Főoldal » Focisták » Észak-Macedónia focistái

Macedón focisták listája

Macedón játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5
Daniel Krezic
(Varberg)
Daniel Milovanovikj
(Akademija Pandev)
Daniel Mojsov
(AEK Larnaka)
Darko Aleksovski
(Sileks Kratovo)
Darko Churlinov
(VfB Stuttgart)
Darko Digalovski
(Metalurg Skopje)
Darko Dodev
(Bregalnica Stip)
Darko Dodevski
(Vardar U19)
Darko Grozdanoski
(Sileks Kratovo)
Darko Ilieski
(Pelister)
Darko Micevski
(Vardar Skopje)
Darko Razmoski
(Belasica)
Darko Tasevski
(Slavia Szófia)
Dashmir Elezi
(Shkendija U19)
David Aliloski
(Wiener Neustadt)
David Atanasovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
David Babunski
(Botosani)
David Blazhevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
David Denkovski
(Akademija Pandev)
David Kalpachki
(Belasica)
David Stojanov
(Bellinzona)
David Toshevski
(FK Rostov)
David Velkovski
(Vardar Skopje)
Davor Taleski
(Pelister)
Davor Zdravkovski
(AEL Limassol)
Dejan Angov
(Jadran Dekani)
Dejan Apostolovski
(Mladost CD)
Dejan Blazhevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Dejan Iliev
(Jagiellonia)
Dejan Leskarkoski
(Bregalnica Stip)
Dejan Markoski
(Vardar Skopje)
Dejan Mitrev
(Rabotnicki)
Dejan Peshevski
(Podbrezová)
Dejan Tanturovski
(Sileks Kratovo)
Denis Stosik
(Makedonija Gjorce Petrov)
Dimce Ristevski
(Pelister)
Dime Dimov
(Akademija Pandev)
Dimitar Ivanov
(Sileks Kratovo)
Dimitar Mitrovski
(Sporting CP U19)
Dimitar Todorovski
(Rabotnicki)
Dino Najdoski
(Rabotnicki)
Djevat Sherifi
(Shkendija U19)
Dorian Babunski
(Machida Zelvia)
Dragan Cadikovski
(Radnicki Kragujevac)
Dragan Stojkov
(Rabotnicki)
Dragi Kotsev
(Pirin Blagoevgrad)
Dusan Savic
(Belasica)
Dushan Pavlov
(Bregalnica Stip)
Dushko Trajchevski
(Doxa Katokopia)
Dzemal Ibishi
(Vardar Skopje)
Edin Mersovski
(Korab Debar)
Edin Nuredinoski
(Aris Limassol)
Edin Nuredinovski
(Ermis Aradippou)
Edis Hamzikj
(Vardar U19)
Edis Malikji
(Kukësi)
Ediz Spahiu
(Shkendija U19)
Edmir Asani
(Ullensaker/Kisa)
Egzon Bejtulai
(Skendija)
Egzon Belica
(Partizani Tirana)
Egzon Shabani
(Dornbirn)
Eljif Elmas
(Napoli)
Elvir Nurishi
(Shkendija)
Emil Abaz
(Borec)
Emir Aziri
(Teteks)
Emir Saitoski
(Domzale)

Enes Azizi
(Shkupi)
Enis Bardhi
(Levante)
Enis Ramadani
(Rapperswil-Jona)
Enis Saiti
(Victoria Rosport)
Ennur Totre
(Shkendija)
Ensar Ljuma
(Shkendija)
Ensar Sulemani
(FK Skopje)
Erdon Daci
(Konyaspor)
Ergin Abdul
(Shkupi)
Erjon Nuredini
(Shkendija U19)
Ermadin Adem
(Makedonija Gjorce Petrov)
Ersen Asani
(Shkupi)
Ersin Fetahi
(Renova)
Ertan Demiri
(Rabotnicki)
Esmin Lichina
(Makedonija Gjorce Petrov)
Fati Jusufi
(Shkupi)
Fatmir Arif
(Shkupi)
Faton Redzepi
(Hertha Wels)
Ferhan Hasani
(HJK Helsinki)
Festim Ademi
(Renova)
Festim Ebibi
(Renova)
Filip Aleksovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Filip Antovski
(Dinamo Zágráb II)
Filip Ilic
(Vardar Skopje)
Filip Ivanovski
(KPV Kokkola)
Filip Janevski
(FK Skopje)
Filip Koleceski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Filip Kostovski
(Sileks Kratovo)
Filip Kupanov
(Akademija Pandev)
Filip Lazarevski
(Metalurg Skopje)
Filip Madzovski
(Rabotnicki)
Filip Mihailov
(Belasica)
Filip Misevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Filip Najdoski
(KF Tiranë)
Filip Petkovski
(Vardar Skopje)
Filip Petrov
(Makedonija Gjorce Petrov)
Filip Pivkovski
(Ängelholms)
Filip Timov
(Sileks Kratovo)
Filip Trajchevski
(Vardar U19)
Fisnik Gashi
(Renova)
Fisnik Nuhiu
(Renova)
Fisnik Zuka
(Rabotnicki)
Fiton Ademi
(Shkendija U19)
Fitor Rexhepi
(Vardar Skopje)
Florent Ramadani
(Shkendija)
Fuad Shabani
(Milano Kumanovo)
Genc Gashi
(Shkendija U19)
Georg Stojanovski
(Vardar Skopje)
Georgi Nikovski
(Bregalnica Stip)
Georgi Stoilov
(Akademija Pandev)
Gjoko Aleksovski
(FK Skopje)
Gjoko Zajkov
(Sporting Charleroi)
Gjorgi Tanushev
(Pelister)
Gjorgje Dzhonov
(Belasica)
Gjorgji Markov
(Akademija Pandev)
Gjorgji Mojsov
(Sileks Kratovo)
1 2 3 4 5