Főoldal » Meccsek » 2020. december 12. » Haro Deportivo - Izarra

Haro Deportivo - Izarra 4:0 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt Izarra - Haro Deportivo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 12. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal El Mazo (Haro)

Joseba García ('1, 1-0), Iván Garrido ('6, 2-0), Iván Garrido ('40, 3-0), Pecina ('68, 4-0)

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Izarra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Haro Deportivo csapatának kedvez (5:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Haro Deportivo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Haro Deportivo csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Haro Deportivo egyszer sem nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Haro Deportivo 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben háromszor kapott ki.
Az elmúlt egy évben a Haro Deportivo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Calahorra, az Osasuna II vagy az Ebro. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mutilvera, a Portugalete vagy a Calahorra. A Haro Deportivo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Haro Deportivo 3107., Izarra 1565. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Haro Deportivo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.