Főoldal » Meccsek » 2020. december 12. » Heart of Midlothian - Queen Of The South

Heart of Midlothian - Queen Of The South 6:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 27-én is volt Heart of Midlothian - Queen Of The South mérkőzés!

Skót Másodosztály mérkőzés, 7. forduló - 2020. december 12. 16:00
Helyszín: Tynecastle Park (Edinburgh)

Steven Naismith ('20, 1-0), Liam Boyce ('45+1, 2-0), Liam Boyce ('46, 3-0), Ayo Obileye ('72, 3-1), Jamie Walker ('76, 4-1), Elliott Frear ('82, 5-1), Josh Ginnelly ('90+1, 6-1)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Heart of Midlothian győzelem

2013. szept. 25. 3:3 / tizenegyesekkel 4:1 (1:1)
2013. júl. 20. 0:0
Queen Of The South győzelem

2018. júl. 11. 0:1 (1:0)

Heart of Midlothian utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Queen Of The South utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Queen Of The South győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Queen Of The South csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Heart of Midlothian hétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Queen Of The South egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Heart of Midlothian sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Skót Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Heart of Midlothian 3 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Queen Of The South pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Heart of Midlothian jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Heart of Midlothian olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Inverness. A Queen Of The South pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Queen's Park. A Heart of Midlothian erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Heart of Midlothian 308., Queen Of The South 1279. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Heart of Midlothian jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Heart of Midlothian csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.