Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 25. » Jezero - Rudar Pljevlja

Jezero - Rudar Pljevlja 2:4 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 17-én is volt Rudar Pljevlja - Jezero mérkőzés!

Montenegrói Bajnokság mérkőzés, 9. forduló - 2021. szeptember 25. 18:00
Helyszín: Gradski Stadion (Berane)

Rados Dedic ('10, öngól, 0-1), Vasilije Radenovic ('43, öngól, 0-2), Ndue Mujeci ('45+1, 11-esből, 1-2), Vuk Strikovic ('84, 1-3), Edis Redzepagic ('90, 2-3), Vuk Strikovic ('90+2, 2-4)

• A mérkőzésen két öngól is született. Mindet a Jezero játékosai lőtték a saját kapujukba.
  • Vuk Strikovic, Predrag Kascelan, Rados Dedic és Igor Asanovic összesen öt Jezero - Rudar Pljevlja mérkőzésen szerepeltek.
  • Ez volt Vuk Strikovic 4. gólja, melyet a Jezero hálójába lőtt.
  • A Rudar Pljevlja már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. augusztus 21-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az OFK Petrovac verte őket).

Jezero utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Rudar Pljevlja utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Rudar Pljevlja győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Rudar Pljevlja csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Jezero stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Jezero egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rudar Pljevlja egyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Rudar Pljevlja az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Montenegrói Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Jezero 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rudar Pljevlja pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Jezero jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Jezero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az OFK Petrovac. A Rudar Pljevlja pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FK Podgorica. A Jezero erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Jezero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FK Podgorica vagy az OFK Petrovac. A Rudar Pljevlja gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kolubara, a Zlatibor Cajetina. A Jezero csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Jezero 3241., Rudar Pljevlja 1133. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rudar Pljevlja jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Jezero csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.