Főoldal » Meccsek » 2016. november 6. » Linense - Mérida AD

Linense - Mérida AD 2:5 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 12-én is volt Mérida AD - Linense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2016. november 6. 16:00

José Ramón ('15, 0-1), Hugo Díaz ('19, 0-2), Alex Rubio ('58, 1-2), Alex Rubio ('60, 2-2), José Antonio Pardo ('62, 2-3), Carlos Rodríguez ('77, 2-4), Antonio Romero ('88, 2-5)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Korábbi Linense - Mérida AD mérkőzések:

Linense győzelem

2015. dec. 13. 1:0 (0:0)

2016. máj. 1. 1:1 (1:1)
Mérida AD győzelem

Linense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Mérida AD győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Linense csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Linense stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Linense csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Linense háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Linense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Linense 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Linense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Linense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villanovense, a Getafe vagy a Betis. A Mérida AD gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Fernando, a Villanovense vagy a Melilla. A Linense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Linense 1185., Mérida AD 1546. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Linense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Linense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.