Főoldal » Focisták » Észak-Macedónia focistái

Macedón focisták listája

Macedón játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5
Mihajlo Jakimoski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Milan Ilievski
(Rabotnicki)
Milan Ristovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Mile Krstev
(Metalurg Skopje)
Mile Petkovski
(Metalurg Skopje)
Mile Todorov
(Osijek II)
Milosh Tosheski
(Rabotnicki)
Milovan Petrovic
(Vardar Skopje)
Minas Osmani
(Olimpik Sarajevo)
Miran Memishi
(Shkendija U19)
Mirko Ivanovski
(Diósgyőr)
Mirko Simjanovski
(Mladost CD)
Miroslav Jovanovski
(Bregalnica Stip)
Miroslav Vajs
(Vardar Skopje)
Mirson Volina
(Breitenrain)
Mite Cikarski
(Botev Plovdiv)
Mitko Mavrov
(Sileks Kratovo)
Muarem Muarem
(Rabotnicki)
Muhamed Demiri
(FC Schaffhausen)
Muharem Mislimi
(Shkendija U19)
Musli Ljika
(Shkupi)
Muzafer Ejupi
(Slaven Belupo)
Naser Aliji
(Budapest Honvéd)
Naum Dzhaleski
(Mladost CD)
Naumche Bakracheski
(Metalurg Skopje)
Nderim Nedzhipi
(Korabi Peshkopi)
Nebi Mustafi
(Skendija)
Nedzat Drazanin
(Pogradeci)
Nehar Sadiki
(Renova)
Neki Oda
(Bruck/Leitha)
Nenad Neshovski
(Sileks Kratovo)
Nijas Bedjeti
(Shkendija U19)
Nijaz Lena
(Struga)
Nikola Bogdanovski
(Radnik Surdulica)
Nikola Bozinov
(Belasica)
Nikola Dimovski
(Kom Podgorica)
Nikola Georgiev
(Sileks Kratovo)
Nikola Gjurcinovski
(Metalurg Skopje)
Nikola Gligorov
(Vardar Skopje)
Nikola Karcev
(Metalac)
Nikola Kuleski
(Sydney FC)
Nikola Serafimov
(Akademija Pandev)
Nikola Stojanovic
(Radnik Surdulica)
Nikolce Noveski
(1. FSV Mainz 05)
Nikolce Sarkoski
(Rabotnicki)
Ninoslav Dodevski
(Metalurg Skopje)
Nove Aceski
(Pobeda)
Nuredin Bakiu
(Jönköpings Södra)
Nuri Mustafi
(Sundsvall)
Ognen Sazdovski
(Metalurg Skopje)
Oka Nikolov
(Eintracht Frankfurt)
Oktaj Rakipi
(Shkendija U19)
Oliver Dishlievski
(Vardar U19)
Omar Imeri
(Antalyaspor)
Omer Bisevac
(Rodange)
Omer Jashari
(Shkupi)
Ostoja Stjepanovic
(Rad Belgrád)
Pajtim Bilali
(Klagenfurt)
Pance Kumbev
(Rabotnicki)
Pepi Gorgiev
(Sileks Kratovo)
Perica Stanceski
(Metalurg Skopje)
Perica Vasilevski
(Apolonia Fier)
Petar Kanzurov
(Tarxien Rainbows)
Petar Ljamcevski
(Sileks Kratovo)
Petar Markoski
(Mladost CD)
Petar Mitev
(Turnovo)
Petar Petkovski
(Rabotnicki)
Philip Petreski
(Bulleen Lions)
Platin Imeri
(Renova)
Predrag Randjelovic
(GAIS Göteborg)
Ramadan Ibrahimov
(Apolonia Fier)
Ramadan Serifi
(Mladost CD)
Ramin Alii
(Shkupi)
Ramiz Pasiov
(Farense)

Redon Kjamili
(Shkendija U19)
Rinor Ajdini
(Hrvatski Dragovoljac)
Riste Ilijovski
(Luftëtari Gjirokastër)
Riste Naumov
(Bregalnica Stip)
Riste Temelkov
(Akademija Pandev)
Risto Jankov
(Rabotnicki)
Risto Mitrevski
(Alashkert)
Risto Papuchiev
(Vardar U19)
Robert Mitev
(Belasica)
Robert Petrov
(Lokomotiv Plovdiv)
Robert Popov
(Litex Lovech)
Rondi Selimi
(Mladost CD)
Roni Sinani
(Shkendija U19)
Saimir Fetai
(Renova)
Sali Salievski
(Apolonia Fier)
Samir Fazli
(Shkendija)
Sashko Pandev
(Akademija Pandev)
Sasko Ristov
(Renova)
Saso Aleksovski
(Rabotnicki)
Saso Gjoreski
(Bregalnica Stip)
sciprim Taipi
(Skenderbeu)
Selman Neziri
(Union Vöcklamarkt)
Shaban Ismaili
(Sonnenhof Großaspach)
Shkumbin Kaliqi
(Dinamo Tiranë)
Shpend Asani
(Shkendija)
Simeon Hristov
(Vllaznia)
Slagjan Mitevski
(Sileks Kratovo)
Slavco Georgievski
(Inter Baku)
Slavco Velkovski
(Bregalnica Stip)
Srdzhan Zaharievski
(Metalurg Skopje)
Stefan Istatov
(Akademija Pandev)
Stefan Jevtoski
(Rabotnicki)
Stefan Kocev
(Sileks Kratovo)
Stefan Kostov
(Akademija Pandev)
Stefan Lazarevic
(Vardar Skopje)
Stefan Naumcheski
(Vardar Skopje)
Stefan Ristovski
(Sporting CP)
Stefan Ristovski
(Bregalnica Stip)
Stefan Simonovski
(Rabotnicki)
Stefan Spirovski
(AEK Larnaka)
Stefan Sulev
(Belasica)
Stevica Ristic
(Jeonnam Dragons)
Stojan Dimovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stojan Jankov
(Belasica)
Stojance Ignatov
(Metalurg Skopje)
Stojancho Velinov
(Akademija Pandev)
Stole Dimitrievski
(Rayo Vallecano)
Suat Zendeli
(Shkupi)
Sunaj Hasan
(Labunishta)
Tauljant Sulejmanov
(Neuchatel Xamax FC)
Teodor Fidanovski
(Metalurg Skopje)
Tihomir Fidanovski
(Metalurg Skopje)
Tihomir Kostadinov
(Ruzomberok)
Todi Vasilev
(Turnovo)
Todor Nikolovski
(Sileks Kratovo)
Tomce Grozdanovski
(Zlate Moravce)
Tome Iliev
(Akademija Pandev)
Tome Janev
(Belasica)
Tome Kitanovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Tome Pachovski
(Vardar Skopje)
Tome Petrov
(Bregalnica Stip)
Tomislav Blazeski
(Bregalnica Stip)
Trajce Nikov
(Skendija)
1 2 3 4 5