Főoldal » Focisták » Észak-Macedónia focistái

Macedón focisták listája

Macedón játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6
Samir Fazli
(Makedonija Gjorce Petrov)
Sashko Dukov
(Sileks Kratovo)
Sashko Pandev
(Akademija Pandev)
Sasko Ristov
(Renova)
Saso Aleksovski
(Rabotnicki)
Saso Gjoreski
(Bregalnica Stip)
sciprim Taipi
(Kaspiy Aktau)
Sefer Emini
(SonderjyskE)
Selman Neziri
(Union Vöcklamarkt)
Serkan Zejneli
(Shkendija U19)
Shaban Ismaili
(Sonnenhof Großaspach)
Shaban Zenku
(Struga)
Shkumbin Kaliqi
(Dinamo Tiranë)
Shpend Asani
(Shkendija)
Simeon Hristov
(Rabotnicki)
Slagjan Mitevski
(Sileks Kratovo)
Slavco Georgievski
(Inter Baku)
Slavco Velkovski
(Bregalnica Stip)
Slave Vrgov
(Akademija Pandev)
Spase Terziev
(Akademija Pandev)
Srdzhan Zaharievski
(Metalurg Skopje)
Stefan Ashkovski
(Alashkert)
Stefan Istatov
(Akademija Pandev)
Stefan Jakimovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stefan Kocev
(Shkendija)
Stefan Kostov
(Tikves Kavadarci)
Stefan Kostovski
(Tikves Kavadarci)
Stefan Kuzevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stefan Lazarevikj
(Sileks Kratovo)
Stefan Mitrev
(Akademija Pandev)
Stefan Naumcheski
(Akademija Pandev)
Stefan Ristovski
(Dinamo Zágráb)
Stefan Ristovski
(Bregalnica Stip)
Stefan Simonovski
(Rabotnicki)
Stefan Spirovski
(Ethnikos Achna)
Stefan Sulev
(Belasica)
Stefan Tasev
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stevica Ristic
(Jeonnam Dragons)
Stojan Dimovski
(Tikves Kavadarci)
Stojan Jankov
(Belasica)
Stojan Petkovski
(Tikves Kavadarci)
Stojan Stojchevski
(Voska Sport)
Stojance Ignatov
(Metalurg Skopje)
Stojancho Velinov
(Akademija Pandev)
Stole Dimitrievski
(Rayo Vallecano)
Strahinja Krstevski
(Metaloglobus)
Suat Zendeli
(Shkupi)
Suhejlj Muharem
(Skenderbeu)
Sunaj Hasan
(Labunishta)
Tarik Demishoski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Teodor Fidanovski
(Metalurg Skopje)
Teodor Mirchevski
(Tikves Kavadarci)
Teodor Nikolovski
(Rabotnicki)
Tihomir Fidanovski
(Metalurg Skopje)
Tihomir Kostadinov
(Piast Gliwice)
Tino Spasikj
(Vardar Skopje)
Todi Vasilev
(Turnovo)
Todor Nikolovski
(Sileks Kratovo)
Todor Todoroski
(CSMS Iasi)
Tomce Grozdanovski
(Rabotnicki)
Tome Iliev
(Akademija Pandev)
Tome Janev
(Belasica)
Tome Pachovski
(Vardar Skopje)
Tome Petrov
(Bregalnica Stip)
Tomislav Blazeski
(Bregalnica Stip)
Trajce Nikov
(Skendija)
Trim Ambari
(Makedonija Gjorce Petrov)
Vait Ismaili
(First Vienna)
Valentin Kochoski
(Voska Sport)
Valentino Rafeski
(Apolonia Fier)
Valmir Nafiu
(Shkendija)
Valon Hamdiju
(Stade Lausanne-Ouchy)
Valon Lutji
(Nyköbing)
Valon Neziri
(Renova)
Vanco Trajanov
(Lokomotiv Plovdiv)
Vane Jovanov
(Bregalnica Stip)
Vane Krstevski
(Shkendija)
Vasko Bozinovski
(Rabotnicki)
Vasko Ivanov
(Akademija Pandev)
Vasko Kocev
(Belasica)
Vasko Mitrev
(Metalurg Skopje)
Vasko Vasilev
(Gostivar)
Vele Velkovski
(FK Skopje)
Veton Hani
(Mladost CD)
Viktor Dimkov
(Vardar U19)
Viktor Naumovski
(Tikves Kavadarci)
Viktor Serafimovski
(Sileks Kratovo)
Viktor Stojkovski
(Rabotnicki)
Viktor Toseski
(Pobeda U19)
Viktor Velkoski
(Turan Turkistan)
Visar Musliu
(Paderborn)
Vlada Novevski
(Vozdovac)
Vlade Lazarevski
(Radnicki Nis)
Vladica Brdarovski
(Vardar Skopje)
Vladimir Dimitrovski
(UMF Grindavik)
Vladimir Zhoglev
(Vardar Skopje)
Vlatko Drobarov
(Cherno More Varna)
Vlatko Grozdanoski
(Vardar Skopje)
Vlatko Grozdanovski
(Vardar Skopje)
Vlatko Stojanovski
(Rabotnicki)
Vulnet Emini
(Renova)
Xhelil Abdula
(Gostivar)
Xhelil Asani
(Erzeni Shijak)
Yani Urdinov
(Velez Mostar)
Ylber Mejdi
(Köniz)
Zani Nazifi
(Shkendija)
Zekirija Ramadan
(Flamurtari Vlorë)
Zhivko Krstev
(Akademija Pandev)
Zija Merdzhani
(Shkendija)
Zirap Imeri
(Shkendija U19)
Zlatko Tanevski
(Vardar Skopje)
Zoran Andonov
(Akademija Pandev)
Zoran Danoski
(Tikves Kavadarci)
Zoran Ivanovski
(Akademija Pandev)
Zoran Markovski
(Milano Kumanovo)
Zoran Mitevski
(Belasica)
Zoran Todorov
(Smederevo)
Zoran Zlatkovski
(Panachaiki)
Zudi Hajredini
(Mladost CD)
Zufer Shaini
(Brinje Grosuplje)
1 2 3 4 5 6