Főoldal » Meccsek » 2020. február 16. » Union Langreo - Celta Vigo II

Union Langreo - Celta Vigo II 2:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2020. február 16. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Yaw Yeboah ('42, 0-1), Nierga ('90, 1-1), David Álvarez ('90+2, 2-1)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Celta Vigo II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Union Langreo háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celta Vigo II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celta Vigo II pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a S.S. Reyes. A Celta Vigo II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a S.S. Reyes vagy a Pena Deportiva. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II, az Ebro vagy a Melilla. A Celta Vigo II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Rozas, a Getafe II vagy az Atlético Madrid II. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union Langreo 2410., Celta Vigo II 1164. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union Langreo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.