Főoldal » Meccsek » 2020. november 28. » Numancia - Real Valladolid II

Numancia - Real Valladolid II 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Real Valladolid II - Numancia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 28. 16:00
Helyszín: Nuevo Estadio Los Pajaritos (Soria)

Kuki ('15, 0-1), David Castro ('27, 1-1), Jon Sillero ('80, 2-1), José Alonso ('90, 2-2)

Numancia győzelem:
16 tipp (100%)
Real Valladolid II győzelem:

Numancia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Real Valladolid II győzelem
Az elmúlt fél évben a Numancia kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Valladolid II egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Numancia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Numancia 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Valladolid II pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Numancia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Numancia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés vagy a Cádiz. A Real Valladolid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Union Langreo vagy a Barcelona II. A Real Valladolid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Numancia 339., Real Valladolid II 1442. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Numancia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Numancia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.