Főoldal » Meccsek » 2016. november 6. » Córdoba II - Atlético Mancha Real

Córdoba II - Atlético Mancha Real 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 2-án is volt Atlético Mancha Real - Córdoba II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2016. november 6. 11:00

Airam Benito ('19, 0-1)

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Atlético Mancha Real győzelem
Az elmúlt fél évben a Córdoba II egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba II 1 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Córdoba II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva. Az Atlético Mancha Real pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Extremadura. A Córdoba II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Jumilla vagy a FC Cartagena. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura, a Jumilla. A Córdoba II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba II 2150., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.