Főoldal » Meccsek » 2020. november 21. » Burgos - Marino de Luanco

Burgos - Marino de Luanco 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt Marino de Luanco - Burgos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2020. november 21. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)

Míchel Zabaco ('12, 1-0), Leonardo Pisculichi ('87, 2-0)

Burgos győzelem:
33 tipp (89%)
1 tipp (2%)
Marino de Luanco győzelem:
3 tipp (8%)

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Marino de Luanco győzelem
Az elmúlt fél évben a Burgos háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marino de Luanco egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Burgos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marino de Luanco pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát a Burgos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union Langreo. A Marino de Luanco gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Oviedo II. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Burgos 1200., Marino de Luanco 3204. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.