Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 3. » Izarra - Arenas de Getxo

Izarra - Arenas de Getxo 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 10-én is volt Izarra - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 3. 17:30
Helyszín: Estadio Merkatondoa (Estella)

Laborda ('2, 1-0), Nacho Matador ('29, 1-1), Yoel Sola ('71, 2-1), Luisma ('90+2, 2-2)

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Arenas de Getxo győzelem
Az elmúlt fél évben az Izarra egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Arenas de Getxo szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Burgos. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II. Az Arenas de Getxo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II, a Real Sociedad II vagy a Racing Santander. Az Arenas de Getxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Navalcarnero, a Gernika vagy a Racing Santander. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1560., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Arenas de Getxo nyeri ezt a találkozót.