Főoldal » Meccsek » 2017. december 3. » UCAM Murcia - Córdoba II

UCAM Murcia - Córdoba II 2:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 28-án is volt Córdoba II - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2017. december 3. 17:30
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

UCAM Murcia győzelem:
26 tipp (81%)
5 tipp (15%)
Córdoba II győzelem:
1 tipp (3%)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Córdoba II győzelem

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Córdoba II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Córdoba II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 2 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Córdoba II pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Las Palmas II, a Lorca Deportiva. A Córdoba II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Las Palmas II vagy a Lorca Deportiva. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Extremadura, az Albacete vagy a FC Cartagena. A Córdoba II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, az El Ejido vagy az Extremadura. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., Córdoba II 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.