Főoldal » Meccsek » 2016. november 13. » San Fernando - Extremadura

San Fernando - Extremadura 1:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 4-én is volt San Fernando - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2016. november 13. 11:00

Pierre Malong ('46, 0-1), José Rodríguez ('48, 0-2), Francis Delgado ('57, 1-2), Pierre Malong ('76, 1-3)

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Extremadura győzelem
Az elmúlt fél évben a San Fernando egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a San Fernando sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 1 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a Mérida AD. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla vagy a Badajoz. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Córdoba II, az El Ejido vagy a FC Cartagena. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Jumilla vagy a Cornella. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Fernando 1545., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.