Főoldal » Meccsek » 2019. december 1. » Athletic Bilbao II - Izarra

Athletic Bilbao II - Izarra 3:3 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2019. december 1. 18:30
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

Oier Zarraga ('5, 1-0), Juan Cabrera ('50, 1-1), Pablo Ruiz ('64, 1-2), Toni García ('68, 1-3), Oier Zarraga ('87, 2-3), Juan Artola ('89, 3-3)

28%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy az Izarra két góllal is vezetett, de végül az Athletic Bilbao II kiegyenlített.

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Izarra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (14:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Athletic Bilbao II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (12:1).

Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 5 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo. Az Athletic Bilbao II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Athletic Bilbao II 1198., Izarra 1529. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.