Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 26.

Meccsek - 2021. szeptember 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 26.)


5 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Mallorca - Osasuna
2:3 (2:1)
szept. 26. 16:15
FC Barcelona - Levante
3:0 (2:0)
szept. 26. 18:30
Real Sociedad - Elche
1:0 (0:0)
szept. 26. 18:30
Rayo Vallecano - Cádiz
3:1 (2:1)
szept. 26. 21:00
Betis - Getafe
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Southampton - Wolverhampton
0:1 (0:0)
szept. 26. 17:30
Arsenal - Tottenham
3:1 (3:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 14:15
Kisvárda - Debreceni VSC
2:1 (0:1)
szept. 26. 17:00
Ferencváros - Újpest
3:1 (2:1)

6 mérkőzés
szept. 26. 12:30
Juventus - Sampdoria
3:2 (2:1)
szept. 26. 15:00
Sassuolo - Salernitana
1:0 (0:0)
szept. 26. 15:00
Empoli - Bologna
4:2 (2:1)
szept. 26. 15:00
Udinese - Fiorentina
0:1 (0:1)
szept. 26. 18:00
Lazio - AS Roma
3:2 (2:1)
szept. 26. 20:45
Napoli - Cagliari
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:30
Bochum - VfB Stuttgart
0:0
szept. 26. 17:30
Freiburg - Augsburg
3:0 (3:0)
10 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Nyíregyháza - Csákvár
1:1 (1:0)
szept. 26. 16:00
Dorog - Budaörs
0:0
szept. 26. 16:00
III. Kerületi TUE UPE - Ajka
2:4 (0:2)
szept. 26. 17:00
Békéscsabai Előre - Diósgyőr
2:2 (1:0)
szept. 26. 17:00
Budafok - Szombathelyi Haladás
0:2 (0:1)
szept. 26. 17:00
Pécsi MFC - Siófok
0:1 (0:0)
szept. 26. 17:00
Szolnoki MÁV - Kecskeméti TE
2:2 (1:0)
szept. 26. 17:00
Szeged 2011 - Soroksár
2:0 (0:0)
szept. 26. 19:30
Győri ETO - Vasas
3:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 26. 13:00
Bordeaux - Stade Rennes
1:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Troyes - Angers
1:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Brest - Metz
1:2 (0:1)
szept. 26. 15:00
Reims - Nantes
3:1 (0:0)
szept. 26. 17:00
Clermont - AS Monaco
1:3 (1:1)
szept. 26. 20:45
Olympique Marseille - Lens
2:3 (2:2)

szept. 26. 13:30
Hamburger SV - FC Nürnberg
2:2 (1:1)
szept. 26. 13:30
Hannover 96 - Sandhausen
1:2 (0:0)
szept. 26. 13:30
Dynamo Dresden - Werder Bremen
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 12:15
Sparta Rotterdam - Cambuur
0:4 (0:1)
szept. 26. 14:30
Alkmaar - Go Ahead Eagles
5:0 (2:0)
szept. 26. 14:30
Heerenveen - Twente
2:3 (0:2)
szept. 26. 16:45
Heracles - Waalwijk
1:0 (0:0)
szept. 26. 14:00
Mirandés - Leganés
1:2 (1:1)
szept. 26. 16:00
Sporting Gijón - Málaga
2:1 (0:1)
szept. 26. 18:15
Real Oviedo - Girona
0:0
szept. 26. 20:30
Lugo - Zaragoza
1:1 (1:1)
szept. 26. 21:00
Valladolid - Alcorcón
2:0 (1:0)
szept. 26. 11:00
Vidi II - Pápai Perutz
1:0 (0:0)
szept. 26. 11:00
Puskás Akadémia II. - Gyirmót II
2:3 (0:0)
szept. 26. 16:00
Nagykanizsai TE - Tatabánya
0:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
ZTE II - Mosonmagyaróvár
2:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Érd - SC Sopron
0:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
BVSC-Zugló - Balatonfüred
3:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Bicske - Kelen
1:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Komárom - Gárdony
1:0 (0:0)
szept. 26. 19:00
Kaposvár - Andráshida
3:0 (0:0)

szept. 26. 11:00
Újpest II - Sényő
2:2 (0:0)
szept. 26. 13:30
Hajdúszoboszló - Putnok
6:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Salgótarján - DVSC-DEAC
1:5 (1:2)
szept. 26. 16:00
Debreceni EAC - Eger
3:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Tiszaújváros - Jászberény
2:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Tiszafüred - DVTK II
4:4 (0:0)
szept. 26. 16:00
Füzesgyarmat - Tállya
0:0
szept. 26. 17:30
Kazincbarcika - Hidasnémeti
7:0 (0:0)
szept. 26. 11:00
Ferencváros II - Dunaújváros
0:3 (0:0)
szept. 26. 11:00
Budapest Honvéd II - FC Dabas
1:4 (0:0)
szept. 26. 11:00
Paks II - Rákosmenti KSK
3:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Balassagyarmat - Kozármisleny
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Monor - Iváncsa
0:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Makó - Hódmezővásárhely
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Gerjen - Mohács
1:3 (0:0)
szept. 26. 16:00
ESMTK - Cegléd
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Dabas-Gyón - MTK II
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Vác - Szekszárd
0:4 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Perugia - Alessandria
1:1 (1:1)
szept. 26. 16:15
Parma - Pisa
1:1 (0:1)
szept. 26. 20:30
Vicenza - Cremonese
0:1 (0:1)
szept. 26. 20:30
Ternana - SPAL
1:0 (1:0)

szept. 26. 19:00
Santa Clara - Braga
1:1 (0:0)
szept. 26. 21:30
Portimonense - Vizela
0:0
4 mérkőzés
szept. 26. 12:00
Oleiros - Varzim
0:2 (0:0)
szept. 26. 13:00
Ideal - Valadares Gaia
0:3 (0:0)
szept. 26. 15:00
Vitória de Sernache - Rio Ave
1:3 (0:0)
szept. 26. 16:00
Maria da Fonte - Penafiel
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 13:00
Dinamo Moszkva - Rubin Kazan
2:0 (1:0)
szept. 26. 15:30
FK Rostov - Akhmat Grozny
1:2 (0:1)
szept. 26. 18:00
FK Krasnodar - PFC Sochi
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 14:30
Farul Constanta - Mioveni
2:1 (1:0)
szept. 26. 17:00
Botosani - U Craiova 1948
1:1 (0:0)
szept. 26. 20:00
UTA Arad - CFR Cluj
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 26. 12:30
Giresunspor - Kayserispor
1:1 (1:1)
szept. 26. 15:00
Hatayspor - Fenerbahce
1:2 (0:2)
szept. 26. 15:00
Istanbul Basaksehir - Rizespor
3:0 (1:0)
szept. 26. 18:00
Galatasaray - Göztepe Izmir
2:1 (0:1)
8 mérkőzés
szept. 26. 00:00
Corinthians - Palmeiras
2:1 (1:1)
szept. 26. 02:00
Sao Paulo - Atlético Mineiro
0:0
szept. 26. 16:00
América MG - Flamengo RJ
1:1 (0:0)
szept. 26. 21:00
Fluminense - Bragantino
2:1 (2:0)
szept. 26. 21:00
Internacional RS - Bahia
2:0 (1:0)
szept. 26. 21:00
Juventude - Santos
3:0 (1:0)
szept. 26. 23:15
Atlético PR - Gremio Porto Alegre
4:2 (2:0)
szept. 26. 23:15
Sport Recife - Fortaleza
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
szept. 26. 13:30
Union St. Gilloise - Royal Antwerp
1:2 (1:0)
szept. 26. 16:00
Gent - Cercle Brugge
2:1 (0:1)
szept. 26. 18:30
KV Oostende - Anderlecht
2:2 (2:0)
szept. 26. 21:00
Genk - Seraing United
3:0 (2:0)
szept. 26. 21:00
Sporting Charleroi - Mechelen
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 13:00
St. Mirren - Aberdeen
3:2 (1:2)
szept. 26. 16:00
Celtic - Dundee United
1:1 (1:1)
szept. 26. 16:00
Hibernian - St. Johnstone
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 14:30
Hartberg - Austria Wien
3:4 (2:3)
szept. 26. 14:30
LASK Linz - Admira
3:1 (0:1)
szept. 26. 17:00
Rapid Wien - Sturm Graz
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 13:00
Minai - Lviv
1:2 (1:1)
szept. 26. 16:00
Dnipro-1 - Zorya Lugansk
0:4 (0:1)
szept. 26. 18:30
Desna - Metalist Kharkov
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Zwickau - Freiburg II
0:0
3 mérkőzés
szept. 26. 14:15
Luzern - Lugano
2:3 (1:3)
szept. 26. 16:30
Basel - FC Zürich
3:1 (1:0)
szept. 26. 16:30
Grasshoppers - Sion
3:1 (2:0)
szept. 26. 12:00
Albacete - Real Madrid II
2:0 (1:0)
szept. 26. 12:00
Villarreal II - Llagostera
2:0 (1:0)
szept. 26. 12:00
Atlético Baleares - Betis II
1:0 (1:0)
szept. 26. 17:00
San Fernando - Sevilla Atlético
2:3 (2:3)

4 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Panathinaikosz - Volos NFC
5:1 (4:0)
szept. 26. 15:00
Asteras Tripolis - Olympiakos Pireus
0:2 (0:2)
szept. 26. 17:15
Lamia - Panaitolikos
2:2 (1:1)
szept. 26. 19:30
PAOK Saloniki - AEK Athen
2:0 (1:0)
20 mérkőzés
szept. 26. 14:00
OF Ierapetra - Kalamata
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 26. 15:00
Giorgos Karaiskakis - Xanthi
0:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Apollon Larisa - Larisa
0:3 (0:0)
szept. 26. 15:00
Acheron Kanalaki - Olympiakos Volos
2:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Lefkimmi - Apollon Pontou
2:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Poseidon Nea Michaniona - Levadiakos
0:5 (0:0)
szept. 26. 15:00
Thiseas Agria - Panserraikos
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
szept. 26. 15:00
Fikis - Niki Volos
0:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Panagriniakos - Trikala
0:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Ethnikos Sochos - Ipato
0:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Rouf - Ergotelis
0:3 (0:0)
szept. 26. 15:00
Nea Artaki - Kifisia
1:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Giouchtas - Agios Nikolaos
1:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Kallithea - Episkopi
2:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Ilioupoli - Asteras Vlachioti
2:0 (0:0)
szept. 26. 15:00
Pierikos Katerini - AEP Iraklis
1:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Veria - Anagennisi Karditsa
0:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Thesprotos - Almopos
1:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Edessaikos - Kozani
1:3 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
szept. 26. 01:15
Central Córdoba SdE - River Plate
1:3 (0:1)
szept. 26. 18:30
Unión de Santa Fe - Patronato
2:0 (0:0)
szept. 26. 20:45
San Lorenzo - Defensa y Justicia
2:1 (2:0)
szept. 26. 23:00
CA Independiente - Godoy Cruz
1:4 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 26. 12:30
Nieciecza - Górnik Zabrze
3:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Slask Wroclaw - Wisla Plock
3:1 (2:1)
szept. 26. 17:30
Wisla Kraków - Pogon Szczecin
0:1 (0:1)
szept. 26. 14:30
Foggia - Juve Stabia
1:1 (0:1)
szept. 26. 14:30
Bari - Paganese
1:1 (1:0)
szept. 26. 14:30
Nuova Monterosi - Palermo
1:1 (0:1)
szept. 26. 14:30
Picerno - Messina
2:1 (1:1)
szept. 26. 14:30
Taranto - Latina
2:0 (0:0)
szept. 26. 14:30
Avellino - Potenza
1:0 (1:0)
szept. 26. 14:30
Campobasso - Fidelis Andria
1:3 (0:0)
szept. 26. 14:30
Vibonese - Turris
1:4 (0:3)
szept. 26. 14:30
Virtus Francavilla - Monopoli
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Dunaszerdahely - Trnava
0:3 (0:2)
szept. 26. 12:00
Athletic Bilbao II - UD Logronés
3:1 (3:0)
szept. 26. 12:00
Zamora CF - Racing Ferrol
0:1 (0:1)
szept. 26. 17:00
Extremadura - Rayo Majadahonda
3:2 (2:0)
szept. 26. 17:00
SD Logronés - Talavera
3:2 (2:2)

Gambe Slim
2 mérkőzés
szept. 26. 17:00
NK Gorica - Rijeka
3:4 (2:1)
szept. 26. 19:05
Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Midtjylland - Randers
1:0 (1:0)
szept. 26. 14:00
Viborg - Odense BK
1:1 (1:0)
szept. 26. 16:00
Nordsjaelland - FC Kobenhavn
1:5 (0:1)
szept. 26. 18:00
Bröndby - Aalborg
2:1 (0:1)
szept. 26. 20:00
Vejle Boldklub - Silkeborg
2:4 (2:3)
4 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Mjällby - Elfsborg
4:0 (1:0)
szept. 26. 15:00
Östersunds - Djurgarden
0:3 (0:3)
szept. 26. 17:30
Norrköping - Varberg
2:1 (1:1)
szept. 26. 17:30
Häcken - Hammarby
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 26. 16:00
Jablonec - Slovan Liberec
0:1 (0:1)
szept. 26. 16:00
Mlada Boleslav - Slovácko
3:5 (1:3)
szept. 26. 16:00
Teplice - Sigma Olomouc
0:0
szept. 26. 19:00
Slavia Praha - Hradec Králové
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 15:55
Novi Pazar - Crvena Zvezda
0:4 (0:3)
szept. 26. 18:00
Metalac - Radnicki Kragujevac
4:1 (1:1)
szept. 26. 20:15
Partizan - Spartak Subotica
5:0 (2:0)
szept. 26. 02:00
Coritiba - Guarani
1:0 (1:0)
szept. 26. 21:00
Cruzeiro - CSA
1:2 (1:0)
szept. 26. 23:15
Botafogo - Sampaio Correa
2:0 (1:0)
szept. 26. 23:15
Ponte Preta - Brasil de Pelotas
1:0 (0:0)

Kvízjáték online és ingyenes
6 mérkőzés
szept. 26. 18:00
Rosenborg - Mjondalen
3:1 (1:0)
szept. 26. 18:00
Molde - Viking
2:2 (1:0)
szept. 26. 18:00
Brann - Kristiansund
3:1 (1:1)
szept. 26. 18:00
Haugesund - Odd Grenland
1:3 (1:1)
szept. 26. 18:00
Sandefjord - Stabaek
0:3 (0:1)
szept. 26. 20:00
Bodo/Glimt - Valerenga
1:0 (0:0)
szept. 26. 14:30
Triestina - Lecco
2:0 (2:0)
szept. 26. 14:30
Feralpisalo - Juventus II
3:2 (0:1)
szept. 26. 14:30
Pro Vercelli - Trento
1:1 (0:1)
szept. 26. 17:30
Mantova - Piacenza
2:1 (1:1)
szept. 26. 17:30
Renate - Pro Sesto
3:0 (1:0)
szept. 26. 17:30
Giana Erminio - AlbinoLeffe
0:1 (0:0)
szept. 26. 17:30
Aurora Pro Patria - Padova
1:2 (1:0)
szept. 26. 17:30
Legnano - Südtirol
szept. 26. 17:30
Pergolettese - Virtus Verona
2:2 (0:1)
szept. 26. 17:30
Fiorenzuola - Seregno
2:3 (1:1)
szept. 26. 10:30
Austria Wien II - Lafnitz
0:1 (0:1)
szept. 26. 10:30
Grazer - Wacker Innsbruck
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 26. 19:45
Partizani Tirana - Vllaznia
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 18:00
AEL Limassol - Apollon Limassol
0:1 (0:0)
szept. 26. 18:00
Omonia Nikosia - Paphos FC
1:1 (0:1)

6 mérkőzés
szept. 26. 17:30
HJK Helsinki - Inter Turku
0:1 (0:0)
szept. 26. 17:30
Kuopion - HIFK Helsinki
0:0
szept. 26. 17:30
Ilves - Honka
0:0
szept. 26. 17:30
SJK - Lahti
4:1 (3:0)
szept. 26. 17:30
Oulu - Haka
0:1 (0:1)
szept. 26. 17:30
Mariehamn - KTP Kotka
4:2 (3:2)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:30
CSKA Szófia - Levszki Szófia
2:1 (1:1)
szept. 26. 18:15
Ludogorets - Botev Vratsa
3:1 (3:1)
5 mérkőzés
szept. 26. 06:00
Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima
0:2 (0:1)
szept. 26. 08:00
Cerezo Osaka - Kashima Antlers
1:2 (0:0)
szept. 26. 09:00
Nagoya Grampus - Oita Trinita
1:0 (1:0)
szept. 26. 10:00
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare
2:1 (0:1)
szept. 26. 12:00
Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
2:1 (2:0)
szept. 26. 15:00
Smorgon - Dinamo Minsk
0:5 (0:3)
szept. 26. 17:00
Energetik-BGU Minsk - Vitebsk
2:2 (1:1)
szept. 26. 19:30
Shakhter Soligorsk - Neman Grodno
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Excelsior Virton - Deinze
1:1 (0:1)
szept. 26. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Westerlo
1:2 (0:1)
szept. 26. 20:00
GyE Jujuy - Independiente Rivadavia
1:1 (0:0)
szept. 26. 20:10
Gimnasia Mendoza - Almirante Brown
3:3 (2:2)
szept. 26. 20:30
Instituto - Barracas Central
1:0 (1:0)
szept. 26. 21:00
Deportivo Maipú - Atlanta
3:2 (2:1)

szept. 26. 12:40
Podbeskidzie - Resovia Rzeszów
2:0 (1:0)
szept. 26. 15:00
Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
3:0 (1:0)
szept. 26. 18:00
Sandecja Nowy Sacz - Lódzki
0:1 (0:0)
szept. 26. 13:00
Öster - Helsingborg
2:1 (2:0)
szept. 26. 15:00
Trelleborg - Värnamo
2:3 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 26. 00:00
Club Atlas - Club León
2:0 (1:0)
szept. 26. 02:00
Tigres - UNAM Pumas
0:0
szept. 26. 19:00
Toluca - Atlético San Luis
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Aluminij - Bravo
0:1 (0:0)
szept. 26. 17:00
Domzale - Maribor
3:3 (0:1)
szept. 26. 20:15
NS Mura - Koper
0:0
szept. 26. 16:00
Raith - Partick Thistle
3:2 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Posusje - Siroki Brijeg
2:2 (0:0)
szept. 26. 17:00
Zeljeznicar Sarajevo - Leotar Trebinje
1:0 (1:0)
szept. 26. 21:00
Zrinjski - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
szept. 26. 15:00
Start - Fredrikstad
2:6 (2:4)
szept. 26. 18:00
Ham-Kam - Jerv
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 01:00
Everton FC - Curicó Unido
0:0
szept. 26. 17:00
Nublense - Santiago Wanderers
1:2 (1:0)
szept. 26. 21:30
Universidad de Chile - Colo Colo
1:3 (0:2)

szept. 26. 12:30
Bandirmaspor - Altinordu
2:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Istanbulspor - Balikesirspor
1:0 (0:0)
szept. 26. 15:00
Menemen Belediye Spor - Eyüpspor
1:1 (0:0)
szept. 26. 18:00
Bursaspor - Ankaragücü
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Sabah FK - Neftchi
1:2 (0:1)
szept. 26. 17:15
Sumgayit Shekher - Qabala
0:0
3 mérkőzés
szept. 26. 15:45
Al Duhail - Al Sailiya
5:0 (0:0)
szept. 26. 18:30
Qatar SC - Al Arabi Doha
0:2 (0:1)
szept. 26. 18:30
Al-Sadd - Al Shamal
7:2 (3:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 12:00
Tulevik - Flora Tallinn
2:2 (0:0)
szept. 26. 14:00
Nőmme Kalju - Paide
3:2 (1:1)
szept. 26. 15:50
Trans Narva - Kuressaare
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 26. 18:00
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera
0:2 (0:0)
szept. 26. 18:30
Ashdod - Beitar Jerusalem
2:0 (2:0)
szept. 26. 19:15
Maccabi Haifa - Maccabi Petach-Tikva
2:0 (1:0)
szept. 26. 14:30
TEC - Koninklijke
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 26. 07:00
Floreat Athena - Adelaide United
1:3 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 10:30
Sparta Praha II - Vlasim
2:3 (0:3)
szept. 26. 16:30
Prostejov - Opava
0:1 (0:1)
szept. 26. 16:30
Varnsdorf - Trinec
5:1 (3:0)
szept. 26. 16:30
Táborsko - Chrudim
1:0 (0:0)

szept. 26. 16:00
B36 Torshavn - EB Streymur
3:2 (1:2)
szept. 26. 16:00
Fuglafjordur - Klaksvík
1:5 (1:2)
szept. 26. 17:00
07 Vestur - Vikingur Gota
1:2 (0:1)
szept. 26. 18:00
B68 Toftir - Runavik
0:1 (0:0)
szept. 26. 21:00
Nacional Potosí - Real Potosí
4:2 (3:0)
szept. 26. 23:15
Real Tomayapo - Club Bolívar
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Rovaniemi - Gnistan
3:4 (1:2)
szept. 26. 15:00
MP Mikkeli - MuSa
5:2 (2:1)
szept. 26. 16:00
Ilirija Ljubljana - Jadran Dekani
1:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Bilje - NS Drava
6:2 (0:0)
szept. 26. 01:05
Atlético Nacional - Deportivo Pasto
1:1 (1:0)
szept. 26. 21:00
Patriotas - Deportes Tolima
0:0
szept. 26. 23:00
Jaguares de Córdoba - Millonarios
4:3 (2:1)
szept. 26. 06:00
Fagiano Okayama - Blaublitz Akita
1:1 (0:1)
szept. 26. 07:00
Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa
2:1 (1:0)
szept. 26. 08:00
Tokyo Verdy - Machida Zelvia
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Hamm Benfica - Victoria Rosport
1:0 (1:0)
szept. 26. 16:00
Jeunesse Esch - Mondorf-les-Bains
1:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Progres Niedercorn - RFCU Luxemburg
0:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Swift Hesperange - UNA Strassen
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Hostert - UT Pétange
0:1 (0:0)
szept. 26. 16:00
Rodange - Fola Esch
1:2 (1:1)
szept. 26. 16:00
Wiltz - Differdange
2:1 (1:1)
szept. 26. 16:00
F91 Dudelange - Etzella Ettelbruck
6:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 26. 14:00
Jammerbugt - Esbjerg
1:0 (1:0)
szept. 26. 15:00
Horsens - Nyköbing
2:1 (1:1)
szept. 26. 20:15
Hassania Agadir - Wydad Casablanca
0:1 (0:1)
szept. 26. 22:30
FAR Rabat - Renaissance Berkane
1:1 (1:0)
szept. 26. 00:00
Nacional Asunción - 12 de Octubre
1:1 (1:1)
szept. 26. 02:15
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 13:15
Sogdiana - Metalourg
2:0 (1:0)
szept. 26. 15:30
AGMK - Surkhon
1:0 (0:0)
szept. 26. 15:30
Navbahor - Qizilqum
0:0
3 mérkőzés
szept. 26. 20:15
Melgar - Sport Boys
1:0 (0:0)
szept. 26. 22:30
Huancayo - Universitario
1:3 (0:2)
szept. 26. 15:00
Real Kings - TS Galaxy
4:2 (3:0)
szept. 26. 16:00
Solin - Varazdin
0:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Bijelo Brdo - Jarun
2:2 (0:0)
szept. 26. 16:00
Croatia Zmijavci - Opatija
3:0 (0:0)
szept. 26. 16:00
Orijent 1919 - Osijek II
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Borec - FK Skopje
0:2 (0:2)
szept. 26. 15:00
Rabotnicki - Pelister
1:1 (1:0)
szept. 26. 15:00
Renova - Bregalnica Stip
5:2 (3:1)
szept. 26. 15:00
Struga - Shkendija
1:1 (1:0)
szept. 26. 18:00
Akademija Pandev - Shkupi
1:3 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 26. 12:00
Kyzyl-Zhar - Arys
0:1 (0:0)
szept. 26. 14:00
Aktobe - Zhetysu
2:0 (2:0)
szept. 26. 16:00
Shakter Karaganda - Kairat Almaty
1:1 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 26. 01:00
Hartford Athletic - Tampa Bay Rowdies
1:2 (0:2)
szept. 26. 01:30
Miami FC 2. - Loudoun United
6:1 (3:0)
szept. 26. 02:00
Memphis 901 - Louisville City
1:1 (1:1)
szept. 26. 02:00
Colorado Springs - Austin Bold
3:1 (2:1)
szept. 26. 02:30
Rio Grande Valley - Atlanta United II
3:2 (1:2)
szept. 26. 02:30
San Antonio - New Mexico United
0:1 (0:0)
szept. 26. 04:00
Las Vegas Lights - San Diego Loyal
2:4 (1:1)
szept. 26. 04:00
Orange County SC - Oakland Roots
2:1 (1:1)
szept. 26. 04:00
Tacoma Defiance - Phoenix Rising
1:2 (0:0)
szept. 26. 23:00
Sacramento Republic - L. A. Galaxy II
0:2 (0:0)
szept. 26. 19:00
Mornar Bar - Sutjeska Niksic
0:2 (0:2)
szept. 26. 20:00
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
2:3 (0:2)
szept. 26. 08:00
Suwon Blue Wings - FC Seoul
0:2 (0:0)
szept. 26. 09:30
Seongnam Ilhwa - Gangwon
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 12:00
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
1:1 (1:1)
szept. 26. 14:00
Suduva - Banga
4:0 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 26. 14:00
BFC Daugavpils - Valmieras
1:5 (0:0)
szept. 26. 15:00
Spartaks Jürmala - FS METTA/LU Riga
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 26. 15:00
Floresti - Milsami
0:3 (0:2)
szept. 26. 18:00
Petrocub - CSF Balti
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 26. 17:00
Gzira - Birkirkara
1:1 (1:1)
szept. 26. 19:00
Sirens - Sliema Wanderers
2:2 (0:0)
szept. 26. 21:00
Mosta - Balzan
2:1 (1:1)
szept. 26. 01:00
AD San Carlos - Guadalupe
4:2 (1:0)
szept. 26. 04:00
Herediano - Jicaral
1:0 (1:0)
szept. 26. 04:00
Sporting San José - Alajuelense
0:3 (0:1)
szept. 26. 19:00
Grecia - Santos Guápiles
3:2 (1:1)
szept. 26. 15:00
Drita Gijlan - Gjilani
0:2 (0:0)
szept. 26. 15:00
Malisheva - Ballkani
0:0
szept. 26. 15:00
Feronikeli - Prishtina
0:4 (0:0)
szept. 26. 10:30
Xinjiang Tianshan - Guizhou Zhicheng
1:1 (0:1)
szept. 26. 13:35
Beijing BG - Wuhan Three Towns
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 26. 11:00
Sant Julia - UE Santa Coloma
1:2 (1:1)
szept. 26. 13:30
Carroi - Ordino
1:5 (0:1)
szept. 26. 16:00
FC Santa Coloma - Engordany
1:1 (0:0)

szept. 26. 00:15
Caracas - Metropolitanos
1:3 (1:2)
5 mérkőzés
szept. 26. 14:30
Al Diwaniya - Al Zawra'a
elhalasztva
szept. 26. 14:30
Al Kahrabaa - Al Shorta
0:2 (0:0)
szept. 26. 17:00
Arbil - Amanat Baghdad
1:2 (0:0)
szept. 26. 17:00
Al Talaba - Al Najaf
1:0 (0:0)
szept. 26. 19:30
Naft Al-Janoob - Al Minaa Basra
3:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Murata - La Fiorita
0:1 (0:0)
szept. 26. 15:00
Libertas - Faetano
4:2 (0:0)
szept. 26. 03:00
CD Olimpia - Motagua
elhalasztva
szept. 26. 09:00
Sangju Sangmu - Daejeon Citizen
2:1 (1:1)
szept. 26. 18:00
Nepál - Omán
2:7 (1:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
379
42 (11%)
159 (42%)
528
379
41 (11%)
149 (39%)
503
379
43 (11%)
141 (37%)
497
379
37 (10%)
150 (40%)
485
379
37 (10%)
149 (39%)
483
379
40 (11%)
141 (37%)
482
378
33 (9%)
158 (42%)
481
378
35 (9%)
152 (40%)
479
379
30 (8%)
162 (43%)
474
10. AltT
379
40 (11%)
136 (36%)
472

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont