Főoldal » Meccsek » 2016. november 6. » Extremadura - Granada II

Extremadura - Granada II 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 18-án is volt Granada II - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2016. november 6. 16:00

David Agudo ('2, 1-0), Matheus Barrozo ('80, 1-1)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Granada II győzelem
Az elmúlt fél évben az Extremadura kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Granada II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Granada II pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linense vagy az Atlético Mancha Real. A Granada II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a La Hoya Lorca, az El Ejido. A Granada II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Mancha Real, a La Roda vagy a Linares Deportivo. A Granada II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Real Jaén vagy a FC Cartagena. A Granada II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Extremadura 1692., Granada II 1256. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Granada II nyeri ezt a találkozót.