Főoldal » Focisták » Észak-Macedónia focistái

Macedón focisták listája

Macedón játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5
Abdulah Hasani
(Vardar Skopje)
Abdulvahit Murati
(Shkendija U19)
Aco Sztojkov
(Akademija Pandev)
Adis Jahovic
(Göztepe Izmir)
Adrian Hajdari
(Rapid Wien II)
Agan Zuber
(Shkendija U19)
Agim Ibraimi
(Kukësi)
Agon Elezi
(Varazdin)
Agon Hani
(Struga)
Agron Memedi
(Renova)
Agron Rufati
(Zorya Lugansk)
Alban Rasimi
(Shkendija U19)
Alban Sulejmani
(Pelister)
Alban Taipi
(Renova)
Albulen Fetai
(Wiener Viktoria)
Aleksandar Bajevski
(Radnicki Nis)
Aleksandar Celeski
(Mladost CD)
Aleksandar Damchevski
(Partizani Tirana)
Aleksandar Igeski
(Vardar Skopje)
Aleksandar Lazevski
(Sloboda Tuzla)
Aleksandar Mishov
(Tikves Kavadarci)
Aleksandar Mitreski
(FC Nürnberg)
Aleksandar Panovski
(Sileks Kratovo)
Aleksandar Stankov
(Groene Ster)
Aleksandar Stojanovski
(Metalurg Skopje)
Aleksandar Todorovski
(Radnicki Nis)
Aleksandar Trajchevski
(Sileks Kratovo)
Aleksandar Varelovski
(Tikves Kavadarci)
Aleksandar Vasoski
(Eintracht Frankfurt)
Alekso Noveski
(FK Skopje)
Alen Jasharovski
(FK Skopje)
Alex Simovski
(Dalkurd)
Ali Adem
(Shkupi)
Aljbin Ramadani
(Shkendija)
Aljtrim Jakupi
(Shkendija U19)
Almir Redzhepi
(Shkendija)
Altaj Jusuf
(Pelister)
Altin Sefo
(Renova)
Amar Emurli
(Renova)
Amar Meljaki
(Shkupi)
Anatolij Petejchuk
(Vardar Skopje)
Andrej Acevski
(Sileks Kratovo)
Andrej Kirovski
(Rabotnicki)
Andrej Lazarov
(Rabotnicki)
Andrej Nakov
(Sirens)
Andrej Richkov
(Vardar U19)
Andrej Stojanov
(Makedonija Gjorce Petrov)
Andrej Stojchevski
(Akademija Pandev)
Andrej Todoroski
(Spartak Subotica)
Andrian Chavoli
(Sileks Kratovo)
Angel Nacev
(Bregalnica Stip)
Angel Timovski
(Shkendija)
Anid Abazi
(Shkupi)
Antonio Bozinoski
(Sileks Kratovo)
Antonio Bujcevski
(Sileks Kratovo)
Antonio Jankulovski
(Västra Frölunda)
Antonio Kalanoski
(Sileks Kratovo)
Antonio Mirkov
(Vardar Skopje)
Antonio Mitrev
(Sileks Kratovo)
Arben Tafe
(Renova)
Arbin Vosha
(Makedonija Gjorce Petrov)

Arbin Zejnulai
(Skendija)
Ard Kasami
(Struga)
Ardian Bekjiri
(Shkendija U19)
Ardijan Cuculi
(Drita Gijlan)
Ardit Iljazi
(Shkupi)
Ardit Osmani
(Shkendija U19)
Arian Iseni
(Renova)
Arion Ziba
(Struga)
Arlind Aliti
(Renova)
Armend Alimi
(Skendija)
Armend Dalipi
(Cibalia Vinkovci)
Arsim Ljamalari
(Sileks Kratovo)
Artan Iljazi
(Shkupi)
Artan Veliu
(Renova)
Artim Polozani
(Skenderbeu)
Astrit Amzai
(Shkendija U19)
Atdhe Kadriu
(Makedonija Gjorce Petrov)
Avni Aziri
(Milano Kumanovo)
Azis Jamini
(Renova)
Bajram Fetai
(Roskilde)
Bekim Redjepi
(Skenderbeu)
Benjamin Demir
(FK Skopje)
Berat Ismail
(Vardar U19)
Besar Gudjufi
(Belasica)
Besar Iseni
(Egnatia Rrogozhine)
Besart Ibraimi
(Skendija)
Besart Krivanjeva
(Egnatia Rrogozhine)
Besir Demiri
(Kukësi)
Besir Iseni
(Struga)
Besmir Bojku
(Struga)
Besnik Ferati
(Akademija Pandev)
Blagoj Gucev
(Sileks Kratovo)
Blagoj Istatov
(Belasica)
Blagoj Stojanov
(Belasica)
Blagoja Ljamcevski
(Tikves Kavadarci)
Blagoja Spirkoski
(Sileks Kratovo)
Blagoja Todorovski
(Teuta Durres)
Blagojche Ivanov
(Sileks Kratovo)
Blaze Ilijoski
(Rabotnicki)
Blerim Gudjafi
(Rosengard)
Boban Georgiev
(Bregalnica Stip)
Boban Grncarov
(Vardar Skopje)
Boban Nikolov
(Sheriff Tiraspol)
Bobi Bozinovski
(Makedonija Gjorce Petrov)
Bobi Celeski
(Teuta Durres)
Bojan Dimoski
(Akademija Pandev)
Bojan Ilievski
(Rabotnicki)
Bojan Kolevski
(Vardar Skopje)
Bojan Markovski
(Ethnikos Achna)
Bojan Najdenov
(Navbahor)
Bojan Rajkov
(Sileks Kratovo)
Bojan Spirkoski
(Sileks Kratovo)
Borce Manevski
(Pelister)
Borche Gogov
(Tikves Kavadarci)
Borjan Panchevski
(Bylis Ballsh)
Borjan Panovski
(Rabotnicki)
Borjan Ristovski
(Bregalnica Stip)
1 2 3 4 5