Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 25. » Calahorra - Celta Vigo II

Calahorra - Celta Vigo II 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 23-án is volt Celta Vigo II - Calahorra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2021. szeptember 25. 17:00
Helyszín: Estadio La Planilla (Calahorra)

Martínez Losa ('42, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Calahorra győzelem:
21 tipp (53%)
6 tipp (15%)
Celta Vigo II győzelem:
12 tipp (30%)

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Celta Vigo II győzelem
Az elmúlt fél évben a Calahorra háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celta Vigo II egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Calahorra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Calahorra 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celta Vigo II pedig idegenben háromszor nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján a Celta Vigo II szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Zaragoza, az Eibar vagy az Athletic Bilbao II. A Celta Vigo II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa, a Real Unión vagy a Real Valladolid II. A Calahorra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Calahorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Amorebieta, a Real Sociedad II vagy a Deportivo La Coruna. A Celta Vigo II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II, a Burgos vagy a Deportivo La Coruna. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Calahorra 2150., Celta Vigo II 1178. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Calahorra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.