Főoldal » Meccsek » 2020. február 16. » Ejea - Cornella

Ejea - Cornella 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2020. február 16. 12:00
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

47%

• A Cornella már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. december 22-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Castellón verte őket).

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Cornella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cornella csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ejea stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ejea kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cornella egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 6 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cornella pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Llagostera vagy a Badalona. A Cornella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona, a Prat vagy az Orihuela. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levante II vagy az Olot. A Cornella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a Castellón. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 2650., Cornella 1081. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.