Főoldal » Meccsek » 2016. november 13. » Mérida AD - Huelva

Mérida AD - Huelva 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 24-én is volt Huelva - Mérida AD mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2016. november 13. 16:00

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Huelva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Mérida AD csapatának kedvez (4:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Mérida AD stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Mérida AD csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben a Mérida AD négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huelva egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Mérida AD sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mérida AD 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huelva pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Mérida AD jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena. A Huelva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mérida AD 1546., Huelva 395. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Mérida AD csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.