Főoldal » Meccsek » 2020. február 16.

Meccsek - 2020. február 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 16.)


4 mérkőzés
febr. 16. 12:00
Sevilla - Espanyol
2:2 (1:1)
febr. 16. 14:00
Leganés - Betis
0:0
febr. 16. 18:30
Athletic Bilbao - Osasuna
0:1 (0:1)
febr. 16. 21:00
Real Madrid - Celta Vigo
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Aston Villa - Tottenham
2:3 (1:2)
febr. 16. 17:30
Arsenal - Newcastle United
4:0 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 16. 12:30
Udinese - Hellas Verona
0:0
febr. 16. 15:00
Juventus - Brescia
2:0 (1:0)
febr. 16. 15:00
Sampdoria - Fiorentina
1:5 (0:3)
febr. 16. 15:00
Sassuolo - Parma
0:1 (0:1)
febr. 16. 18:00
Cagliari - Napoli
0:1 (0:0)
febr. 16. 20:45
Lazio - Inter
2:1 (0:1)

2 mérkőzés
febr. 16. 15:30
1. FC Köln - Bayern München
1:4 (0:3)
febr. 16. 18:00
Mainz - Schalke 04
0:0
9 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Nyíregyháza - Ajka
0:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Gyirmót - Szolnoki MÁV
1:2 (1:1)
febr. 16. 14:00
Budafok - Dorog
0:0
febr. 16. 14:00
Szombathelyi Haladás - Csákvár
3:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Siófok - Szeged 2011
1:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Kazincbarcika - Győri ETO
2:2 (2:1)
febr. 16. 14:00
Vác - Soroksár
0:2 (0:1)
febr. 16. 17:00
Vasas - Duna Aszfalt Tiszakécske
3:1 (0:1)
febr. 16. 18:00
MTK - Békéscsabai Előre
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Lyon - Strasbourg
1:1 (1:1)
febr. 16. 17:00
Brest - St. Etienne
3:2 (3:0)
febr. 16. 17:00
Reims - Stade Rennes
1:0 (0:0)
febr. 16. 21:00
Lille - Olympique Marseille
1:2 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 16. 12:15
Vitesse - Heerenveen
4:2 (2:2)
febr. 16. 14:30
Ajax - Waalwijk
3:0 (1:0)
febr. 16. 14:30
Sparta Rotterdam - Groningen
1:2 (0:2)
febr. 16. 16:45
Zwolle - Feyenoord
3:4 (2:1)
febr. 16. 16:45
Willem II - Utrecht
1:1 (0:1)
febr. 16. 13:30
Karlsruhe - Osnabrück
1:1 (1:0)
febr. 16. 13:30
Aue - Holstein Kiel
1:2 (0:1)
febr. 16. 13:30
Darmstadt - Sandhausen
1:0 (0:0)

febr. 16. 12:00
Mirandés - Albacete
1:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
Fuenlabrada - Lugo
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:00
Cádiz - Málaga
0:1 (0:0)
febr. 16. 18:15
Ponferradina - Extremadura
0:0
febr. 16. 18:15
Racing Santander - Sporting Gijón
0:2 (0:1)
febr. 16. 20:30
Tenerife - Rayo Vallecano
0:0
3 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Frosinone - Perugia
1:0 (0:0)
febr. 16. 15:00
Cremonese - Trapani
5:0 (2:0)
febr. 16. 21:00
Empoli - Pisa
2:1 (0:1)
febr. 16. 16:00
Boavista Porto - Belenenses
1:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Marítimo - Pacos de Ferreira
3:0 (1:0)
febr. 16. 18:30
Guimaraes - FC Porto
1:2 (0:1)
febr. 16. 21:00
Famalicao - Aves
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 16. 16:00
Sepsi - Botosani
0:1 (0:0)
febr. 16. 19:00
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 16. 11:30
Alanyaspor - Genclerbirligi
0:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Trabzonspor - Sivasspor
2:1 (2:0)
febr. 16. 17:00
Galatasaray - Malatyaspor
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 14:30
Royal Antwerp - Sporting Charleroi
1:1 (1:0)
febr. 16. 18:00
Genk - Standard Liege
1:3 (0:2)
febr. 16. 20:00
Zulte-Waregem - Mouscron-Péruwelz
1:2 (0:1)

3 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Aberdeen - Celtic
1:2 (1:1)
febr. 16. 16:00
Rangers FC - Livingston
1:0 (0:0)
febr. 16. 17:30
Kilmarnock - Hibernian
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
febr. 16. 14:30
Sturm Graz - Mattersburg
1:2 (0:2)
febr. 16. 14:30
St. Pölten - Admira
2:2 (0:0)
febr. 16. 17:00
Rapid Wien - Wattens
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 16:00
Lugano - BSC Young Boys
2:1 (1:0)
febr. 16. 16:00
Luzern - St. Gallen
1:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Servette - FC Zürich
4:1 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Panathinaikosz - Panaitolikos
3:1 (2:0)
febr. 16. 16:15
Xanthi - Lamia
0:0
febr. 16. 16:15
Volos NFC - Asteras Tripolis
0:1 (0:0)
febr. 16. 18:30
Aris Saloniki - AEK Athen
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Zwickau - Duisburg
1:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Waldhof Mannheim - Carl Zeiss Jena
1:1 (0:1)
febr. 16. 12:00
Levante II - Barcelona II
1:2 (1:2)
febr. 16. 12:00
Gimnastic - Lleida Esportiu
1:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
Villarreal II - FC Andorra
2:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
Ejea - Cornella
0:1 (0:0)
febr. 16. 12:00
Espanyol II - Valencia II
0:0
febr. 16. 12:00
Prat - Ebro
0:0
febr. 16. 17:00
Hércules - Llagostera
0:0
febr. 16. 17:00
Sabadell - Orihuela
2:1 (0:0)
febr. 16. 17:00
Badalona - Castellón
1:1 (1:0)
febr. 16. 17:00
Olot - La Nucía
4:0 (2:0)

3 mérkőzés
febr. 16. 12:30
Jagiellonia - Korona Kielce
0:0
febr. 16. 15:00
Zaglebie Lubin - Wisla Kraków
0:1 (0:0)
febr. 16. 17:30
Cracovia Krakow - Lech Poznan
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 16. 01:50
Talleres Córdoba - San Lorenzo
1:0 (0:0)
febr. 16. 23:40
River Plate - Banfield
1:0 (1:0)
febr. 16. 23:40
Lanus - Newell's Old Boys
1:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Carpi - Piacenza
3:0 (2:0)
febr. 16. 15:00
Feralpisalo - Gubbio
3:3 (1:2)
febr. 16. 15:00
Imolese - Cesena
1:4 (0:2)
febr. 16. 15:00
Padova - Fermana
0:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Triestina - Vis Pesaro
4:0 (2:0)
febr. 16. 15:00
Südtirol - Fano
2:0 (1:0)
febr. 16. 17:30
Vicenza - Virtus Verona
0:0
febr. 16. 17:30
Sambenedettese - Ravenna
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Osijek - Dinamo Zágráb
1:0 (0:0)
febr. 16. 17:30
NK Gorica - Rijeka
0:0
3 mérkőzés
febr. 16. 12:00
SonderjyskE - Hobro
3:1 (2:0)
febr. 16. 14:00
Silkeborg - Aalborg
0:2 (0:0)
febr. 16. 18:00
Odense BK - Bröndby
0:2 (0:1)
febr. 16. 14:30
MVV - Go Ahead Eagles
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Zilina - Zlate Moravce
3:0 (1:0)
febr. 16. 15:00
Dunaszerdahely - FK Senica
0:0
febr. 16. 15:00
Trnava - Slovan Bratislava
0:0

2 mérkőzés
febr. 16. 16:00
Partizan - Radnik Surdulica
3:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Spartak Subotica - Radnicki Nis
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 16. 14:30
Opava - Viktoria Plzen
0:3 (0:0)
febr. 16. 17:00
Bohemians 1905 - Slavia Praha
1:0 (0:0)
febr. 16. 14:30
Vibonese - Viterbese Castrense
3:2 (2:0)
febr. 16. 15:00
Catania - Reggina
0:0
febr. 16. 15:00
Catanzaro - Casertana
1:1 (1:1)
febr. 16. 15:00
Bisceglie - Sicula Leonzio
0:1 (0:0)
febr. 16. 17:30
Bari - Picerno
3:0 (2:0)
febr. 16. 17:30
Avellino - Cavese
0:0
febr. 16. 17:30
Potenza - Rende
2:2 (1:1)
febr. 16. 17:30
Paganese - Rieti
3:1 (1:0)
febr. 16. 17:30
Ternana - Virtus Francavilla
0:2 (0:1)
febr. 16. 15:00
Lausanne - Aarau
1:0 (0:0)
febr. 16. 15:00
FC Vaduz - Chiasso
0:0
febr. 16. 15:00
Winterthur - Stade Lausanne-Ouchy
1:0 (1:0)
febr. 16. 15:00
Monza - Juventus II
1:2 (1:0)
febr. 16. 15:00
Aurora Pro Patria - Arezzo
0:1 (0:1)
febr. 16. 15:00
Como - Olbia
0:1 (0:1)
febr. 16. 17:30
AlbinoLeffe - Novara
1:0 (0:0)
febr. 16. 17:30
Pistoiese - Siena
1:1 (0:0)
febr. 16. 17:30
Alessandria - Lecco
2:1 (2:0)
febr. 16. 17:30
Pergolettese - Pro Vercelli
2:1 (1:0)
febr. 16. 17:30
Pontedera - Giana Erminio
0:2 (0:0)

febr. 16. 12:15
Casa Pia - FC Porto II
1:3 (0:2)
febr. 16. 16:00
Benfica II - Cova Piedade
2:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Covilha - Academico Viseu
0:1 (0:0)
febr. 16. 18:15
Farense - UD Oliveirense
3:1 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Laci - Partizani Tirana
1:3 (1:2)
febr. 16. 14:00
Bylis Ballsh - Kukësi
1:1 (0:1)
febr. 16. 17:00
Teuta Durres - Vllaznia
3:1 (2:1)
febr. 16. 12:00
CD Alavés II - Leioa
0:0
febr. 16. 16:30
Tudelano - UD Logronés
0:1 (0:0)
febr. 16. 17:00
Salamanca CF UDS - Burgos
0:1 (0:0)
febr. 16. 17:00
Calahorra - Guijuelo
1:2 (0:1)
febr. 16. 17:00
Haro Deportivo - Izarra
3:1 (1:1)
febr. 16. 17:30
Leonesa - Unionistas de Salamanca
1:0 (1:0)
febr. 16. 18:30
Real Sociedad II - Barakaldo
2:4 (2:1)
febr. 16. 12:00
Rayo Majadahonda - Real Madrid II
2:2 (0:2)
febr. 16. 12:00
Racing Ferrol - UD Ibiza
1:0 (0:0)
febr. 16. 12:00
Pena Deportiva - Melilla
2:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
Coruxo - Atlético Baleares
1:1 (0:0)
febr. 16. 13:00
Las Palmas II - Getafe II
0:1 (0:1)
febr. 16. 17:00
Pontevedra - Real Oviedo II
0:1 (0:0)
febr. 16. 17:00
Union Langreo - Celta Vigo II
2:1 (0:1)

3 mérkőzés
febr. 16. 16:00
AEL Limassol - Omonia Nikosia
1:1 (1:1)
febr. 16. 16:00
Anorthosis - Nea Salamina
3:2 (2:2)
febr. 16. 16:00
Doxa Katokopia - AEK Larnaka
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 11:00
Beroe - Etar Veliko Tarnovo
2:0 (0:0)
febr. 16. 16:00
Dunav Ruse - Cherno More Varna
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
febr. 16. 06:00
Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima
0:2 (0:1)
febr. 16. 06:00
Sagan Tosu - Consadole Sapporo
0:3 (0:1)
febr. 16. 06:00
Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai
5:2 (3:2)
febr. 16. 06:00
Kawasaki Frontale - Shimizu
5:1 (2:0)
febr. 16. 06:00
Nagoya Grampus - Kashima Antlers
1:0 (1:0)
febr. 16. 07:00
Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga
4:1 (1:1)
febr. 16. 07:00
Shonan Bellmare - Oita Trinita
1:0 (0:0)
febr. 16. 07:00
Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
0:1 (0:1)
febr. 16. 00:35
Tigre - Atlético Rafaela
2:0 (1:0)
febr. 16. 01:00
Alvarado - Barracas Central
2:0 (0:0)
febr. 16. 01:30
Club Atlético Mitre - Atlanta
0:1 (0:0)
febr. 16. 21:00
Villa Dálmine - San Martín Tucumán
1:2 (1:0)
febr. 16. 21:00
Guillermo Brown - Deportivo Morón
1:2 (0:2)
febr. 16. 21:30
Nueva Chicago - Temperley
1:1 (0:1)
febr. 16. 21:30
Gimnasia Mendoza - Almagro
1:0 (0:0)
febr. 16. 23:00
Belgrano - Agropecuario
1:1 (0:1)
febr. 16. 23:30
Sarmiento - Instituto
2:1 (1:1)

febr. 16. 16:00
Lokeren - Excelsior Virton
0:2 (0:1)
febr. 16. 17:10
Inverness - Rangers FC U21
2:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
Keciörengücü - Altay Izmir
2:0 (1:0)
febr. 16. 14:30
Bursaspor - Adana Demirspor
2:1 (2:0)
febr. 16. 14:30
Fatih Karagümrük - Giresunspor
2:1 (1:0)
febr. 16. 17:00
Balikesirspor - Istanbulspor
0:5 (0:2)
5 mérkőzés
febr. 16. 00:00
Pachuca - Puebla
1:0 (1:0)
febr. 16. 00:00
Toluca - UNAM Pumas
2:3 (2:1)
febr. 16. 02:00
CF América - Club Atlas
2:0 (1:0)
febr. 16. 02:06
Monterrey - Juárez
1:1 (1:1)
febr. 16. 04:00
Club Guadalajara - Cruz Azul
1:2 (1:2)
febr. 16. 11:45
Algeciras - Cádiz II
1:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
UCAM Murcia - Villarrubia
0:0
febr. 16. 17:00
Córdoba - Sevilla Atlético
2:1 (0:1)
febr. 16. 17:00
FC Cartagena - Linense
3:2 (1:0)
febr. 16. 17:00
Don Benito - Huelva
2:1 (1:1)
febr. 16. 17:00
Villarrobledo - Real Murcia
0:0
febr. 16. 17:00
Mérida AD - Granada II
1:1 (0:1)
febr. 16. 17:00
San Fernando - Badajoz
2:1 (1:1)
febr. 16. 17:00
Talavera - Yeclano
0:0
febr. 16. 17:30
Atletico Sanluqueno - Marbella
1:2 (0:1)

febr. 16. 06:00
Western United - Brisbane Roar
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
febr. 16. 13:30
Sabail - Qabala
3:1 (0:1)
febr. 16. 16:00
Neftchi - Kesla
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 01:30
Deportes Iquique - Antofagasta
0:4 (0:2)
febr. 16. 16:00
Cobresal - Everton FC
1:1 (1:1)
febr. 16. 22:00
Colo Colo - Universidad Católica
0:2 (0:0)
febr. 16. 14:00
Kissamikos - Giorgos Karaiskakis
5:1 (3:0)
febr. 16. 14:00
Doxa Dramas - Platanias
1:0 (0:0)
febr. 16. 16:00
PAS Giannina - Apollon Smyrnis
5:1 (3:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 12:00
Valur - Vestri
5:0 (0:0)
febr. 16. 20:00
Real Potosí - Jorge Wilstermann
4:1 (1:1)
febr. 16. 20:00
Real Santa Cruz - Oriente Petrolero
1:5 (1:2)
febr. 16. 22:15
The Strongest - Atlético Palmaflor
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Akademija Pandev - Shkendija
1:2 (1:1)
febr. 16. 14:00
Renova - Sileks Kratovo
0:1 (0:1)
febr. 16. 14:00
Shkupi - Borec
2:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Struga - Rabotnicki
0:1 (0:1)

febr. 16. 00:10
Millonarios - Boyacá Chicó
2:1 (0:0)
febr. 16. 02:15
Atlético Nacional - Deportivo Cali
2:2 (1:2)
febr. 16. 20:00
Patriotas - Santa Fe
0:2 (0:1)
febr. 16. 22:05
Envigado - Atlético Bucaramanga
4:0 (3:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 02:00
Alianza Lima - Atlético Grau
1:0 (1:0)
febr. 16. 21:30
Melgar - Sporting Cristal
1:0 (0:0)
febr. 16. 23:45
Huancayo - Deportivo Municipal
1:1 (1:1)
febr. 16. 02:00
Celaya - Mineros de Zacatecas
0:1 (0:1)
febr. 16. 19:00
Universidad Guadalajara - Venados
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 12:00
Engordany - Sant Julia
0:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Ordino - UE Santa Coloma
0:2 (0:0)
febr. 16. 18:00
Inter Club d'Escaldes - Carroi
2:0 (0:0)
febr. 16. 03:00
ABM Galaxy - Hienghene Sport
4:1 (2:0)
febr. 16. 06:00
Eastern Suburbs - Hekari
2:1 (2:1)
febr. 16. 03:00
Herediano - AD San Carlos
3:3 (1:0)
febr. 16. 18:00
Cartaginés - Limón
1:0 (0:0)
febr. 16. 18:00
UCR - Pérez Zeledón
2:0 (1:0)
febr. 16. 21:00
Grecia - Saprissa
0:3 (0:0)
febr. 16. 22:00
Jicaral - Guadalupe
0:0

2 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Balzan - Gzira
1:3 (0:0)
febr. 16. 16:00
Valletta - Birkirkara
1:4 (1:3)
febr. 16. 02:00
Auckland City - Canterbury United
5:1 (5:0)
febr. 16. 01:30
Nacional Asunción - Guaraní
1:2 (1:1)
febr. 16. 22:00
Sol de América - General Díaz
3:1 (2:0)
febr. 16. 12:00
Niki Volos - Diagoras
2:1 (0:0)
febr. 16. 13:00
Ialysos - Olympiakos Volos
4:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Kavala - OF Ierapetra
0:0
febr. 16. 14:00
Ionikos Nikea - Egaleo AO Athens
3:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Aspropyrgos Enosis - Thesprotos
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 12:30
Amanat Baghdad - Naft Al-Wasat
0:1 (0:0)
febr. 16. 12:30
Al Najaf - Alsinaat Alkahrabaiya
3:0 (2:0)
febr. 16. 14:30
Al Zawra'a - Al Talaba
1:0 (0:0)
febr. 16. 19:00
FAR Rabat - Moghreb Tétouan
2:1 (0:0)
febr. 16. 14:30
Black Leopards - Orlando Pirates
0:1 (0:0)
febr. 16. 14:30
Polokwane City - Cape Town City
3:2 (2:1)
febr. 16. 15:00
Libertas - Tre Fiori
1:4 (0:4)
febr. 16. 15:00
Tre Penne - La Fiorita
1:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Cailungo - Murata
1:1 (1:1)
febr. 16. 15:00
Virtus - Folgore / Falciano
1:2 (0:2)

febr. 16. 14:00
Kairouan - Ben Guerdane
0:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Tataouine - Slimane
1:0 (1:0)
febr. 16. 02:00
Motagua - Real Espana
1:0 (1:0)
febr. 16. 02:15
Vida - CD Olimpia
1:3 (1:2)
febr. 16. 22:00
Marathón - CD Platense
5:2 (3:1)
febr. 16. 22:30
Real de Minas - UPNFM
1:0 (0:0)
febr. 16. 22:30
Honduras Progreso - Real Sociedad
2:2 (2:0)
febr. 16. 13:00
Flamurtari - Trepca'89
4:3 (0:0)
febr. 16. 13:00
Drita Gijlan - Gjilani
2:0 (0:0)
febr. 16. 13:00
Dukagjini - Llapi
0:0
febr. 16. 00:00
Zamora FC - Aragua
1:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Caracas - Zulia
4:0 (1:0)
febr. 16. 20:30
Carabobo - Monagas
0:0
febr. 16. 22:00
Deportivo Táchira - Metropolitanos
2:1 (0:0)
febr. 16. 00:00
L. A. Galaxy - Toronto FC
1:2 (1:1)
febr. 16. 02:37
New York Red Bulls - Houston Dynamo
1:1 (1:0)
febr. 16. 03:05
Phoenix Rising - Columbus Crew
0:1 (0:0)
febr. 16. 08:00
Broadbeach United - Ipswich Knights
0:2 (0:2)
febr. 16. 08:15
Sydney University - Rydalmere Lions
1:2 (0:1)
febr. 16. 08:30
Trans Narva - Kuressaare
1:1 (0:0)
febr. 16. 09:00
Bankstown - APIA Tigers
0:2 (0:0)
febr. 16. 11:30
FK Krasnodar - Sovjetov
1:0 (0:0)
febr. 16. 12:00
OFK Belgrád - Dunav Stari Banovci
6:0 (4:0)
febr. 16. 12:00
Szpartak Moszkva - Ararat Yerevan
3:1 (1:1)
febr. 16. 13:00
Neftekhimik - Koper
2:2 (2:1)
febr. 16. 13:00
Slavia Mozyr - Rubin Kazan
0:5 (0:3)
febr. 16. 14:00
Eintracht Norderstedt - Eichede
2:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Wolfsburg II - VfB Oldenburg
6:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
FS METTA/LU Riga - Maardu
1:0 (0:0)
febr. 16. 15:00
Östersunds - Umea FC
3:2 (2:0)
febr. 16. 15:00
Greuther Fürth II - Seligenporten
3:0 (2:0)
febr. 16. 15:00
TSG Balingen - CfR Pforzheim
2:0 (1:0)
febr. 16. 15:00
Vorskla Poltava - Ordabasy
0:2 (0:1)
febr. 16. 15:30
Dnipro-1 - Dinamo Batumi
2:1 (1:0)
febr. 16. 16:00
Molde - FK Krasnodar
1:0 (0:0)
febr. 16. 16:00
Viking - Jerv
3:2 (2:1)
febr. 16. 21:00
Tulsa Roughnecks - Saint Louis
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
300
38 (13%)
110 (37%)
410
302
39 (13%)
99 (33%)
393
303
30 (10%)
118 (39%)
386
300
31 (10%)
114 (38%)
383
5. BeZo
295
32 (11%)
109 (37%)
378
   Pifti84
300
34 (11%)
104 (35%)
378
300
31 (10%)
109 (36%)
373
298
32 (11%)
105 (35%)
370
   Xxy
301
30 (10%)
110 (37%)
370
301
37 (12%)
92 (31%)
369

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont