Főoldal » Meccsek » 2020. december 12. » La Nucía - Valencia II

La Nucía - Valencia II 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 13-án is volt Valencia II - La Nucía mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 12. 17:00
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

Fofo ('9, 11-esből, 1-0), Fran Navarro ('88, 1-1)

• A mérkőzésen két játékost is kiállított a játékvezető: Morgado és Jose David játékosokat.

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Valencia II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a La Nucía stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Valencia II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Valencia II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. A Valencia II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Orihuela. A La Nucía csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

La Nucía 3203., Valencia II 1457. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a La Nucía csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.