Főoldal » Meccsek » 2020. február 16. » Prat - Ebro

Prat - Ebro 0:0

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2020. február 16. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Sagnier (El Prat de Llobregat)

Prat utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Prat egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Prat 1 győzelmet, 2 döntetlent és 8 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Ebro szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Prat olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona. A Prat erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Prat olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Nucía, a FC Andorra vagy a Castellón. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, az Olot vagy a Llagostera. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Prat 2678., Ebro 1259. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ebro nyeri ezt a találkozót.