Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 25.

Meccsek - 2021. szeptember 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 25.)


4 mérkőzés
szept. 25. 14:00
Alavés - Atlético Madrid
1:0 (1:0)
szept. 25. 16:15
Valencia - Athletic Bilbao
1:1 (0:0)
szept. 25. 18:30
Sevilla - Espanyol
2:0 (1:0)
szept. 25. 21:00
Real Madrid - Villarreal
0:0
7 mérkőzés
szept. 25. 13:30
Chelsea - Manchester City
0:1 (0:0)
szept. 25. 13:30
Manchester United - Aston Villa
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Everton - Norwich
2:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Leicester - Burnley
2:2 (1:2)
szept. 25. 16:00
Watford - Newcastle United
1:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Leeds United - West Ham United
1:2 (1:0)
szept. 25. 18:30
Brentford - Liverpool
3:3 (1:1)

3 mérkőzés
szept. 25. 14:45
MTK - Mezőkövesd
1:0 (0:0)
szept. 25. 17:00
Gyirmót - Budapest Honvéd
2:4 (1:3)
3 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Spezia - AC Milan
1:2 (0:0)
szept. 25. 18:00
Inter - Atalanta
2:2 (1:2)
szept. 25. 20:45
Genoa - Hellas Verona
3:3 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 25. 15:30
RB Leipzig - Hertha BSC
6:0 (3:0)
szept. 25. 15:30
Bayer Leverkusen - Mainz
1:0 (0:0)
szept. 25. 15:30
Eintracht Frankfurt - 1. FC Köln
1:1 (1:1)
szept. 25. 15:30
Hoffenheim - Wolfsburg
3:1 (1:1)
szept. 25. 15:30
Union Berlin - Arminia Bielefeld
1:0 (0:0)
szept. 25. 18:30
Mönchengladbach - Borussia Dortmund
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 25. 17:00
St. Etienne - Nice
0:3 (0:1)
szept. 25. 19:00
Strasbourg - Lille
1:2 (0:1)
szept. 25. 21:00
Paris St. Germain - Montpellier HSC
2:0 (1:0)
szept. 25. 21:00
Lyon - Lorient
1:1 (0:1)
szept. 25. 13:30
Karlsruhe - St. Pauli
1:3 (0:2)
szept. 25. 13:30
Ingolstadt - Fortuna Düsseldorf
1:2 (0:0)
szept. 25. 13:30
Paderborn - Holstein Kiel
1:2 (1:0)
szept. 25. 20:30
Hansa Rostock - Schalke 04
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 25. 16:30
Willem II - PSV Eindhoven
2:1 (1:1)
szept. 25. 18:45
Ajax - Groningen
3:0 (1:0)
szept. 25. 18:45
Vitesse - Fortuna Sittard
1:1 (0:1)
szept. 25. 21:00
Feyenoord - Nijmegen
5:3 (2:2)
szept. 25. 21:00
Utrecht - Zwolle
5:1 (1:0)

szept. 25. 16:00
UD Ibiza - Burgos
2:0 (1:0)
szept. 25. 18:15
Amorebieta - Eibar
1:1 (1:1)
szept. 25. 18:15
Las Palmas - Ponferradina
2:1 (2:0)
szept. 25. 16:00
Kisvárda II - BKV Előre
0:2 (0:0)
10 mérkőzés
szept. 25. 13:30
Reading - Middlesbrough
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Birmingham - Preston
0:0
szept. 25. 16:00
Sheffield United - Derby
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Bournemouth - Luton
2:1 (2:0)
szept. 25. 16:00
Bristol City - Fulham
1:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Nottingham Forest - Millwall
1:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Stoke - Hull
2:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Swansea - Huddersfield
1:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Blackburn Rovers - Cardiff
5:1 (3:0)
szept. 25. 16:00
Blackpool - Barnsley
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 25. 14:00
Cittadella - Lecce
1:2 (1:1)
szept. 25. 14:00
Ascoli - Brescia
2:3 (2:1)
szept. 25. 14:00
Como - Benevento
1:1 (1:1)
szept. 25. 14:00
Monza - Pordenone
3:1 (1:1)
szept. 25. 16:15
Reggina - Frosinone
0:0
szept. 25. 18:30
Cosenza 1914 - Crotone
1:0 (0:0)
41 mérkőzés
szept. 25. 12:00
Vianense - Setúbal
0:2 (0:0)
szept. 25. 12:00
Uniao de Coimbra - Graciosa
2:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Sao Joao Ver - Leixőes
1:3 (0:0)
szept. 25. 16:00
Vila Mea - Feirense
1:5 (0:0)
szept. 25. 16:00
Uniao Idanhense - Covilha
0:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Alpendorada - Académica
1:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Ferreira de Aves - Academico Viseu
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Vinhais - Nacional
0:3 (0:0)
szept. 25. 16:00
Sertanense - Mafra
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Imortal Albufeira - Vilafranquense
0:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Belenenses - Pero Pinheiro
5:3 (0:0)
szept. 25. 16:00
Canelas 2010 - Casa Pia
2:4 (0:0)
szept. 25. 16:00
Pevidem - Trofense
1:3 (0:0)
szept. 25. 16:00
Espinho - Merelinense
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Condeixa - Lagos
4:3 (0:0)
szept. 25. 16:00
Estrela V. Novas - Paredes
0:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Camacha - Ribeirao
6:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Águias do Moradal - Damaiense
2:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Sao Martinho - Benfica Castelo Branco
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Sacavenense - Fafe
0:4 (0:0)
szept. 25. 16:00
Os Limianos - Berco
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Fontinhas - Uniao Torreense
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
FC Serpa - Olivais e Moscavide
4:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Moitense - Anca
2:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Olhanense - Santa Cruz de Alvarenga
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Montemor - Vilaverdense
0:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Sintrense - Macedo de Cavaleiros
1:1 / tizenegyesekkel 7:6 (0:0)
szept. 25. 16:00
Comércio Indústria - Leiria
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
szept. 25. 16:00
Oliv. Hospital - Madeira
5:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Caldas - Amora
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Rebordelo - Cinfaes
1:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Pombal - Leca
0:4 (0:0)
szept. 25. 16:00
UD Oliveirense - Arronches e Benfica
3:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Loures - Oriental Dragon
2:2 / tizenegyesekkel 9:10 (0:0)
szept. 25. 16:00
CF Os Belenenses - Pero Pinheiro
5:3 (0:0)
szept. 25. 17:00
Sao Roque (Acores) - Farense
0:3 (0:0)
szept. 25. 17:00
Anadia - Coruchense
3:1 (0:0)
szept. 25. 18:00
Ferreiras - Estrela
0:3 (0:0)
szept. 25. 18:00
Rabo Peixe - Castro Daire
2:3 (0:0)
szept. 25. 18:00
Louletano - Salgueiros
3:1 (0:0)
szept. 25. 21:00
Felgueiras 1932 - Chaves
2:0 (0:0)

szept. 25. 16:30
Moreirense - Arouca
2:1 (1:0)
szept. 25. 19:00
Guimaraes - Benfica
1:3 (0:2)
szept. 25. 21:30
Tondela - Famalicao
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 25. 13:00
Khimki - Lokomotiv Moszkva
0:0
szept. 25. 15:30
Zenit Szentpétervár - Sovjetov
2:1 (1:1)
szept. 25. 18:00
Szpartak Moszkva - Ufa
2:0 (2:0)
szept. 25. 15:00
SC Bastia - Ajaccio
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
szept. 25. 12:30
Sivasspor - Fatih Karagümrük
4:0 (1:0)
szept. 25. 15:00
Antalyaspor - Malatyaspor
1:0 (0:0)
szept. 25. 18:00
Adana Demirspor - Gazisehir Gaziantep
4:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 22:00
Ceará - Chapecoense
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 25. 16:15
Beerschot-Wilrijk - AS Eupen
0:3 (0:1)
szept. 25. 18:30
Zulte-Waregem - Kortrijk
2:2 (0:0)
szept. 25. 20:45
Standard Liege - Sint-Truidense
1:2 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Buckie Thistle - Cumbernauld Colts
4:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Cumnock Juniors - Formartine
1:5 (0:0)
szept. 25. 16:00
Dalbeattie Star - Newtongrange Star
3:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Haddington Athletic - Deveronvale
1:1 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Dundee FC - Rangers FC
0:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Heart of Midlothian - Livingston
3:0 (2:0)
szept. 25. 16:00
Motherwell - Ross County
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 25. 17:00
Wolfsberger - Salzburg
0:2 (0:1)
szept. 25. 17:00
Swarovski Tirol - Ried
4:2 (3:0)
szept. 25. 17:00
Altach - Austria Klagenfurt
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 25. 13:00
Oleksandria - Illichivets
2:1 (1:1)
szept. 25. 16:00
Shakhtar Donetsk - Veres Rivne
4:1 (1:1)
szept. 25. 18:30
Rukh Vynnyky - Dinamo Kiev
0:2 (0:2)
12 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Sunderland AFC - Bolton Wanderers
1:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Ipswich - Sheffield Wednesday
1:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Rotherham - Crewe
1:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Burton Albion - Lincoln City
1:2 (0:1)
szept. 25. 16:00
Cambridge United - Fleetwood
2:2 (1:1)
szept. 25. 16:00
Charlton Athletic - Portsmouth
2:2 (0:1)
szept. 25. 16:00
Milton Keynes Dons - Wycombe
1:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Oxford United - Gillingham
1:1 (1:1)
szept. 25. 16:00
Plymouth - Doncaster
2:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Shrewsbury - Wimbledon
2:1 (1:1)
szept. 25. 16:00
Wigan - Cheltenham
2:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Morecambe - Accrington Stanley
3:3 (2:2)

6 mérkőzés
szept. 25. 14:00
Kaiserslautern - Osnabrück
2:0 (2:0)
szept. 25. 14:00
Viktoria Köln - Duisburg
4:2 (2:0)
szept. 25. 14:00
Meppen - Saarbrücken
2:2 (1:2)
szept. 25. 14:00
Verl - 1860 München
1:1 (0:1)
szept. 25. 14:00
Würzburger Kickers - Wehen Wiesbaden
0:4 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 18:00
BSC Young Boys - St. Gallen
2:1 (1:0)
szept. 25. 20:30
Servette - Lausanne
1:1 (1:1)
szept. 25. 17:00
Cornella - Castellón
1:1 (0:0)
szept. 25. 17:00
Algeciras - Sabadell
0:0
szept. 25. 19:00
UCAM Murcia - FC Andorra
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Ethnikos Piräus - Proodeftiki
2:2 / tizenegyesekkel 0:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Aris Soudas - Diagoras
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 25. 00:00
Sarmiento - Vélez Sársfield
0:1 (0:0)
szept. 25. 02:15
Estudiantes - Platense
1:1 (1:0)
szept. 25. 18:30
Aldosivi - Gimnasia La Plata
1:3 (0:2)
szept. 25. 20:45
Arsenal FC - Lanus
1:0 (0:0)
szept. 25. 20:45
Talleres Córdoba - Rosario Central
4:1 (3:1)
szept. 25. 23:00
Banfield - Atlético Tucumán
2:0 (2:0)
10 mérkőzés
szept. 25. 09:00
SKA-Energia Khabarovsk - Veles
2:0 (1:0)
szept. 25. 11:00
Tomsk - Kuban Krasnodar
2:1 (1:1)
szept. 25. 15:00
Gazovik Orenburg - Yenisey
2:0 (2:0)
szept. 25. 15:00
Rotor Volgograd - Kamaz
1:0 (1:0)
szept. 25. 15:00
Volgar Astrakhan - Olimp-Dolgoprudny
0:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Akron - Torpedo Moszkva
1:0 (1:0)
szept. 25. 17:00
Fakel - Szpartak Moszkva II
3:0 (2:0)
szept. 25. 17:00
Neftekhimik - Krasnodar II
4:1 (2:1)

3 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Stal Mielec - Radomiak Radom
1:0 (1:0)
szept. 25. 17:30
Warta Poznan - Zaglebie Lubin
0:2 (0:1)
szept. 25. 20:00
Legia Warszawa - Rakow Czestochowa
2:3 (1:1)
szept. 25. 14:30
Ancona 1905 - Lucchese
3:1 (1:0)
szept. 25. 14:30
Carrarese - Fermana
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Olbia - Cesena
0:1 (0:0)
szept. 25. 17:30
Pescara - Viterbese Castrense
1:1 (0:1)
szept. 25. 17:30
Modena - Entella
1:2 (0:1)
szept. 25. 17:30
Teramo - Imolese
0:1 (0:0)
szept. 25. 17:30
Siena - Reggiana
0:2 (0:2)
szept. 25. 17:30
Grosseto - Gubbio
1:1 (0:0)
szept. 25. 17:30
Vis Pesaro - Pistoiese
0:2 (0:2)
szept. 25. 17:30
Pontedera - Montevarchi
3:0 (2:0)
11 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Crawley - Bradford
2:1 (1:0)
szept. 25. 16:00
Walsall - Bristol Rovers
1:2 (1:0)
szept. 25. 16:00
Harrogate Town - Stevenage
0:0
szept. 25. 16:00
Hartlepool - Exeter
1:1 (1:1)
szept. 25. 16:00
Leyton - Mansfield
0:0
szept. 25. 16:00
Rochdale - Oldham
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Scunthorpe - Port Vale
0:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Salford - Northampton
2:2 (1:1)
szept. 25. 16:00
Sutton - Carlisle
4:0 (2:0)
szept. 25. 16:00
Swindon - Colchester
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
szept. 25. 18:00
FK Senica - Slovan Bratislava
0:3 (0:3)
szept. 25. 18:00
Zilina - Ruzomberok
0:2 (0:2)
szept. 25. 18:00
Sered - Zemplín Michalovce
0:1 (0:0)
szept. 25. 18:00
Zlate Moravce - Liptovsky Mikulás
2:2 (1:0)
szept. 25. 17:00
Leonesa - Real Valladolid II
4:2 (0:0)
szept. 25. 17:00
Calahorra - Celta Vigo II
1:0 (1:0)
szept. 25. 19:00
Real Unión - Badajoz
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 17:00
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb
1:4 (0:2)
szept. 25. 19:05
Sibenik - Osijek
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 17:30
Malmö FF - Örebro
5:1 (2:1)
4 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Budejovice - Karvina
3:1 (2:1)
szept. 25. 16:00
FK Pardubice - Viktoria Plzen
0:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Banik Ostrava - Bohemians 1905
4:1 (1:1)
szept. 25. 19:00
Zlín - Sparta Praha
2:5 (1:2)
szept. 25. 18:00
Yverdon - FC Vaduz
2:0 (1:0)
szept. 25. 20:30
Stade Lausanne-Ouchy - Kriens
5:0 (2:0)
szept. 25. 20:30
Thun - Neuchatel Xamax FC
3:2 (1:2)
2 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Backa Topola - Vojvodina
1:0 (0:0)
szept. 25. 19:00
Kolubara - Radnicki Nis
2:3 (1:1)
szept. 25. 00:00
Goiás - Vila Nova
1:2 (0:1)
szept. 25. 00:00
Remo - Náutico
1:0 (0:0)
szept. 25. 02:30
Brusque - Vasco da Gama
0:1 (0:0)
szept. 25. 21:00
Londrina - EC Vitória
1:0 (1:0)
szept. 25. 22:30
Confianca - Operário PR
1:0 (0:0)
szept. 25. 23:30
CRB - Avaí
1:2 (1:2)

Kvízjáték online és ingyenes
2 mérkőzés
szept. 25. 18:00
Lilleström - Tromso
1:2 (0:1)
szept. 25. 18:00
Stromsgodset - Sarpsborg 08
5:0 (3:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 13:45
Kastrioti - KF Tiranë
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 18:00
Aris Limassol - Anorthosis
3:2 (3:1)
4 mérkőzés
szept. 25. 07:00
Vegalta Sendai - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
szept. 25. 08:00
FC Tokyo - Urawa Red Diamonds
1:2 (1:1)
szept. 25. 11:00
Yokohama FC - Yokohama F. Marinos
2:2 (1:0)
szept. 25. 12:00
Avispa Fukuoka - Sagan Tosu
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 15:15
Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv
1:1 (0:1)
szept. 25. 18:00
CSKA 1948 Sofia - Tsarsko Selo
1:0 (1:0)
szept. 25. 13:00
Isloch - Torpedo Zhodino
0:0
szept. 25. 15:00
FK Minsk - Slutsk
2:1 (0:0)
szept. 25. 19:00
Ruh Brest - BATE Borisov
2:2 (0:2)
szept. 25. 20:45
RWDM - Lommel
1:2 (0:2)
szept. 25. 12:40
Odra Opole - Katowice
4:2 (3:1)
szept. 25. 18:00
Arka Gdynia - Puszcza Niepolomice
2:0 (1:0)
szept. 25. 20:30
Chrobry Glogów - Jastrzebie
2:0 (1:0)

ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML
szept. 25. 19:10
Quilmes - Estudiantes Caseros
2:1 (1:0)
szept. 25. 20:00
Club Atlético Güemes - San Martín
1:0 (0:0)
szept. 25. 20:00
Tristán Suárez - Atlético Rafaela
1:2 (0:0)
szept. 25. 20:00
Deportivo Santamarina - San Telmo
0:2 (0:0)
szept. 25. 20:30
Almagro - Villa Dálmine
1:2 (1:1)
szept. 25. 21:30
Agropecuario - Club Atlético Mitre
1:0 (1:0)
szept. 25. 23:10
Tigre - Alvarado
1:0 (1:0)
szept. 25. 13:00
GAIS Göteborg - Falkenberg
0:0
szept. 25. 15:00
Västeras SK - Sundsvall
1:2 (0:2)
szept. 25. 15:00
Landskrona - Norrby
1:0 (0:0)
szept. 25. 15:00
Vasalund - Akropolis
0:1 (0:1)
szept. 25. 17:00
Jönköpings Södra - Brage
0:0
2 mérkőzés
szept. 25. 03:00
Puebla - Cruz Azul
1:1 (1:1)
szept. 25. 04:06
Club Tijuana - Mazatlán
0:0
1 mérkőzés
szept. 25. 20:15
Olimpija Ljubljana - Radomlje
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 25. 15:00
FK Rudar - Radnik Bijeljina
2:0 (1:0)
szept. 25. 17:00
Tuzla City - Velez Mostar
2:1 (2:1)
szept. 25. 19:00
Borac Banja Luka - FK Sarajevo
1:0 (0:0)

szept. 25. 16:00
Dunfermline - Hamilton
0:0
szept. 25. 16:00
Inverness - Queen Of The South
2:1 (1:0)
szept. 25. 16:00
Ayr - Greenock Morton
0:0
szept. 25. 15:00
Ranheim - Asane
2:2 (2:0)
szept. 25. 15:00
Aalesund - Strommen
3:2 (3:1)
szept. 25. 15:00
KFUM Oslo - Grorud
2:0 (0:0)
szept. 25. 15:00
Sandnes Ulf - Stjördals-Blink
2:1 (1:1)
szept. 25. 15:00
Sogndal - Bryne
0:0
szept. 25. 15:00
Ullensaker/Kisa - Raufoss
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 25. 02:00
Unión La Calera - O'Higgins
2:0 (1:0)
szept. 25. 17:00
Cobresal - Antofagasta
2:0 (2:0)
szept. 25. 20:00
Unión Espanola - La Serena
2:1 (2:1)
szept. 25. 22:30
Melipilla - Audax Italiano
1:1 (0:0)
szept. 25. 12:30
Ümraniyespor - Manisa BBSK
1:0 (1:0)
szept. 25. 15:00
Erzurum BB - Adanaspor
3:1 (1:0)
szept. 25. 18:00
Genclerbirligi - Boluspor
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Altrincham - Notts
1:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Boreham Wood - Yeovil
2:1 (1:1)
szept. 25. 16:00
Dover Athletic - Bromley
0:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Aldershot - Halifax
0:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
5:1 (2:1)
szept. 25. 16:00
Eastleigh - Woking
3:2 (1:2)
szept. 25. 16:00
Barnet - Weymouth
3:1 (1:0)
szept. 25. 16:00
King's Lynn - Wealdstone
0:1 (0:1)
szept. 25. 16:00
Maidenhead - Grimsby
1:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Stockport - Wrexham
2:1 (0:1)
szept. 25. 18:20
Chesterfield - Torquay
2:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 25. 20:00
Cobh Ramblers - Bray Wanderers
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Kesla - Karabakh
1:1 (0:1)
szept. 25. 17:15
Sabail - Zira
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 25. 15:00
TJK Legion - FCI Levadia
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 25. 19:00
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
0:2 (0:1)
szept. 25. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
2:0 (1:0)
szept. 25. 14:30
GVVV - Sparta Rotterdam II
0:3 (0:0)
szept. 25. 14:30
Scheveningen - Maassluis
0:3 (0:1)
szept. 25. 15:00
Ijsselmeervogels - Amsterdamsche
0:3 (0:2)
szept. 25. 15:00
Volendam II - Katwijk
0:3 (0:0)
szept. 25. 15:00
Kozakken Boys - Hardenberg
2:0 (1:0)
szept. 25. 15:00
Quick Boys - Noordwijk
4:2 (2:0)
szept. 25. 15:00
Rijnsburgse - Spakenburg
3:1 (1:0)
szept. 25. 18:00
De Treffers - Ido-Ambacht
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 25. 17:00
Saburtalo - Shukura
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 16:30
Lisen - Jihlava
2:1 (1:1)
szept. 25. 16:30
Pribram - Vyskov
1:4 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 25. 16:00
Fylkir Reykjavik - Valur
0:6 (0:1)
szept. 25. 16:00
KA Akureyri - Hafnarfjördur
2:2 (0:1)
szept. 25. 16:00
Keflavík - Akranes
2:3 (1:0)
szept. 25. 16:00
Stjarnan - KR Reykjavik
0:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Breidablik - Kopavogur
3:0 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 25. 14:00
KPV Kokkola - Jippo
1:0 (1:0)
szept. 25. 14:00
PK-35 Vantaa - Klubi 04 Helsinki
2:1 (1:0)
szept. 25. 14:00
Turku - Jaro
4:1 (2:0)
szept. 25. 16:00
Vaasa - EIF Ekenas
2:0 (0:0)
szept. 25. 23:00
San José - Blooming
1:2 (1:1)
szept. 25. 16:00
Rudar Velenje - Krsko
3:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Fuzinar - Nafta
4:2 (0:0)
szept. 25. 19:00
ND Gorica - Beltinci
1:1 (0:0)
szept. 25. 19:00
Brezice - Roltek Dob
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 25. 13:45
Trefelin - Connah's Quay
0:4 (0:0)
szept. 25. 15:30
Aberystwyth - Cefn Druids
4:1 (0:0)
szept. 25. 15:30
Buckley - Monmouth Town
2:0 (0:0)
szept. 25. 15:30
Cardiff MU - Barry Town
3:0 (0:0)
szept. 25. 15:30
Saltney Town - Penrhyncoch
1:1 (0:0)
szept. 25. 15:30
Swansea University - Bangor City
1:0 (0:0)
szept. 25. 15:30
Penrhiwceiber Rangers - Flint
1:3 (0:0)
szept. 25. 15:30
Bala - Pontypridd
5:0 (0:0)
szept. 25. 15:30
Newtown AFC - Carmarthen
1:1 (0:0)
szept. 25. 15:30
Dinas Powys - Guilsfield
2:4 (0:0)
szept. 25. 17:15
Al Fateh - Al Hazm
0:1 (0:0)
szept. 25. 19:25
Al Raed - Al Faisaly
1:1 (0:1)

szept. 25. 01:00
Deportivo Cali - Deportivo Pereira
2:1 (2:0)
szept. 25. 03:00
Once Caldas - Alianza Petrolera
1:1 (0:1)
szept. 25. 21:00
Santa Fe - Envigado
3:1 (1:1)
szept. 25. 23:00
Águilas Doradas - Atlético Junior
1:2 (0:0)
szept. 25. 18:00
Chabab Mohammédia - Difaa El Jadidi
1:2 (0:1)
szept. 25. 20:15
Olympique Safi - Mouloudia Oujda
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 25. 14:00
Lyngby - Hvidovre
3:1 (3:1)
szept. 25. 15:00
Fremad Amager - Vendsyssel
1:0 (0:0)
szept. 25. 07:00
Omiya Ardija - Sagamihara
1:0 (0:0)
szept. 25. 07:00
Albirex Niigata - Ventforet Kofu
1:0 (0:0)
szept. 25. 07:00
Thespa Kusatsu - JEF United
0:1 (0:0)
szept. 25. 11:30
Kyoto Sanga - Tochigi
2:0 (1:0)
szept. 25. 12:00
Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
1:3 (0:2)
szept. 25. 12:00
Ehime - Montedio Yamagata
0:4 (0:1)
szept. 25. 12:00
Jubilo Iwata - Ryukyu
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 25. 18:00
Cajamarca - Ayacucho
0:2 (0:1)
szept. 25. 20:15
Carlos Manucci - Cienciano
1:3 (0:1)
szept. 25. 22:30
Alianza Atlético - Alianza Lima
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 25. 13:00
Kokand-1912 - Andijan
1:1 (0:0)
szept. 25. 15:30
Pakhtakor - Turan
3:1 (1:0)

szept. 25. 15:00
AmaZulu - Baroka
1:0 (1:0)
szept. 25. 15:00
Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns
0:2 (0:0)
szept. 25. 15:00
Sekhukhune United - Golden Arrows
1:1 (0:0)
szept. 25. 17:00
SuperSport United - Maritzburg United
2:1 (1:0)
szept. 25. 17:00
Stellenbosch - Chippa United
2:1 (2:1)
szept. 25. 15:00
Kustosija - Radnik Sesvete
1:2 (0:0)
szept. 25. 16:00
Inter Zapresic - Dugopolje
1:4 (0:0)
szept. 25. 16:00
Cibalia Vinkovci - Dubrava
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
szept. 25. 12:00
Kauno Zalgiris - Nevezis
2:0 (1:0)
szept. 25. 18:00
Zalgiris Vilnius - Riteriai
1:1 (1:0)
szept. 25. 18:00
Jezero - Rudar Pljevlja
2:4 (1:2)
szept. 25. 19:00
FK Podgorica - Decic
1:1 (0:1)
szept. 25. 07:00
Pohang - Jeju
2:4 (0:3)
szept. 25. 09:30
Ulsan Hyundai - Gwangju
1:0 (0:0)
szept. 25. 12:00
Jeonbuk - Incheon
2:0 (1:0)
szept. 25. 12:00
Daegu - Suwon City
0:0
2 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Dinamo-Auto - Sheriff Tiraspol
0:7 (0:2)
szept. 25. 18:00
Zimbru - Sfintul Gheorghe
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 25. 15:00
Riga - Liepaja
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 25. 17:00
Gudja United - Valletta
2:0 (1:0)
szept. 25. 19:00
Floriana - Hamrun Spartans
1:2 (0:2)
szept. 25. 21:00
Hibernians - Santa Lucia
1:1 (1:1)
szept. 25. 22:00
Guanacasteca - Cartaginés
2:1 (2:0)
szept. 25. 15:00
Ulpiana - Dukagjini
0:0
szept. 25. 15:00
Llapi - Drenica Skënderaj
1:1 (0:0)
szept. 25. 16:00
Glentoran - Crusaders
0:3 (0:1)
szept. 25. 16:00
Cliftonville - Warrenpoint
1:0 (0:0)
szept. 25. 16:00
Coleraine - Ballymena
3:0 (1:0)
szept. 25. 16:00
Glenavon - Linfield
0:0
szept. 25. 16:00
Portadown - Dungannon Swifts
1:4 (1:2)
szept. 25. 18:30
Larne - Carrick Rangers
0:0
szept. 25. 09:30
Kunshan - BIT
4:0 (3:0)
szept. 25. 13:35
Chengdu Better City - Sichuan Jiuniu
2:1 (1:0)
szept. 25. 13:35
Nantong Zhiyun - Zibo Cuju
4:2 (2:1)
5 mérkőzés
szept. 25. 14:30
Al-Qasim - Al Sinaah
0:0
szept. 25. 14:30
Newroz - Naft
0:0
szept. 25. 14:30
Samarra - Al-Quwa Al-Jawiya
0:2 (0:0)
szept. 25. 14:30
Zakho - Al Karkh
0:0
szept. 25. 17:30
Naft Maysan - Naft Al-Wasat
0:2 (0:0)
szept. 25. 00:15
UCV - Atlético Venezuela
4:0 (1:0)
szept. 25. 22:00
Zulia - Estudiantes Mérida
1:2 (0:2)
szept. 25. 15:00
Juvenes/Dogana - Tre Penne
0:1 (0:0)
szept. 25. 15:00
Pennarossa - San Giovanni
1:0 (0:0)
szept. 25. 15:00
Domagnano - Cailungo
3:0 (0:0)
szept. 25. 15:00
Fiorentino - Folgore / Falciano
1:1 (0:0)
szept. 25. 23:06
Marathón - Vida
1:2 (1:1)
szept. 25. 06:30
Bucheon 1995 - Gyeongnam
2:3 (1:2)
szept. 25. 09:00
Ansan Greeners - Anyang
1:0 (0:0)
szept. 25. 02:00
Salvador - Guatemala
0:2 (0:2)
szept. 25. 18:30
Esperance - CS Sfaxien
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
403
61 (15%)
163 (40%)
631
402
51 (13%)
168 (42%)
591
402
54 (13%)
160 (40%)
590
398
52 (13%)
158 (40%)
576
402
46 (11%)
170 (42%)
570
402
48 (12%)
162 (40%)
564
401
48 (12%)
156 (39%)
552
400
42 (10%)
168 (42%)
546
9. Xxy
403
40 (10%)
170 (42%)
540
10. Nadin
397
44 (11%)
159 (40%)
538

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont