Főoldal » Focisták » Észak-Macedónia focistái

Macedón focisták listája

Macedón játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5
Fisnik Zuka
(Rabotnicki)
Fiton Ademi
(Shkendija U19)
Fitor Rexhepi
(Vardar Skopje)
Florent Ramadani
(Shkendija)
Fuad Shabani
(Milano Kumanovo)
Genc Gashi
(Shkendija U19)
Georg Stojanovski
(Vardar Skopje)
Georgi Nikovski
(Bregalnica Stip)
Georgi Stoilov
(Akademija Pandev)
Gjoko Aleksovski
(FK Skopje)
Gjoko Zajkov
(Sporting Charleroi)
Gjorgi Tanushev
(Pelister)
Gjorgje Dzhonov
(Belasica)
Gjorgji Markov
(Akademija Pandev)
Gjorgji Mojsov
(Sileks Kratovo)
Gligor Donchev
(Akademija Pandev)
Gligor Gligorov
(Sileks Kratovo)
Goce Sedloski
(Mattersburg)
Goce Todorovski
(Pelister)
Goce Toleski
(Mlada Boleslav)
Goran Bogdanovic
(Rabotnicki)
Goran Dimovski
(Dacia Chisinau)
Goran Ganchev
(Akademija Pandev)
Goran Jovanovski
(Kórdrengir)
Goran Maznov
(Kerkyra)
Goran Pasovski
(Belasica)
Goran Popov
(Vardar Skopje)
Goran Siljanovski
(Rabotnicki)
Goran Simov
(Bylis Ballsh)
Goran Terziev
(Primorje)
Goran Tomovski
(Akademija Pandev)
Goran Trajkovski
(Sileks Kratovo)
Goran Zdravkov
(Bregalnica Stip)
Gregori Davkov
(Vardar Skopje)
Hadis Velii
(Renova)
Hamza Ramani
(Shkupi)
Hasan Ramadani
(Speldorf)
Hristijan Dimoski
(Mladost CD)
Hristijan Pecov
(Rabotnicki)
Hristijan Petkovski
(Sileks Kratovo)
Hristijan Stevkovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Husein Demiri
(Kemi Kings)
Igor Mitreski
(Neftchi)
Igor Panoski
(Akademija Pandev)
Ilami Halimi
(Dunaszerdahely)
Ilce Petrovski
(Pelister)
Ilche Pocev
(Neumarkt)
Ilco Naumoski
(Mattersburg)
Ilir Elmazovski
(Mladost CD)
Ilirid Ademi
(Shkupi)
Ilja Mitrov
(Turnovo)
Iljaz Chiljafi
(Shkendija)
Imran Fetai
(Shkendija U19)
Irfan Abazi
(Teteks)
Isnik Alimi
(Sibenik)
Ivan Galevski
(Sileks Kratovo)
Ivan Ivanovski
(Sileks Kratovo)
Ivan Kostov
(Belasica)
Ivan Micevski
(Vardar Skopje)
Ivan Mitrov
(Bregalnica Stip)
Ivan Nastevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Ivan Nikolov
(Akademija Pandev)
Ivan Pejcic
(Radnicki Nis)
Ivan Trickovski
(AEK Larnaka)
Ive Trifunovski
(Pelister)
Ivica Kelesoski
(Mladost CD)
Ivica Lazarev
(Milano Kumanovo)
Ivo Janakievski
(Sileks Kratovo)
Izair Emini
(Drita Gijlan)

Izet Ajrullahu
(Makedonija Gjorce Petrov)
Jani Atanasov
(Hajduk Split)
Jasir Asani
(Partizani Tirana)
Jasir Bekjiri
(Vardar U19)
Jeton Mehdiji
(Shkendija U19)
Jeton Shahini
(Shkendija)
Jordan Serafimovski
(Sileks Kratovo)
Jovan Kostovski
(Ethnikos Achna)
Jusuf Aljiu
(Shkupi)
Kire Markoski
(Akademija Pandev)
Kliment Nastoski
(Shkumbini)
Kostadin Zahov
(Skendija)
Kristijan Ackovski
(Rabotnicki)
Kristijan Dodevski
(Sileks Kratovo)
Kristijan Filipovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Kristijan Ivanov
(Akademija Pandev)
Kristijan Karanfilovski
(Metalurg Skopje)
Kristijan Kostovski
(Sileks Kratovo)
Kristijan Velinovski
(Akademija Pandev)
Krste Todorov
(Belasica)
Krste Velkoski
(FK Sarajevo)
Lazar Iliev
(Bregalnica Stip)
Lazar Peev
(Borec)
Leo Andreski
(Vardar Skopje)
Leon Najdovski
(Rabotnicki)
Leonid Ignatov
(Vardar Skopje)
Leonid Stojanovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Leotrim Saliji
(Schwechat)
Ljeon Aljiji
(Hertha Wels)
Ljupco Doriev
(Shkendija)
Ljupco Micevski
(Pelister)
Luka Nakov
(Bromley)
Luka Stankovski
(Rabotnicki)
Luka Stojkovski
(Vardar Skopje)
Mario Djurovski
(Muang Thong)
Mario Kosteski
(Rabotnicki)
Mario Krstovski
(Akademija Pandev)
Mario Mladenovski
(Botev Plovdiv)
Mario Nastevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Mario Stankovski
(Rabotnicki)
Marjan Kotevski
(Pelister)
Marjan Mickov
(Sileks Kratovo)
Marjan Radeski
(Akademija Pandev)
Marjan Ristovski
(Rabotnicki)
Marjan Tasev
(Belasica)
Marko Alchevski
(Akademija Pandev)
Marko Jovanovski
(Akademija Pandev)
Marko Pavlov
(Selfoss)
Marko Simonovski
(Voluntari)
Martin Bogatinov
(Ethnikos Achna)
1 2 3 4 5