Főoldal » Meccsek » 2020. február 16. » Karlsruhe - Osnabrück

Karlsruhe - Osnabrück 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 19-én is volt Karlsruhe - Osnabrück mérkőzés!

Bundesliga 2. mérkőzés, 22. forduló - 2020. február 16. 13:30
Helyszín: Wildparkstadion (Karlsruhe), 12.100 néző

Philipp Hofmann ('45+4, 1-0), Marcos Alvarez ('90+3, 1-1)

40%

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Ezek a játékosok hat Karlsruhe - Osnabrück mérkőzésen is játszottak: Konstantin Engel, Daniel Gordon, Marvin Wanitzek, Anton Fink, Marc Lorenz, David Pisot.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Karlsruhe utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Osnabrück utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Osnabrück győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Osnabrück csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Karlsruhe stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Karlsruhe csapatának kedvez (4:3).

Az elmúlt fél évben a Karlsruhe kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osnabrück kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Osnabrück az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Bundesliga 2. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Karlsruhe 2 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osnabrück pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Karlsruhe jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Karlsruhe olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ingolstadt, a Sandhausen vagy a Regensburg. Az Osnabrück pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sturm Graz, a FC Emmen vagy a Holstein Kiel. Az Osnabrück erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Karlsruhe olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Holstein Kiel, a Wehen Wiesbaden vagy a Greuther Fürth. Az Osnabrück gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Wehen Wiesbaden, a Heidenheim vagy az Aue. A Karlsruhe csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Karlsruhe 378., Osnabrück 727. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Karlsruhe jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Karlsruhe csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.