Főoldal » Meccsek » 2020. október 31. » Real Oviedo II - Marino de Luanco

Real Oviedo II - Marino de Luanco 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. augusztus 11-én is volt Marino de Luanco - Real Oviedo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. október 31. 16:00
Helyszín: Estadio El Requexón (Oviedo)

Michel Madera ('32, 0-1), Vander ('58, 1-1), Javi Cueto ('66, 2-1)

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Marino de Luanco győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Oviedo II csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Real Oviedo II egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marino de Luanco egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Oviedo II 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marino de Luanco pedig idegenben egyszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union Langreo. A Marino de Luanco gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Numancia. A Marino de Luanco csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Oviedo II 2349., Marino de Luanco 3196. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Oviedo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Oviedo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.