Főoldal » Meccsek » 2020. december 12. » Amorebieta - Arenas de Getxo

Amorebieta - Arenas de Getxo 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt Arenas de Getxo - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2020. december 12. 15:45
Helyszín: Campo Municipal de Urritxe (Amorebieta-Echano)

• Iker Seguín az egyetlen a mezőnyből, aki hat Amorebieta - Arenas de Getxo mérkőzésen is szerepelt.

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Arenas de Getxo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (4:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Amorebieta stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Arenas de Getxo csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Amorebieta négyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Amorebieta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Amorebieta 4 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Amorebieta jobban szerepelt.

Amorebieta 1311., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Amorebieta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.