavel Krechin
(Gomelzheldortrans)
Pavel Kruk
(Panevezys)
Pavel Lazovskiy
(Bobovnya)
Pavel Lisyuk
(Krumkachy)
Pavel Lovgach
(Ostrovets FC)
Pavel Lyakhnovich
(Osipovichy)
Pavel Markov
(Dnepr Mogilev)
Pavel Mikhaltov
(Baranovichi)
Pavel Movchun
(DYuSSh-3 Pinsk)
Pavel Naruta
(Shchuchyn)
Pavel Nazarenko
(Akzhayik)
Pavel Nekhaychik
(BATE Borisov)
Pavel Pampukha
(Niva Dolbizno)
Pavel Pashevich
(Energetik-BGU Minsk)
Pavel Plaskonny
(Gorodeya)
Pavel Platonov
(Torpedo Zhodino)
Pavel Priko
(Niva Dolbizno)
Pavel Rassolko
(Molodechno)
Pavel Rybak
(BATE Borisov)
Pavel Ryzhevski
(BFC Daugavpils)
Pavel Sadovskiy
(Smolevichi-STI)
Pavel Sadovskiy
(Smolevichi-STI)
Pavel Satsuk
(Dinamo Brest)
Pavel Savitski
(Neman Grodno)
Pavel Sedko
(FK Gomel)
Pavel Seliazneu
(Arsenal FC)
Pavel Silich
(Torpedo Zhodino)
Pavel Simakovich
(Kommunalnik)
Pavel Sitko
(FK Gomel)
Pavel Staskevich
(Neman Belkard)
Pavel Stetsko
(Partizan Salihorsk)
Pavel Sushchenya
(Starye Dorogi)
Pavel Trafimchuk
(Gomelzheldortrans)
Pavel Tseslykevich
(Dnepr Mogilev)
Pavel Tumilovich
(Zhodino Yuzhnoe)
Pavel Vakulich
(Oshmyany)
Pavel Zabelin
(Shakhter Soligorsk)
Pavel Zhuravlev
(Tekhnolog)
Pavel Zubritskiy
(Uni Minsk)
Petr Dayneko
(Zhlobin)
Petr Kazantsev
(Molodechno)
Petr Poplavskiy
(Svislach)
Petr Zgurski
(Krumkachy)
Petr Zyl
(Dnepr Mogilev)
Philip Jovich
(Ruh Brest)
Raman Davyskiba
(Shakhter Soligorsk)
Raman Viahera
(Arsenal FC)
Rodion Pechura
(FK Minsk)
Rodion Zhuk
(Smorgon)
Roman Andreenko
(MKK-Dnepr)
Roman Artyukh
(Polotsk)
Roman Astapenko
(Neman Grodno)
Roman Babaev
(Zorka-BDU)
Roman Begunov
(Dinamo Minsk)
Roman Burak
(Molodechno)
Roman Burets
(MKK-Dnepr)
Roman Danilkov
(Gomelzheldortrans)
Roman Dudarev
(Starye Dorogi)
Roman Durko
(Uni Minsk)
Roman Gaev
(Maxline)
Roman Gribovski
(Neman Grodno)
Roman Grinyuk
(Partizan Salihorsk)
Roman Kharchenko
(BGU Minsk)
Roman Khovavko
(Niva Dolbizno)
Roman Kirenkin
(Shakhter Soligorsk)
Roman Kozel
(Niva Dolbizno)
Roman Kuleshov
(Dnepr Mogilev)
Roman Lemeza
(Meliorator Zhitkovichi)
Roman Malakhov
(Spartak Shklov)
Roman Mokin
(Tekhnolog)
Roman Pasevich
(Neman Grodno)
Roman Plekhov
(Krumkachy)
Roman Pytkov
(Tekhnolog)
Roman Stepanov
(Shakhter Soligorsk)
Roman Vasilyuk
(Dinamo Brest)

Roman Volkov
(Dnepr Mogilev)
Roman Yuzepchukh
(Shakhter Soligorsk)
Rostislav Sery
(Osipovichy)
Ruslan Golovin
(Tekhnolog)
Ruslan Khadarkevich
(Shakhter Soligorsk)
Ruslan Kislyk
(Beltransgaz)
Ruslan Makarov
(Spartak Shklov)
Ruslan Myalkovskiy
(Arsenal FC)
Ruslan Rakhimov
(Stroitel Kapyl)
Ruslan Usov
(Vitebsk)
Ruslan Yudenkov
(Maqtaaral)
Said Cherepov
(Maxline)
Semen Khatkevich
(Molodechno)
Semen Lazarchik
(Táborsko)
semen Shestilovsky
(Byaroza 2010)
Sergei Gurenko
(Dinamo Minsk)
Sergei Karpovich
(Neman Grodno)
Sergei Novik
(Ostrovets FC)
Sergej Ruseckij
(Smolevichi)
Sergey Akunets
(Meliorator Zhitkovichi)
Sergey Aliferovich
(Meliorator Zhitkovichi)
Sergey Bondarenko
(Kaisar Kyzylorda)
Sergey Bulynenokh
(Molodechno)
Sergey Chernik
(Shakhter Soligorsk)
Sergey Chirik
(Leskhoz)
Sergey Drozd
(Molodechno)
Sergey Duboenko
(Slavia Mozyr)
Sergey Gerasimenko
(Byaroza 2010)
Sergey Golovhcik
(Niva Dolbizno)
Sergey Gorevalov
(Edinstvo Dzerzhinsk)
Sergey Irkha
(Slavia Mozyr)
Sergey Khaletskiy
(Slavia Mozyr)
Sergey Khaletsky
(Slavia Mozyr)
Sergey Khmelev
(Gomelzheldortrans)
Sergey Kishko
(Smorgon)
Sergey Kislyak
(Dinamo Minsk)
Sergey Kondratyev
(Naftan Novopolotsk)
Sergey Kontsevoy
(Naftan Novopolotsk)
Sergey Korsak
(Krumkachy)
Sergey Koshel
(Molodechno)
Sergey Kotok
(Pershiy Regien)
Sergey Kovalchuk
(Slavia Mozyr)
Sergey Kovalyuk
(Malorita)
Sergey Kozak
(Belshina)
Sergey Krivets
(Dinamo Brest)
Sergey Krot
(Ostrovets FC)
Sergey Kubarev
(FK Gomel)
Sergey Kurganskiy
(Neman Grodno)
Sergey Levotskiy
(DYuSSh-3 Pinsk)
Sergey Linskiy
(Uni Minsk)
Sergey Lynko
(Dinamo Brest)
Sergey Melnik
(MKK-Dnepr)
Sergey Nagorskiy
(Uni Minsk)
Sergey Nikiforenko
(Shakhter Soligorsk)
Sergey Ostertakh
(Zorka-BDU)
Sergey Politevich
(Shakhter Soligorsk)
Sergey Pyrkh
(Gomelzheldortrans)
Sergey Roslevich
(Gazovik Vitebsk)
Sergey Rusak
(Slutsk)
Sergey Rusakh
(Zhodino Yuzhnoe)