Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Union Langreo - Sporting Gijón II

Union Langreo - Sporting Gijón II 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt Sporting Gijón II - Union Langreo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

César García ('14, 0-1), Miguel Santos ('90, 1-1)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Sporting Gijón II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Sporting Gijón II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sporting Gijón II csapatának kedvez (7:1).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Union Langreo stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Sporting Gijón II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Union Langreo egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sporting Gijón II egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sporting Gijón II pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Union Langreo 2328., Sporting Gijón II 1551. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sporting Gijón II jobb csapatnak tűnik.