Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 24. » UD Logronés - Caudal

UD Logronés - Caudal 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 11-én is volt Caudal - UD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2017. szeptember 24. 20:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas (Logrono)

UD Logronés győzelem:
28 tipp (90%)
2 tipp (6%)
Caudal győzelem:
1 tipp (3%)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Caudal utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Caudal győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Logronés háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Caudal egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 6 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Caudal pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Huesca. A Caudal gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Guijuelo. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Logronés 1015., Caudal 2214. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.