Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 24. » Sporting Gijón II - Izarra

Sporting Gijón II - Izarra 3:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 2-án is volt Sporting Gijón II - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2017. szeptember 24. 12:00
Helyszín: Escuela de Fútbol de Mareo (Leorio-Gijón)

• Az Izarra már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. április 23-án sikerült ellenfelet legyőzniük (az Osasuna II csapatát).

Sporting Gijón II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Izarra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (9:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Sporting Gijón II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Izarra csapatának kedvez (6:2).
Az elmúlt fél évben a Sporting Gijón II háromszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Sporting Gijón II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sporting Gijón II 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát a Sporting Gijón II jobban szerepelt.

Sporting Gijón II 1601., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Izarra nyeri ezt a találkozót.