Főoldal » Meccsek » 2020. november 1. » El Ejido - Yeclano

El Ejido - Yeclano 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 31-én is volt Yeclano - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 1. 17:00
Helyszín: Estadio Santo Domingo (Alcorcón)

Miguel Olavide ('47, 1-0), Bryan Zaragoza ('89, 2-0)

El Ejido győzelem:
33 tipp (86%)
4 tipp (10%)
Yeclano győzelem:

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Yeclano utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség
2020. okt. 25. 17:00