Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 25. » UCAM Murcia - FC Andorra

UCAM Murcia - FC Andorra 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 21-én is volt FC Andorra - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2021. szeptember 25. 19:00
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

Josete Malagón ('58, 1-0), Nieto ('60, 1-1)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

FC Andorra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább FC Andorra győzelem
Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Andorra kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Andorra pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, az Al Ain vagy a San Fernando. A FC Andorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, az Alcoyano vagy az Espanyol II. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Pulpileño vagy az Algeciras. A FC Andorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, a Lleida Esportiu. A FC Andorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
UCAM Murcia 964., FC Andorra 2501. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.