Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 24. » Córdoba II - Jumilla

Córdoba II - Jumilla 2:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 10-én is volt Jumilla - Córdoba II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2017. szeptember 24. 11:30
Helyszín: Estadio Nuevo Arcángel (Córdoba)

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Jumilla győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Jumilla csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Córdoba II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Jumilla csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Córdoba II egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Jumilla egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba II 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jumilla pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Córdoba II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. A Jumilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense. A Córdoba II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba II 2150., Jumilla 1466. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Jumilla jobb csapatnak tűnik.