Főoldal » Focisták » Észak-Macedónia focistái

Macedón focisták listája

Macedón játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6
Nove Aceski
(Pobeda)
Nuredin Bakiu
(Jönköpings Södra)
Nuri Mustafi
(Sundsvall)
Ognen Sazdovski
(Metalurg Skopje)
Oka Nikolov
(Eintracht Frankfurt)
Oliver Dishlievski
(Vardar U19)
Oliver Peev
(Belasica)
Omar Imeri
(Shkupi)
Omer Bisevac
(Rodange)
Omer Jashari
(Shkupi)
Onur Emini
(Shkendija U19)
Ostoja Stjepanovic
(Rad Belgrád)
Pajtim Bilali
(Klagenfurt)
Pance Kumbev
(Rabotnicki)
Panche Bozhinov
(Belasica)
Pepi Gorgiev
(Akademija Pandev)
Perica Stanceski
(Metalurg Skopje)
Perica Vasilevski
(Apolonia Fier)
Petar Davidoski
(Vardar Skopje)
Petar Guguljanov
(Vardar Skopje)
Petar Kanzurov
(Tarxien Rainbows)
Petar Markoski
(Mladost CD)
Petar Mitev
(Turnovo)
Petar Obadikj
(Makedonija Gjorce Petrov)
Petar Petkovski
(Botosani)
Philip Petreski
(Bulleen Lions)
Platin Imeri
(Renova)
Ramadan Ibrahimov
(Apolonia Fier)
Ramadan Serifi
(Mladost CD)
Ramin Alii
(Skenderbeu)
Ramiz Pasiov
(Farense)
Redon Kjamili
(Shkendija U19)
Rejjan Abazi
(Shkupi)
Reshat Ramadani
(Shkendija)
Rihan Zeqiri
(Pelister)
Rinor Ajdini
(Hrvatski Dragovoljac)
Riste Ilijovski
(Pelister)
Riste Karakamishev
(Tikves Kavadarci)
Riste Naumov
(Bregalnica Stip)
Riste Temelkov
(Tikves Kavadarci)
Risto Jankov
(Kaspiy Aktau)
Risto Mitrevski
(Alashkert)
Risto Papuchiev
(Vardar U19)
Robert Kocev
(Tikves Kavadarci)
Robert Mitev
(Belasica)
Robert Petrov
(Lokomotiv Plovdiv)
Robert Popov
(Litex Lovech)
Roberto Stajev
(Stadl-Paura)
Rondi Selimi
(Mladost CD)
Roni Sinani
(Shkendija U19)
Sabit Bilalli
(Shkendija)
Saimir Fetai
(Renova)
Sali Salievski
(Apolonia Fier)
Samir Fazli
(Turan Turkistan)
Sashko Dukov
(Sileks Kratovo)
Sashko Pandev
(Akademija Pandev)
Sasko Ristov
(Renova)
Saso Aleksovski
(Rabotnicki)
Saso Gjoreski
(Bregalnica Stip)
sciprim Taipi
(Kukësi)
Sefer Emini
(Makedonija Gjorce Petrov)
Selman Neziri
(Union Vöcklamarkt)
Serkan Zejneli
(Shkendija U19)
Shaban Ismaili
(Sonnenhof Großaspach)
Shkumbin Kaliqi
(Dinamo Tiranë)
Shpend Asani
(Shkendija)
Simeon Hristov
(Rabotnicki)
Slagjan Mitevski
(Sileks Kratovo)
Slavco Georgievski
(Inter Baku)
Slavco Velkovski
(Bregalnica Stip)
Spase Terziev
(Akademija Pandev)
Srdzhan Zaharievski
(Metalurg Skopje)

Stefan Istatov
(Akademija Pandev)
Stefan Kocev
(Bregalnica Stip)
Stefan Kostov
(Tikves Kavadarci)
Stefan Kostovski
(Tikves Kavadarci)
Stefan Kuzevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stefan Lazarevic
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stefan Mitrev
(Akademija Pandev)
Stefan Naumcheski
(Tikves Kavadarci)
Stefan Ristovski
(Dinamo Zágráb)
Stefan Ristovski
(Bregalnica Stip)
Stefan Simonovski
(Rabotnicki)
Stefan Sulev
(Belasica)
Stefan Tasev
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stevica Ristic
(Jeonnam Dragons)
Stojan Dimovski
(Tikves Kavadarci)
Stojan Jankov
(Belasica)
Stojan Petkovski
(Tikves Kavadarci)
Stojan Stojchevski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Stojance Ignatov
(Metalurg Skopje)
Stojancho Velinov
(Akademija Pandev)
Stole Dimitrievski
(Rayo Vallecano)
Strahinja Krstevski
(FCI Levadia)
Suat Zendeli
(Shkupi)
Sunaj Hasan
(Labunishta)
Teodor Fidanovski
(Metalurg Skopje)
Teodor Nikolovski
(Rabotnicki)
Tihomir Fidanovski
(Metalurg Skopje)
Tihomir Kostadinov
(Piast Gliwice)
Todi Vasilev
(Turnovo)
Todor Nikolovski
(Sileks Kratovo)
Tomce Grozdanovski
(Zlate Moravce)
Tome Iliev
(Akademija Pandev)
Tome Janev
(Belasica)
Tome Pachovski
(Vardar Skopje)
Tome Petrov
(Bregalnica Stip)
Tomislav Blazeski
(Bregalnica Stip)
Trajce Nikov
(Skendija)
Trim Ambari
(Makedonija Gjorce Petrov)
Vait Ismaili
(First Vienna)
Valentino Rafeski
(Apolonia Fier)
Valmir Nafiu
(Shkendija)
Valon Hamdiju
(FC Schaffhausen)
Valon Lutji
(Nyköbing)
Valon Neziri
(Renova)
Vanco Trajanov
(Lokomotiv Plovdiv)
Vane Jovanov
(Akademija Pandev)
Vane Krstevski
(Akademija Pandev)
Vasko Bozinovski
(Rabotnicki)
Vasko Ivanov
(Akademija Pandev)
Vasko Kocev
(Belasica)
Vasko Mitrev
(Metalurg Skopje)
Veton Hani
(Mladost CD)
Viktor Angelov
(Akademija Pandev)
Viktor Dimkov
(Vardar U19)
Viktor Stojkovski
(Rabotnicki)
Visar Musliu
(Ingolstadt)
Vlada Novevski
(Vojvodina)
Vlade Lazarevski
(Radnicki Nis)
Vladimir Dimitrovski
(UMF Grindavik)
Vladimir Dujovski
(Bregalnica Stip)
Vlatko Drobarov
(Cherno More Varna)
Vlatko Grozdanoski
(Vardar Skopje)
Vlatko Grozdanovski
(Vardar Skopje)
1 2 3 4 5 6