Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Atlético Mancha Real - Córdoba II

Atlético Mancha Real - Córdoba II 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 11:00

González ('57, 0-1)

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Córdoba II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Mancha Real csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Atlético Mancha Real egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Córdoba II egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Mancha Real 3 győzelmet, 3 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Córdoba II pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Atlético Mancha Real jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Granada II. A Córdoba II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FC Cartagena vagy a Mérida AD. Az Atlético Mancha Real erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Mancha Real olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, az Extremadura vagy a Mérida AD. A Córdoba II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az El Ejido, a Real Jaén vagy a Jumilla. A Córdoba II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Mancha Real 3035., Córdoba II 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atlético Mancha Real csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.