Főoldal » Meccsek » 2020. február 15.

Meccsek - 2020. február 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 15.)


4 mérkőzés
febr. 15. 13:00
Mallorca - Alavés
1:0 (0:0)
febr. 15. 16:00
FC Barcelona - Getafe
2:1 (2:0)
febr. 15. 18:30
Villarreal - Levante
2:1 (1:0)
febr. 15. 21:00
Granada - Valladolid
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 13:30
Southampton - Burnley
1:2 (1:1)
febr. 15. 18:30
Norwich - Liverpool
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 15. 17:00
ZTE - Újpest
2:1 (1:1)
febr. 15. 17:00
Debreceni VSC - Mezőkövesd
1:3 (0:2)
febr. 15. 17:00
Diósgyőr - Paks
2:0 (1:0)
febr. 15. 17:00
Kaposvár - Budapest Honvéd
0:1 (0:1)
febr. 15. 17:00
Puskás Akadémia - Kisvárda
3:1 (1:0)
febr. 15. 19:30
Ferencváros - Fehérvár
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
febr. 15. 15:00
Lecce - SPAL
2:1 (1:0)
febr. 15. 18:00
Bologna - Genoa
0:3 (0:2)
febr. 15. 20:45
Atalanta - AS Roma
2:1 (0:1)
6 mérkőzés
febr. 15. 15:30
Paderborn - Hertha BSC
1:2 (0:1)
febr. 15. 15:30
RB Leipzig - Werder Bremen
3:0 (2:0)
febr. 15. 15:30
Union Berlin - Bayer Leverkusen
2:3 (1:1)
febr. 15. 15:30
Hoffenheim - Wolfsburg
2:3 (1:1)
febr. 15. 15:30
Augsburg - Freiburg
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 15. 17:30
Amiens SC - Paris St. Germain
4:4 (3:1)
febr. 15. 20:00
Bordeaux - Dijon
2:2 (1:1)
febr. 15. 20:00
Nantes - Metz
0:0
febr. 15. 20:00
Toulouse - Nice
0:2 (0:1)
febr. 15. 20:00
Nimes - Angers
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 15. 18:30
Twente - Alkmaar
2:0 (2:0)
febr. 15. 19:45
Den Haag - PSV Eindhoven
0:3 (0:1)
febr. 15. 20:45
Fortuna Sittard - FC Emmen
0:0
febr. 15. 13:00
Hannover 96 - Hamburger SV
1:1 (0:0)
febr. 15. 13:00
Regensburg - Wehen Wiesbaden
1:0 (0:0)
febr. 15. 13:00
Greuther Fürth - Arminia Bielefeld
2:4 (0:2)
febr. 15. 16:00
Huesca - Almería
3:2 (2:0)
febr. 15. 18:15
Numancia - Las Palmas
1:1 (0:0)
febr. 15. 18:15
Real Oviedo - Alcorcón
1:2 (0:2)
febr. 15. 21:00
Elche - Zaragoza
1:2 (1:2)

11 mérkőzés
febr. 15. 13:30
West Bromwich - Nottingham Forest
2:2 (1:1)
febr. 15. 16:00
Leeds United - Bristol City
1:0 (1:0)
febr. 15. 16:00
Birmingham - Brentford
1:1 (1:1)
febr. 15. 16:00
Cardiff - Wigan
2:2 (1:2)
febr. 15. 16:00
Derby - Huddersfield
1:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Preston - Millwall
0:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Fulham - Barnsley
0:3 (0:1)
febr. 15. 16:00
Sheffield Wednesday - Reading
0:3 (0:1)
febr. 15. 16:00
Charlton Athletic - Blackburn Rovers
0:2 (0:2)
febr. 15. 16:00
Middlesbrough - Luton
0:1 (0:1)
febr. 15. 16:00
Queens Park - Stoke
4:2 (2:2)
5 mérkőzés
febr. 15. 15:00
Juve Stabia - Crotone
3:2 (2:2)
febr. 15. 15:00
Livorno - Cosenza 1914
0:3 (0:3)
febr. 15. 15:00
Benevento - Pordenone
2:1 (1:0)
febr. 15. 15:00
Venezia - Entella
2:2 (1:1)
febr. 15. 18:00
Spezia - Ascoli
3:1 (0:1)
febr. 15. 16:30
Portimonense - Moreirense
1:1 (1:1)
febr. 15. 16:30
Santa Clara - Tondela
1:0 (0:0)
febr. 15. 19:00
Benfica - Braga
0:1 (0:1)
febr. 15. 21:30
Rio Ave - Sporting CP
1:1 (1:0)
febr. 15. 15:00
Nancy - Guingamp
0:1 (0:0)
febr. 15. 15:00
Lorient - Clermont
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 15. 13:30
Academica Clinceni - Gaz Metan Medias
2:3 (1:2)
febr. 15. 19:00
CSMS Iasi - CS U Craiova
2:5 (0:3)
3 mérkőzés
febr. 15. 12:00
Denizlispor - Kayserispor
0:1 (0:0)
febr. 15. 15:00
Konyaspor - Göztepe Izmir
1:3 (1:1)
febr. 15. 18:00
Ankaragücü - Fenerbahce
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 15. 18:00
Club Brugge - Waasland-Beveren
2:1 (1:0)
febr. 15. 20:00
Sint-Truidense - Cercle Brugge
0:1 (0:0)
febr. 15. 20:00
KV Oostende - Kortrijk
0:3 (0:0)
febr. 15. 20:30
Mechelen - Anderlecht
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 16:00
Heart of Midlothian - Hamilton
2:2 (0:2)
febr. 15. 16:00
Ross County - St. Johnstone
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 15. 17:00
Altach - Austria Wien
2:2 (2:1)
febr. 15. 17:00
Wolfsberger - Hartberg
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 19:00
Basel - Thun
0:1 (0:0)
febr. 15. 19:00
Sion - Neuchatel Xamax FC
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 15. 16:15
Larisa - PAOK Saloniki
1:2 (0:2)
febr. 15. 18:30
Olympiakos Pireus - Panionios Athen
4:0 (4:0)
10 mérkőzés
febr. 15. 16:00
Ipswich - Burton Albion
4:1 (2:1)
febr. 15. 16:00
Accrington Stanley - Lincoln City
4:3 (1:1)
febr. 15. 16:00
Bolton Wanderers - Wycombe
0:2 (0:1)
febr. 15. 16:00
Fleetwood - Peterborough
2:1 (1:0)
febr. 15. 16:00
Gillingham - Doncaster
2:1 (1:1)
febr. 15. 16:00
Bristol Rovers - Blackpool
2:1 (0:1)
febr. 15. 16:00
Oxford United - Sunderland AFC
0:1 (0:1)
febr. 15. 16:00
Portsmouth - Shrewsbury
2:0 (0:0)
febr. 15. 16:00
Rotherham - Wimbledon
2:2 (0:1)
febr. 15. 16:00
Southend - Coventry
0:2 (0:0)

6 mérkőzés
febr. 15. 14:00
Magdeburg - Chemnitzer
1:1 (0:1)
febr. 15. 14:00
Ingolstadt - Uerdingen
0:1 (0:0)
febr. 15. 14:00
Braunschweig - Kaiserslautern
2:0 (2:0)
febr. 15. 14:00
Meppen - 1860 München
1:1 (1:0)
febr. 15. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Hansa Rostock
0:1 (0:1)
febr. 15. 14:00
Unterhaching - Viktoria Köln
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 15. 15:00
Lódzki - Wisla Plock
0:0
febr. 15. 20:00
Rakow Czestochowa - Legia Warszawa
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 15. 01:10
Colón - Racing Club
1:1 (0:0)
febr. 15. 21:35
Huracán - Aldosivi
0:2 (0:1)
febr. 15. 23:45
Rosario Central - Gimnasia La Plata
1:0 (1:0)
febr. 15. 15:00
Rimini - Modena
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 15:00
Inter Zapresic - Varazdin
1:2 (1:0)
febr. 15. 17:30
Slaven Belupo - Hajduk Split
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 15. 14:00
Sered - Ruzomberok
2:2 (0:1)
febr. 15. 14:00
Trencín - Zemplín Michalovce
8:1 (2:1)
febr. 15. 14:00
Nitra - Pohronie
0:0
1 mérkőzés
febr. 15. 16:00
Malmö FF - Syrianska FC
8:0 (3:0)
6 mérkőzés
febr. 15. 13:00
Indjija - Backa Topola
1:1 (0:0)
febr. 15. 14:30
Cukaricki - Crvena Zvezda
0:2 (0:2)
febr. 15. 16:00
Napredak - Javor
1:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
FK Mladost Lucani - Vozdovac
2:1 (1:0)
febr. 15. 18:00
Vojvodina - Proleter Novi Sad
1:0 (0:0)
febr. 15. 18:00
Macva Sabac - Rad Belgrád
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
febr. 15. 14:30
Teplice - Sigma Olomouc
1:3 (0:3)
febr. 15. 14:30
Slovácko - Banik Ostrava
0:1 (0:0)
febr. 15. 14:30
Karvina - Zlín
2:0 (1:0)
febr. 15. 17:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
febr. 15. 16:00
Port Vale - Colchester
3:0 (1:0)
febr. 15. 16:00
Walsall - Northampton
3:2 (0:2)
febr. 15. 16:00
Cambridge United - Bradford
2:1 (0:1)
febr. 15. 16:00
Crawley - Carlisle
0:0
febr. 15. 16:00
Grimsby - Morecambe
2:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Macclesfield - Exeter
2:3 (1:2)
febr. 15. 16:00
Mansfield - Newport
1:0 (1:0)
febr. 15. 16:00
Oldham - Forest Green Rovers
1:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Plymouth - Crewe
2:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Stevenage - Salford
0:1 (0:1)
febr. 15. 16:00
Cheltenham - Leyton
2:1 (1:1)
febr. 15. 18:00
Teramo - Monopoli
0:3 (0:3)
febr. 15. 17:30
Wil - FC Schaffhausen
0:0
febr. 15. 12:00
Académica - Mafra
0:0
febr. 15. 16:00
Varzim - Estoril
3:0 (1:0)
febr. 15. 16:00
Nacional - Vilafranquense
5:1 (3:1)
febr. 15. 18:15
Feirense - Leixőes
1:0 (0:0)

febr. 15. 15:00
Gozzano - Pianese
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 15. 17:00
KF Tiranë - Skenderbeu
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 15. 15:00
Bohemian - Shamrock Rovers
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 16:00
APOEL Nikosia - Apollon Limassol
4:1 (1:0)
febr. 15. 18:00
Enosis - Paphos FC
1:1 (1:1)
febr. 15. 16:00
Real Valladolid II - Amorebieta
4:0 (1:0)
febr. 15. 16:30
Osasuna II - Athletic Bilbao II
1:1 (0:0)
8 mérkőzés
febr. 15. 12:00
Turku - Honka
0:0
febr. 15. 12:30
HJK Helsinki - Mariehamn
3:1 (2:0)
febr. 15. 13:00
Lahti - Rovaniemi
2:1 (0:1)
febr. 15. 13:00
MP - EIF Ekenas
0:2 (0:1)
febr. 15. 13:00
MyPa - KTP Kotka
0:1 (0:1)
febr. 15. 13:30
Haka - Ilves
1:1 (0:0)
febr. 15. 14:15
Jaro - Oulu
2:3 (1:1)
febr. 15. 17:00
AC Kajaani - Vaasa
1:3 (0:2)
febr. 15. 17:00
S.S. Reyes - Atlético Madrid II
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 16:30
Ludogorets - Botev Vratsa
6:0 (2:0)
febr. 15. 21:00
Brown de Adrogué - All Boys
2:1 (1:1)
febr. 15. 21:30
Estudiantes Caseros - San Martín
5:3 (2:0)
febr. 15. 22:35
CA Defensores de Belgrano - Quilmes
2:0 (2:0)

febr. 15. 17:00
Union St. Gilloise - Roeselare
3:3 (3:0)
febr. 15. 20:30
Lommel - Westerlo
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 02:00
Atlético San Luis - Club León
3:1 (1:1)
febr. 15. 04:00
Monarcas Morelia - Club Tijuana
1:1 (1:0)
febr. 15. 12:00
Hatayspor - Akhisar Belediyespor
2:3 (1:3)
febr. 15. 14:30
Boluspor - Ümraniyespor
1:1 (1:0)
febr. 15. 17:00
Menemen Belediye Spor - Eskisehirspor
3:1 (1:0)
10 mérkőzés
febr. 15. 16:00
Eastleigh - Dover Athletic
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Halifax - Sutton
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Notts - Woking
1:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Solihull Moors - Hartlepool
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Fylde - Maidenhead
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Barrow - Dagenham & Redbridge
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Ebbsfleet - Chorley
1:0 (0:0)
febr. 15. 16:00
Wrexham - Torquay
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Stockport - Bromley
1:0 (0:0)
febr. 15. 18:20
Yeovil - Chesterfield
elhalasztva
febr. 15. 16:00
Arbroath - Queen Of The South
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 15. 16:30
Bnei Yehuda - Hapoel Be'er Sheva
0:1 (0:0)
febr. 15. 17:30
Hapoel Kfar Saba - Ashdod
1:3 (0:2)
febr. 15. 18:50
Maccabi Haifa - Hapoel Hadera
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 15. 12:00
Zira - Karabakh
0:6 (0:4)
febr. 15. 14:00
Sumgayit Shekher - Sabah FK
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 21:30
Palestino - O'Higgins
0:0
febr. 15. 20:00
Always Ready - San José
1:2 (1:0)
febr. 15. 22:15
Guabirá - Nacional Potosí
1:0 (0:0)
febr. 15. 13:55
Al Raed - Abha
2:1 (1:0)
febr. 15. 16:10
Al Fateh - Al Faisaly
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 15. 12:30
Kopavogur - UMF Grindavik
1:2 (0:0)
febr. 15. 16:00
KA Akureyri - Fylkir Reykjavik
1:1 (0:0)
febr. 15. 18:15
Fram Reykjavik - Keflavík
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 15. 14:45
Qatar SC - Al-Sadd
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
febr. 15. 17:45
Al Khor - Al-Rayyan
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 15. 15:30
Newtown AFC - Barry Town
elhalasztva
febr. 15. 15:30
Carmarthen - Cardiff MU
elhalasztva
febr. 15. 15:30
Cefn Druids - Penybont
elhalasztva
febr. 15. 00:00
Rionegro Águilas - Deportes Tolima
1:1 (0:1)
febr. 15. 02:05
Alianza Petrolera - La Equidad
1:0 (1:0)
febr. 15. 02:00
Atlante - Cafetaleros de Chiapas
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
febr. 15. 01:00
Toti City - Henderson Eels
3:3 (0:0)
febr. 15. 05:00
Lautoka - Malampa Revivors
1:1 (0:0)
febr. 15. 20:30
Coleraine - Crusaders
2:1 (2:1)
4 mérkőzés
febr. 15. 19:00
Academia Cantolao - Ayacucho
0:2 (0:1)
febr. 15. 21:00
Carlos Stein - Universitario
1:3 (1:1)
febr. 15. 22:00
Sport Boys - Carlos Manucci
3:3 (1:1)
febr. 15. 04:00
Southern United - Waitakere
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 15. 14:00
Sliema Wanderers - Tarxien Rainbows
1:0 (0:0)
febr. 15. 14:00
Santa Lucia - Sirens
0:2 (0:2)
febr. 15. 16:00
Hibernians - Mosta
3:1 (2:1)
febr. 15. 16:15
Floriana - Gudja United
1:2 (1:0)
febr. 15. 16:00
MC Alger - Saoura
1:0 (1:0)
febr. 15. 19:00
Wydad Casablanca - Difaa El Jadidi
0:1 (0:0)
febr. 15. 00:00
Sportivo Luqueno - Libertad
1:2 (1:0)
febr. 15. 23:15
Cerro Porteno - Guairena
2:2 (2:0)

febr. 15. 14:30
Highlands Park - Bloemfontein
2:0 (1:0)
febr. 15. 14:30
Baroka - Bidvest Wits
0:1 (0:0)
febr. 15. 14:30
Mamelodi Sundowns - Chippa United
3:0 (1:0)
febr. 15. 17:00
Kaizer Chiefs - Maritzburg United
1:2 (0:0)
febr. 15. 19:15
AmaZulu - Golden Arrows
1:2 (0:0)
febr. 15. 14:00
Métlaoui - CS Sfaxien
0:1 (0:1)
febr. 15. 14:00
Monastir - Étoile Sahel
1:2 (0:1)
febr. 15. 14:00
Chebba - Stade Tunisien
2:0 (1:0)
febr. 15. 15:00
Fiorentino - Domagnano
1:3 (0:0)
febr. 15. 15:00
Cosmos - Faetano
1:3 (0:0)
febr. 15. 15:00
San Giovanni - Pennarossa
0:3 (0:0)
febr. 15. 14:00
Kalamata - Triglia
1:0 (0:0)
febr. 15. 14:00
Veria - Trikala
1:1 (0:0)
febr. 15. 14:30
GVVV - Katwijk
0:3 (0:0)
febr. 15. 14:30
Maassluis - Noordwijk
0:1 (0:0)
febr. 15. 15:00
Volendam II - Scheveningen
1:2 (1:1)
febr. 15. 15:00
Rijnsburgse - Koninklijke
2:1 (1:1)
febr. 15. 15:00
Quick Boys - TEC
1:0 (0:0)
febr. 15. 15:30
Sparta Rotterdam II - Spakenburg
2:4 (1:2)
febr. 15. 15:30
Hardenberg - Amsterdamsche
0:2 (0:0)
febr. 15. 18:00
De Treffers - Ido-Ambacht
3:1 (1:1)

febr. 15. 13:00
Ballkani - Drenica Skënderaj
3:0 (0:0)
febr. 15. 13:00
Prishtina - Vushtrria
4:0 (0:0)
febr. 15. 13:00
Ferizaj - Feronikeli
1:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
Atlético Venezuela - Gran Valencia
1:0 (0:0)
febr. 15. 21:00
LALA - Deportivo La Guaira
1:2 (0:0)
febr. 15. 05:30
Adelaide City - Para Hills Knights
1:1 (0:1)
febr. 15. 06:30
Sutherland Sharks - Sydney Olympic
1:2 (1:1)
febr. 15. 09:00
Podbeskidzie - Kolos Kovalivka
0:2 (0:0)
febr. 15. 09:00
Blacktown City - CCM Academy
2:0 (1:0)
febr. 15. 09:30
Persela Lamongan - Sabah
2:2 (1:1)
febr. 15. 09:30
Quang Nam - SHB-Da Nang
0:2 (0:0)
febr. 15. 10:00
Timisoara - Soimii Lipova
2:1 (2:0)
febr. 15. 10:00
Trinec - Banik Ostrava II
1:4 (1:3)
febr. 15. 10:00
Veles - Saturn
2:1 (1:0)
febr. 15. 10:00
Lulea - Boden
0:3 (0:3)
febr. 15. 10:00
Slavicín - Zlín II
1:5 (0:3)
febr. 15. 10:30
Dornbirn - Eschen/Mauren
2:0 (1:0)
febr. 15. 10:30
Zbrojovka Brno - Podbrezová
6:3 (3:3)
febr. 15. 11:00
Dubnica - Vitkovice
1:4 (0:1)
febr. 15. 11:00
Varnsdorf - Slovan Liberec II
4:2 (2:2)
febr. 15. 11:00
Jablonec II - Sparta Praha II
2:3 (1:0)
febr. 15. 11:00
Strommen - Skeid
2:3 (0:2)
febr. 15. 11:00
Viktoria Zizkov - Slovan Velvary
2:0 (2:0)
febr. 15. 11:00
Stomil Olsztyn - Znicz Pruszkow
0:1 (0:0)
febr. 15. 11:00
Belshina - Slutsk
1:1 (1:0)
febr. 15. 11:00
Jastrzebie - Garbarnia Krakow
1:0 (0:0)
febr. 15. 11:00
Krsko - Lucko
1:2 (1:2)
febr. 15. 11:00
Torpedo Kutaisi - Merani Martvili
1:2 (0:0)
febr. 15. 11:30
Portimonense - Vejle Boldklub
1:2 (1:0)
febr. 15. 11:30
Tyresö - Lidingö
4:3 (1:1)
febr. 15. 11:30
Usti nad Labem - Slavoj Vysehrad
2:5 (0:1)
febr. 15. 11:45
Volna - Smolevichi
1:0 (0:0)
febr. 15. 12:00
Bronshoj - Frem Kobenhavn
1:1 (1:1)
febr. 15. 12:00
Hradec Králové - Loko Vltavín
1:3 (0:1)
febr. 15. 12:00
Bytovia Bytow - Kotwica Kolobrzeg
0:2 (0:2)
febr. 15. 12:00
Holbaek - Skovshoved
0:1 (0:0)
febr. 15. 12:00
Odra Opole - Polonia Bytom
1:0 (1:0)
febr. 15. 12:00
Ruch Radzionków - Pniowek Pawlowice
0:1 (0:0)
febr. 15. 12:00
Skive - Holstebro
3:0 (0:0)
febr. 15. 12:00
CSKA Moszkva - Delémont
5:0 (2:0)
febr. 15. 12:30
Lisen - Hanacka Slavia Kromeriz
1:2 (1:1)
febr. 15. 13:00
Tychy - Kalisz
1:1 (1:1)
febr. 15. 13:00
Steaua Bukarest - Focsani
2:2 (2:1)
febr. 15. 13:00
Nafta - Puskás Akadémia II.
0:2 (0:0)
febr. 15. 13:00
Bokelj - Metalac
1:4 (0:2)
febr. 15. 13:00
Halmstad - Falkenberg
2:0 (1:0)
febr. 15. 13:00
Hutnik Nowa Huta - Poprad
2:2 (2:1)
febr. 15. 13:00
Tvaaker - Örgryte
2:1 (1:1)
febr. 15. 13:00
Mainz II - Swift Hesperange
3:2 (3:0)
febr. 15. 13:00
Roskilde - Helsingor
1:4 (1:1)
febr. 15. 13:00
Arema Malang - Persija Jakarta
1:1 (0:1)
febr. 15. 13:00
Minyor Pernik - Slivnishki Geroy
0:1 (0:1)
febr. 15. 13:00
Lund - Eslov
5:0 (2:0)
febr. 15. 13:00
Balkany Zorya - Krystal Kherson
3:0 (0:0)
febr. 15. 13:15
Chojniczanka Chojnice - Warta Poznan
1:1 (1:1)
febr. 15. 13:15
Stal Mielec - Avangard Kursk
3:3 (1:2)
febr. 15. 14:00
Amstetten - Wiener Neustadt
2:0 (1:0)
febr. 15. 14:00
Stabaek - Ham-Kam
3:1 (1:1)
febr. 15. 14:00
Hajduk Split II - Sibenik
1:0 (1:0)
febr. 15. 14:00
Örebro - Degerfors
1:1 (1:1)
febr. 15. 14:00
Bayern Hof - Bayreuth
2:3 (0:3)
febr. 15. 14:00
Augsburg II - Stuttgarter Kickers
4:1 (3:0)
febr. 15. 14:00
Norrby - Varberg
1:4 (1:2)
febr. 15. 14:00
Progres Niedercorn - Saarbrücken
1:1 (1:1)
febr. 15. 14:00
Sandefjord - FK Arendal
1:0 (0:0)
febr. 15. 14:00
Freiburg II - Elversberg
0:0
febr. 15. 14:00
Schalding-Heining - Vorwärts Steyr
1:4 (0:2)
febr. 15. 14:00
Reichenau - Wacker Innsbruck
0:7 (0:2)
febr. 15. 14:00
Lilleström - Mjondalen
5:1 (4:1)
febr. 15. 14:00
Eintracht Trier - Pirmasens
2:1 (2:0)
febr. 15. 14:00
Oskarshamns - Berga
1:0 (1:0)
febr. 15. 14:00
Siroki Brijeg - Tuzla City
3:2 (2:2)
febr. 15. 14:00
Segesta - Vrbovec
2:3 (2:1)
febr. 15. 14:00
Perak - Kedah
3:1 (2:0)
febr. 15. 14:00
Vindbjart - Start
2:3 (1:2)
febr. 15. 14:30
Hoffenheim II - Wormatia Worms
3:0 (1:0)
febr. 15. 14:30
Bravo - Orijent 1919
0:1 (0:0)
febr. 15. 14:30
Domzale - ND Gorica
3:1 (3:0)
febr. 15. 15:00
Dinamo Kiev - Dinamo Tbilisi
2:0 (1:0)
febr. 15. 15:00
Djurgarden - Brann
1:4 (1:3)
febr. 15. 15:00
Linköping - Dalkurd
2:1 (0:1)
febr. 15. 15:00
Östersunds - Levanger
1:2 (1:2)
febr. 15. 15:00
Trelleborg - Nyköbing
2:0 (0:0)
febr. 15. 15:00
Celje - Olimpija Ljubljana
3:0 (1:0)
febr. 15. 15:00
Fola Esch - Homburg
0:5 (0:4)
febr. 15. 15:00
Cibalia Vinkovci - Bijelo Brdo
2:1 (1:1)
febr. 15. 15:00
Dnipro-1 - Kairat Almaty
2:4 (0:3)
febr. 15. 15:00
Tobol - Isloch
0:0
febr. 15. 15:00
Armavir - Irtysh Pavlodar
0:0
febr. 15. 15:00
Dinamo Minsk - FCI Levadia
1:1 (1:1)
febr. 15. 15:00
GAIS Göteborg - Qviding
1:0 (1:0)
febr. 15. 16:00
AIK - FK Rostov
1:1 (0:0)
febr. 15. 16:00
CSKA Moszkva - Sirius
2:0 (0:0)
febr. 15. 16:30
Notodden - KFUM Oslo
1:2 (1:1)
febr. 15. 17:00
Maribor - Rudar Velenje
1:0 (0:0)
febr. 15. 20:00
Malmö FF - Jönköpings Södra
3:2 (3:0)
febr. 15. 21:00
Chicago Fire - Colorado Rapids
2:4 (1:1)
febr. 15. 23:00
Orlando City - D.C. United
0:1 (0:0)
febr. 15. 23:00
Deportes Valdivia - Deportes Temuco
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
338
36 (11%)
114 (34%)
408
2. Xxy
353
33 (9%)
120 (34%)
405
353
34 (10%)
116 (33%)
402
353
33 (9%)
116 (33%)
397
344
40 (12%)
98 (28%)
396
352
35 (10%)
110 (31%)
395
347
37 (11%)
104 (30%)
393
8. AltT
339
39 (12%)
96 (28%)
387
343
39 (11%)
95 (28%)
385
10. Pelya
331
35 (11%)
104 (31%)
383

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont