Főoldal » Meccsek » 2016. október 29. » Huelva - Atlético Mancha Real

Huelva - Atlético Mancha Real 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 19-én is volt Atlético Mancha Real - Huelva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2016. október 29. 17:30

Miguelito ('39, 1-0), Iván Aguilar ('71, 2-0), Rafa de Vicente ('73, 3-0)

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Atlético Mancha Real győzelem
Az elmúlt fél évben a Huelva kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Huelva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Atlético Mancha Real pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Extremadura. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo vagy a Betis. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura, a Jumilla. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 395., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.