Főoldal » Meccsek » 2016. november 2. » El Ejido - Huelva

El Ejido - Huelva 6:1 (4:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Huelva - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2016. november 2. 19:45

Alberto Segura ('12, 1-0), Pedro Mérida ('37, 2-0), Fran Oller ('38, 3-0), Sofian Chakla ('45, öngól, 3-1), Paquito Alférez ('58, 4-1), Pedro Mérida ('79, 5-1), Agostinho ('86, 6-1)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Huelva győzelem
Az elmúlt fél évben az El Ejido kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huelva egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huelva pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. A Huelva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 1880., Huelva 395. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az El Ejido csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.