Főoldal » Meccsek » 2020. december 12. » Al Ittifaq - Damak

Al Ittifaq - Damak 4:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Damak - Al Ittifaq mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 12. 15:25
Helyszín: Prince Mohamed bin Fahd Stadium (Ad Dammām)

Naim Sliti ('37, 1-0), Naim Sliti ('39, 2-0), Emilio Zelaya ('45+1, 11-esből, 2-1), Mohammed Al Kuwaykibi ('79, 3-1), Hamed Al Ghamdi ('85, 4-1), Emilio Zelaya ('90+4, 4-2)

Al Ittifaq utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Damak utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Damak győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Damak csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Ittifaq stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Damak csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Al Ittifaq egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Damak egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Al Ittifaq sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Ittifaq 3 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Damak pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Al Ittifaq jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Ittifaq olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Raed, az Al Feiha. A Damak pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Ittifaq vagy az Al Taawoun. A Damak erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Al Ittifaq olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Damak, az Al Fateh vagy az Al-Hilal. A Damak gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Qadisiya Khubar, az Al Raed vagy az Al-Shabab Riyadh. Az Al Ittifaq csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Ittifaq 1675., Damak 3109. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Ittifaq jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Ittifaq csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.