Főoldal » Meccsek » 2020. december 12.

Meccsek - 2020. december 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. december 12.)


4 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Valencia - Athletic Bilbao
2:2 (1:0)
dec. 12. 16:15
Getafe - Sevilla
0:1 (0:0)
dec. 12. 18:30
Huesca - Alavés
1:0 (0:0)
dec. 12. 21:00
Real Madrid - Atlético Madrid
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 12. 13:30
Wolverhampton - Aston Villa
0:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Newcastle United - West Bromwich
2:1 (1:0)
dec. 12. 21:00
Everton - Chelsea
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 17:00
Ferencváros - ZTE
2:0 (0:0)
dec. 12. 19:30
Fehérvár - Budafok
4:1 (3:0)

3 mérkőzés
dec. 12. 15:00
Crotone - Spezia
4:1 (1:1)
dec. 12. 18:00
Torino - Udinese
2:3 (0:1)
dec. 12. 20:45
Lazio - Hellas Verona
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
dec. 12. 15:30
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
1:5 (1:1)
dec. 12. 15:30
RB Leipzig - Werder Bremen
2:0 (2:0)
dec. 12. 15:30
Mainz - 1. FC Köln
0:1 (0:0)
dec. 12. 15:30
Mönchengladbach - Hertha BSC
1:1 (0:0)
dec. 12. 15:30
Freiburg - Arminia Bielefeld
2:0 (0:0)
dec. 12. 18:30
Union Berlin - Bayern München
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 12. 17:00
Olympique Marseille - AS Monaco
2:1 (2:0)
dec. 12. 21:00
Lens - Montpellier HSC
2:3 (1:2)
3 mérkőzés
dec. 12. 16:30
Groningen - Waalwijk
2:0 (0:0)
dec. 12. 18:45
FC Emmen - Den Haag
1:1 (0:1)
dec. 12. 20:00
Ajax - Zwolle
4:0 (3:0)
dec. 12. 13:00
Heidenheim - Hannover 96
1:0 (1:0)
dec. 12. 13:00
Darmstadt - Hamburger SV
1:2 (0:0)
dec. 12. 13:00
Regensburg - Holstein Kiel
2:3 (1:2)
dec. 12. 16:00
Leganés - Mallorca
0:1 (0:0)
dec. 12. 18:15
Castellón - Albacete
3:0 (1:0)
dec. 12. 20:30
Fuenlabrada - Mirandés
0:1 (0:0)
12 mérkőzés
dec. 12. 13:30
Cardiff - Swansea
0:2 (0:1)
dec. 12. 16:00
Blackburn Rovers - Norwich
1:2 (0:1)
dec. 12. 16:00
Derby - Stoke
0:0
dec. 12. 16:00
Middlesbrough - Millwall
3:0 (3:0)
dec. 12. 16:00
Bournemouth - Huddersfield
5:0 (3:0)
dec. 12. 16:00
Birmingham - Watford
0:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Luton - Preston
3:0 (2:0)
dec. 12. 16:00
Queens Park - Reading
0:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Rotherham - Bristol City
2:0 (2:0)
dec. 12. 16:00
Nottingham Forest - Brentford
1:3 (0:1)
dec. 12. 16:00
Sheffield Wednesday - Barnsley
1:2 (1:2)
dec. 12. 16:00
Wycombe - Coventry
1:2 (0:2)

8 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Entella - Empoli
2:5 (1:0)
dec. 12. 14:00
Brescia - Salernitana
3:1 (2:1)
dec. 12. 14:00
Pisa - Pordenone
1:0 (0:0)
dec. 12. 14:00
Cremonese - Ascoli
3:3 (2:2)
dec. 12. 14:00
Lecce - Frosinone
2:2 (1:1)
dec. 12. 14:00
Cosenza 1914 - Reggiana
0:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Pescara - Vicenza
2:3 (1:2)
dec. 12. 18:00
Cittadella - SPAL
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 13:00
Fontinhas - Fafe
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
dec. 12. 16:00
Rio Ave - Famalicao
2:1 (1:0)
dec. 12. 22:00
Estoril - Boavista Porto
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 12:00
Rotor Volgograd - Ufa
1:0 (0:0)
dec. 12. 14:30
PFC Sochi - Szpartak Moszkva
1:0 (0:0)
dec. 12. 15:00
Caen - Troyes
0:0
dec. 12. 19:00
Paris FC - Rodez
1:1 (0:1)
dec. 12. 19:00
Nancy - Auxerre
2:2 (1:2)
dec. 12. 19:00
Guingamp - Valenciennes
1:1 (0:0)
dec. 12. 19:00
Chamois Niortais - Ajaccio
2:0 (0:0)
dec. 12. 19:00
Grenoble - Dunkerque
4:0 (1:0)
dec. 12. 19:00
Chateauroux - Toulouse
0:3 (0:1)
dec. 12. 19:00
Amiens SC - Chambly
1:1 (0:1)

2 mérkőzés
dec. 12. 16:00
Gaz Metan Medias - Sepsi
0:3 (0:2)
5 mérkőzés
dec. 12. 11:30
Hatayspor - Fatih Karagümrük
3:1 (1:0)
dec. 12. 14:00
Rizespor - Göztepe Izmir
3:2 (1:0)
dec. 12. 14:00
Kayserispor - Trabzonspor
0:0
dec. 12. 17:00
Fenerbahce - Malatyaspor
0:3 (0:2)
dec. 12. 17:00
Ankaragücü - Konyaspor
4:3 (1:2)
4 mérkőzés
dec. 12. 18:30
Cercle Brugge - KV Oostende
0:1 (0:1)
dec. 12. 18:30
Kortrijk - Oud-Heverlee
0:3 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 12. 21:00
Atlético PR - Atlético Mineiro
0:1 (0:1)
dec. 12. 21:00
Bragantino - Fortaleza
2:1 (1:1)
dec. 12. 23:00
Palmeiras - Bahia
3:0 (3:0)
dec. 12. 23:00
Internacional RS - Botafogo
2:1 (1:1)
21 mérkőzés
dec. 12. 16:00
Banks O' Dee - Vale of Leithen
6:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Blackburn United - Civil Service Strollers
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
dec. 12. 16:00
Clachnacuddin - Edusport Academy
1:2 (0:0)
dec. 12. 16:00
Deveronvale - Camelon Juniors
1:4 (0:0)
dec. 12. 16:00
Huntly - Dalbeattie Star
3:0 (0:0)
dec. 12. 16:00
Keith - Fort William
5:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Nairn County - Threave Rovers
4:0 (0:0)
dec. 12. 16:00
Newton Stewart - Broxburn Athletic
0:3 (0:0)
dec. 12. 16:00
Lothian Hutchison - Lossiemouth
4:4 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
dec. 12. 16:00
Spartans - East Kilbride
2:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Tynecastle - Cumbernauld Colts
2:3 (0:0)
dec. 12. 16:00
BSC Glasgow - Haddington Athletic
2:3 (0:0)
dec. 12. 16:00
Dunipace - Berwick
1:3 (0:0)
dec. 12. 16:00
Newtongrange Star - Rothes
0:4 (0:0)

4 mérkőzés
dec. 12. 16:00
Aberdeen - Ross County
2:0 (1:0)
dec. 12. 16:00
Hamilton - Hibernian
0:4 (0:2)
dec. 12. 16:00
Motherwell - St. Mirren
0:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
St. Johnstone - Livingston
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 17:00
Sturm Graz - Admira
3:0 (1:0)
dec. 12. 17:00
Ried - Altach
1:4 (1:1)
dec. 12. 17:00
St. Pölten - Hartberg
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
dec. 12. 13:00
Vorskla Poltava - Minai
1:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka
2:2 (0:0)
dec. 12. 18:30
Rukh Vynnyky - Dnipro-1
4:1 (3:0)
12 mérkőzés
dec. 12. 16:00
Bristol Rovers - Plymouth
3:0 (2:0)
dec. 12. 16:00
Hull - Shrewsbury
0:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Ipswich - Portsmouth
0:2 (0:2)
dec. 12. 16:00
Wigan - Accrington Stanley
4:3 (3:0)
dec. 12. 16:00
Blackpool - Oxford United
0:0
dec. 12. 16:00
Charlton Athletic - Wimbledon
5:2 (1:2)
dec. 12. 16:00
Lincoln City - Sunderland AFC
0:4 (0:3)
dec. 12. 16:00
Peterborough - Rochdale
4:1 (4:1)
dec. 12. 16:00
Swindon - Fleetwood
0:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Crewe - Northampton
2:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Doncaster - Gillingham
2:1 (1:0)
dec. 12. 16:00
Milton Keynes Dons - Burton Albion
1:1 (0:1)

6 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Duisburg - Wehen Wiesbaden
4:1 (1:0)
dec. 12. 14:00
1860 München - Waldhof Mannheim
5:0 (3:0)
dec. 12. 14:00
Hallescher - Dynamo Dresden
1:3 (1:2)
dec. 12. 14:00
Lübeck - Magdeburg
1:1 (1:1)
dec. 12. 14:00
Uerdingen - Türkgücü-Ataspor
1:0 (1:0)
dec. 12. 14:00
Verl - Viktoria Köln
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 12. 18:45
Sion - Luzern
1:2 (0:0)
dec. 12. 20:30
FC Vaduz - Basel
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 12. 16:15
Larisa - OFI Heraklion
0:1 (0:0)
dec. 12. 18:30
Panathinaikosz - PAS Giannina
2:0 (1:0)
dec. 12. 17:00
La Nucía - Valencia II
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 12. 01:10
Vélez Sársfield - Racing Club
2:1 (0:0)
dec. 12. 21:10
Colón - Gimnasia La Plata
0:2 (0:1)
dec. 12. 21:10
Newell's Old Boys - Estudiantes
1:0 (1:0)
dec. 12. 23:20
Boca Juniors - Arsenal FC
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 15:00
Warta Poznan - Pogon Szczecin
1:2 (0:2)
dec. 12. 17:30
Górnik Zabrze - Cracovia Krakow
0:2 (0:1)
dec. 12. 20:00
Wisla Kraków - Legia Warszawa
1:2 (1:0)
dec. 12. 15:00
Imolese - Vis Pesaro
1:2 (1:0)
12 mérkőzés
dec. 12. 16:00
Exeter - Tranmere
5:0 (3:0)
dec. 12. 16:00
Walsall - Bolton Wanderers
2:1 (1:1)
dec. 12. 16:00
Carlisle - Stevenage
4:0 (3:0)
dec. 12. 16:00
Crawley - Barrow
4:2 (1:1)
dec. 12. 16:00
Morecambe - Harrogate Town
1:0 (0:0)
dec. 12. 16:00
Grimsby - Mansfield
1:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Leyton - Newport
2:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Oldham - Bradford
3:1 (2:0)
dec. 12. 16:00
Southend - Scunthorpe
1:0 (0:0)
dec. 12. 16:00
Port Vale - Colchester
1:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Salford - Cheltenham
0:0

dec. 12. 17:30
Juve Stabia - Potenza
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 12. 15:00
NK Gorica - Osijek
4:1 (1:0)
dec. 12. 17:05
Varazdin - Hajduk Split
4:2 (2:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Zilina - Sered
0:0
dec. 12. 14:00
FK Senica - Zlate Moravce
1:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Ruzomberok - Dunaszerdahely
1:1 (0:0)
dec. 12. 14:00
Dordrecht - Nijmegen
1:2 (0:2)
dec. 12. 16:30
Cambuur - Alkmaar II
2:0 (0:0)
dec. 12. 21:00
Eindhoven - MVV
4:0 (1:0)
dec. 12. 16:00
Numancia - Union Langreo
1:0 (1:0)
dec. 12. 17:30
Guijuelo - Racing Ferrol
1:1 (1:0)
dec. 12. 17:30
Leonesa - Covadonga
2:0 (1:0)
dec. 12. 19:00
Compostela - Zamora CF
0:0
5 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Macva Sabac - Rad Belgrád
0:1 (0:0)
dec. 12. 14:00
Novi Pazar - Metalac
1:0 (0:0)
dec. 12. 14:00
Radnicki Nis - Zlatibor Cajetina
2:1 (1:0)
dec. 12. 14:00
Spartak Subotica - Vojvodina
0:1 (0:0)
dec. 12. 17:00
Vozdovac - Partizan
0:2 (0:0)
6 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Budejovice - Karvina
1:1 (0:1)
dec. 12. 14:00
Pribram - Zlín
1:0 (0:0)
dec. 12. 14:00
Opava - Mlada Boleslav
2:2 (2:1)
dec. 12. 16:00
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
2:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Teplice - Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
dec. 12. 18:30
Jablonec - Viktoria Plzen
3:2 (0:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
dec. 12. 01:30
EC Vitória - Cruzeiro
0:1 (0:1)
dec. 12. 20:00
Figueirense - Cuiabá
1:0 (0:0)
dec. 12. 22:30
América MG - Paraná
1:0 (0:0)
dec. 12. 23:00
Confianca - Juventude
0:1 (0:1)
dec. 12. 14:30
Vorwärts Steyr - Dornbirn
1:1 (1:0)
dec. 12. 14:30
Como - Carrarese
2:1 (1:1)
dec. 12. 15:00
Pro Vercelli - AlbinoLeffe
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 12. 16:00
Ermis Aradippou - Anorthosis
1:1 (1:0)
dec. 12. 16:00
Osasuna II - Calahorra
0:0
dec. 12. 17:00
Haro Deportivo - Izarra
4:0 (3:0)
dec. 12. 17:00
Portugalete - Real Sociedad II
1:1 (1:1)
7 mérkőzés
dec. 12. 06:00
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima
1:0 (0:0)
dec. 12. 06:00
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale
1:1 (0:0)
dec. 12. 07:00
Oita Trinita - Consadole Sapporo
1:1 (1:0)
dec. 12. 08:00
Kashima Antlers - Shimizu
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
dec. 12. 11:30
Beroe - Botev Plovdiv
3:0 (1:0)
dec. 12. 15:30
Tsarsko Selo - Levszki Szófia
2:2 (1:2)

Sanct Bernhard Bodorrózsa tiszta tea
dec. 12. 20:45
Lierse Kempenzonen - Deinze
3:4 (2:1)
dec. 12. 12:00
Resovia Rzeszów - Jastrzebie
1:2 (0:0)
dec. 12. 12:30
Stomil Olsztyn - Nieciecza
1:4 (0:3)
dec. 12. 12:40
Belchatow - Puszcza Niepolomice
0:2 (0:1)
dec. 12. 14:00
Arka Gdynia - Chrobry Glogów
1:1 (0:0)
dec. 12. 16:00
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 17:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 12. 13:00
ND Gorica - Celje
0:2 (0:1)
dec. 12. 15:00
Aluminij - Bravo
1:1 (0:0)
dec. 12. 17:15
Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana
2:1 (1:0)
dec. 12. 20:15
Koper - Maribor
1:2 (0:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
dec. 12. 16:00
Dunfermline - Greenock Morton
1:2 (0:1)
dec. 12. 16:00
Inverness - Dundee FC
2:2 (0:1)
dec. 12. 16:00
Arbroath - Alloa
0:1 (0:0)
dec. 12. 14:00
Balikesirspor - Eskisehirspor
2:2 (2:1)
dec. 12. 17:00
Bursaspor - Samsunspor
3:0 (2:0)
dec. 12. 16:00
Inter de Madrid - Navalcarnero
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
dec. 12. 16:00
King's Lynn - Torquay
0:0
dec. 12. 16:00
Boreham Wood - Aldershot
3:2 (2:1)
dec. 12. 16:00
Dagenham & Redbridge - Altrincham
0:1 (0:1)
dec. 12. 16:00
Chesterfield - Barnet
6:0 (1:0)
dec. 12. 16:00
Woking - Hartlepool
3:0 (2:0)
dec. 12. 16:00
Wealdstone - Weymouth
2:1 (1:1)
dec. 12. 18:20
Solihull Moors - Bromley
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
dec. 12. 00:00
Goytre United - Penrhyncoch
elhalasztva
dec. 12. 14:30
Ammanford - Trefelin
0:6 (0:0)
dec. 12. 14:30
Llanrhaeadr - Llangefni Town
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
dec. 12. 15:30
Pontypridd - Cwmbran Celtic
2:0 (0:0)
dec. 12. 15:30
Holyhead Hotspur - Llandudno
1:0 (0:0)
dec. 12. 15:30
Buckley - Colwyn Bay
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
dec. 12. 15:30
Bangor City - Gresford Athletic
3:0 (0:0)
dec. 12. 15:30
Conwy Borough - Ruthin Town
0:2 (0:0)
dec. 12. 15:30
Risca United - Afan Lido
5:2 (0:0)
dec. 12. 15:30
Port Talbot - Cambrian & Clydach
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)

dec. 12. 16:00
Pyramids - Al-Ittihad
1:2 (1:1)
dec. 12. 18:30
Al Mokawloon - Zamalek
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 12. 22:00
Unión Espanola - Colo Colo
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 12. 14:00
Hapoel Kfar Saba - Ashdod
0:1 (0:1)
dec. 12. 16:20
Bnei Yehuda - Hapoel Hadera
0:3 (0:3)
dec. 12. 13:30
CD Marino - Las Palmas II
0:0
dec. 12. 17:00
Linares Deportivo - Betis II
1:1 (1:1)
dec. 12. 20:00
Real Santa Cruz - Always Ready
0:3 (0:0)
dec. 12. 20:00
Atlético Palmaflor - Club Aurora
1:0 (0:0)
dec. 12. 13:35
Abha - Al Taawoun
0:0
dec. 12. 15:25
Al Ittifaq - Damak
4:2 (2:1)
dec. 12. 15:30
Al Fateh - Al Baten
1:2 (0:2)
dec. 12. 17:45
Al-Nassr - Al Ahli Jeddah
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 12. 13:30
Pyunik - Shirak
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 12. 12:30
Silkeborg - Fredericia
2:0 (1:0)
dec. 12. 13:00
Hvidovre - Skive
1:2 (1:1)

4 mérkőzés
dec. 12. 09:00
Mash'al Mubarek - Kokand-1912
0:1 (0:0)
dec. 12. 09:00
Pakhtakor - Qizilqum
1:0 (0:0)
dec. 12. 12:00
Navbahor - Nasaf Qarshi
1:2 (0:0)
dec. 12. 12:00
AGMK - Metalourg
4:3 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 12. 21:00
Ayacucho - Sporting Cristal
1:4 (1:1)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
dec. 12. 15:30
Cefn Druids - Haverfordwest County
4:1 (1:0)
dec. 12. 15:30
Bala - Cardiff MU
4:1 (3:0)
dec. 12. 15:30
Caernarfon Town - Barry Town
2:0 (0:0)
dec. 12. 17:30
Connah's Quay - The New Saints
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 12. 17:00
Bloemfontein - Orlando Pirates
1:2 (1:1)
dec. 12. 00:45
Libertad - Guaraní
1:1 (0:1)
dec. 12. 22:30
River Plate - Nacional Asunción
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 12. 13:00
Renova - Shkupi
0:0
dec. 12. 12:55
Rude Zágráb - Dugopolje
0:0
dec. 12. 13:00
Cibalia Vinkovci - Junak Sinj
1:2 (0:0)
dec. 12. 13:00
Dubrava - Osijek II
2:1 (1:0)
dec. 12. 13:00
Solin - Medimurje Cakovec
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 12. 13:00
Balzan - Gzira
0:2 (0:1)
dec. 12. 17:00
Gudja United - Sirens
1:3 (0:2)
dec. 12. 21:00
Lija Athletic - Mosta
1:1 (0:0)

dec. 12. 13:00
Besa Pejë - Gjilani
1:2 (0:0)
dec. 12. 16:00
Coleraine - Warrenpoint
2:1 (1:0)
dec. 12. 16:00
Crusaders - Portadown
5:0 (3:0)
dec. 12. 16:00
Glentoran - Carrick Rangers
6:0 (3:0)
dec. 12. 16:00
Dungannon Swifts - Ballymena
1:5 (1:0)
dec. 12. 14:00
Magra - Biskra
0:0
dec. 12. 14:00
USM Bel Abbés - ES Sétif
0:2 (0:1)
dec. 12. 14:30
Constantine - Chlef
0:0
dec. 12. 15:00
WA Tlemcen - USM Alger
0:0
4 mérkőzés
dec. 12. 12:00
Naft - Al Simawa
3:1 (0:0)
dec. 12. 14:15
Al Minaa Basra - Al Karkh
2:2 (0:0)
dec. 12. 16:30
Al Talaba - Naft Al-Wasat
2:2 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 12. 12:30
Paykan - Aluminium Arak
0:0
dec. 12. 12:30
Foolad Khuzestan - Saipa
3:0 (1:0)
dec. 12. 12:30
Sanat Naft - Gol Gohar
2:1 (0:1)
dec. 12. 14:00
Étoile Sahel - Métlaoui
2:0 (1:0)
dec. 12. 14:00
Club Africain Tunis - Rejiche
1:1 (0:0)
dec. 12. 14:00
Ben Guerdane - Slimane
2:0 (1:0)
dec. 12. 01:00
Gran Valencia - Deportivo Táchira
0:3 (0:2)
dec. 12. 22:00
Deportivo Lara - Yaracuyanos
3:0 (2:0)
dec. 12. 22:00
Real Sociedad - Real Espana
1:2 (0:1)
dec. 12. 22:00
Marathón - CD Olimpia
1:3 (1:1)
dec. 12. 22:00
Real de Minas - Honduras Progreso
3:4 (3:2)
dec. 12. 22:00
Vida - UPNFM
0:3 (0:1)
dec. 12. 22:00
Motagua - CD Platense
5:0 (2:0)
dec. 12. 09:00
Zbrojovka Brno II - Znojmo
3:3 (3:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
315
39 (12%)
95 (30%)
385
312
31 (10%)
96 (31%)
347
   Elbran 2
314
33 (11%)
91 (29%)
347
   Xxy
293
29 (10%)
101 (34%)
347
313
36 (12%)
80 (26%)
340
312
28 (9%)
97 (31%)
334
313
26 (8%)
99 (32%)
328
8. Rati
294
26 (9%)
98 (33%)
326
313
23 (7%)
104 (33%)
323
10. Dania
314
29 (9%)
88 (28%)
321

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont