Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 9. » Gernika - Izarra

Gernika - Izarra 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 28-án is volt Gernika - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2017. szeptember 9. 18:30
Helyszín: Estadio Urbieta (Gernika-Lumo)

• Az Izarra már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. április 23-án sikerült ellenfelet legyőzniük (az Osasuna II csapatát).

Gernika utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Izarra győzelem
Az elmúlt fél évben a Gernika egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gernika 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Gernika jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gernika olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Arandina. A Gernika erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Gernika olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Santander. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Caudal. A Gernika csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gernika 1511., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gernika jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gernika csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.