Főoldal » Meccsek » 2020. november 22.

Meccsek - 2020. november 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 22.)


4 mérkőzés
nov. 22. 14:00
Eibar - Getafe
0:0
nov. 22. 16:15
Cádiz - Real Sociedad
0:1 (0:0)
nov. 22. 18:30
Granada - Valladolid
1:3 (0:1)
nov. 22. 21:00
Alavés - Valencia
2:2 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Fulham - Everton
2:3 (1:3)
nov. 22. 15:00
Sheffield United - West Ham United
0:1 (0:0)
nov. 22. 17:30
Leeds United - Arsenal
0:0
nov. 22. 20:15
Liverpool - Leicester
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 22. 17:00
Fehérvár - Diósgyőr
3:0 (1:0)

7 mérkőzés
nov. 22. 12:30
Fiorentina - Benevento
0:1 (0:0)
nov. 22. 15:00
Inter - Torino
4:2 (0:1)
nov. 22. 15:00
AS Roma - Parma
3:0 (3:0)
nov. 22. 15:00
Sampdoria - Bologna
1:2 (1:1)
nov. 22. 15:00
Hellas Verona - Sassuolo
0:2 (0:1)
nov. 22. 18:00
Udinese - Genoa
1:0 (1:0)
nov. 22. 20:45
Napoli - AC Milan
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 22. 15:30
Freiburg - Mainz
1:3 (0:3)
nov. 22. 18:00
1. FC Köln - Union Berlin
1:2 (1:1)
10 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Dorog - Vasas
0:2 (0:2)
nov. 22. 13:00
Békéscsabai Előre - Siófok
0:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
Soroksár - Ajka
2:2 (2:1)
nov. 22. 13:00
Szentlőrinc - Budaörs
1:0 (0:0)
nov. 22. 17:00
Csákvár - Debreceni VSC
1:1 (1:0)
nov. 22. 17:00
Nyíregyháza - Szeged 2011
0:2 (0:0)
nov. 22. 17:00
Pécsi MFC - Kaposvár
3:0 (0:0)
nov. 22. 17:00
Kazincbarcika - Szolnoki MÁV
1:1 (1:1)
nov. 22. 19:45
Győri ETO - Gyirmót
4:1 (1:1)
6 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Nantes - Metz
1:1 (1:1)
nov. 22. 15:00
Montpellier HSC - Strasbourg
4:3 (3:3)
nov. 22. 15:00
Dijon - Lens
0:1 (0:1)
nov. 22. 15:00
Reims - Nimes
0:1 (0:0)
nov. 22. 17:00
Angers - Lyon
0:1 (0:0)
nov. 22. 21:00
Lille - Lorient
4:0 (1:0)

6 mérkőzés
nov. 22. 12:15
Ajax - Heracles
5:0 (3:0)
nov. 22. 14:30
Fortuna Sittard - Feyenoord
1:3 (1:2)
nov. 22. 14:30
Sparta Rotterdam - Den Haag
6:0 (1:0)
nov. 22. 16:45
Twente - PSV Eindhoven
1:1 (0:1)
nov. 22. 16:45
Waalwijk - Heerenveen
1:1 (0:1)
nov. 22. 20:00
Alkmaar - FC Emmen
1:0 (1:0)
nov. 22. 13:30
Hamburger SV - Bochum
1:3 (0:1)
nov. 22. 13:30
Greuther Fürth - Regensburg
3:1 (1:1)
nov. 22. 13:30
Würzburger Kickers - Hannover 96
2:1 (0:1)
nov. 22. 13:30
Aue - Darmstadt
3:0 (1:0)
nov. 22. 14:00
Sabadell - Las Palmas
3:1 (2:0)
nov. 22. 16:00
Mallorca - Sporting Gijón
0:0
nov. 22. 18:15
Tenerife - UD Logronés
0:1 (0:1)
nov. 22. 21:00
Ponferradina - Zaragoza
2:1 (0:0)
nov. 22. 11:00
Ménfőcsanak - SC Sopron
0:6 (0:0)
nov. 22. 11:00
Vidi II - Nagyatád
3:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
Nagykanizsai TE - Tatabánya
2:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
Mosonmagyaróvár - Veszprém
2:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
Bicske - III. Kerületi TUE UPE
0:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
ZTE II - Puskás Akadémia II.
2:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
Komárom - Balatonfüred
0:6 (0:0)
nov. 22. 13:00
Gárdony - THSE-Szabadkikötő
3:3 (0:0)
nov. 22. 13:00
Érd - BKV Előre
1:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
Lipót - Pápai Perutz
0:0

nov. 22. 13:00
Füzesgyarmat - Sajóbábony
4:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
Eger - DVTK II
2:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
Mezőkövesd II - Salgótarján
3:2 (0:0)
nov. 22. 13:00
Jászberény - DVSC-DEAC
3:3 (0:0)
nov. 22. 13:00
Gyöngyös - Tiszaújváros
1:2 (0:0)
nov. 22. 13:00
Hatvan - Kisvárda II
0:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
Tállya - Cegléd
0:2 (0:0)
nov. 22. 13:00
Putnok - Duna Aszfalt Tiszakécske
0:3 (0:0)
nov. 22. 13:00
Sényő - Balassagyarmat
3:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
BVSC-Zugló - Tiszafüred
2:1 (0:0)
nov. 22. 11:00
Ferencváros II - Kozármisleny
3:1 (0:0)
nov. 22. 11:00
Paks II - Taksony
4:5 (0:0)
nov. 22. 11:00
Újpest II - Körösladány
3:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
Monor - ESMTK
2:2 (0:0)
nov. 22. 13:00
FC Dabas - Szekszárd
2:0 (0:0)
nov. 22. 13:00
Majos - Dabas-Gyón
1:5 (0:0)
nov. 22. 13:00
Szegedi Vasutas - Vác
1:1 (0:0)
nov. 22. 16:00
Kecskeméti TE - Iváncsa
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 15:00
Ascoli - Entella
1:1 (0:0)
nov. 22. 21:00
Reggina - Pisa
1:2 (1:0)

12 mérkőzés
nov. 22. 12:00
Felgueiras 1932 - Tondela
0:1 (0:0)
nov. 22. 12:00
Anadia - Pinhalnovense
2:1 (0:0)
nov. 22. 12:00
Espinho - Gondomar
2:1 (1:1)
nov. 22. 12:00
Os Limianos - Fontinhas
1:2 (0:1)
nov. 22. 12:00
Uniao Torreense - Alverca
2:0 (0:0)
nov. 22. 12:00
Fafe - Vilar de Perdizes
5:1 (4:1)
nov. 22. 15:30
Moncao - Rio Ave
1:2 (0:1)
nov. 22. 15:30
Beira-Mar - Santa Clara
1:3 (0:0)
nov. 22. 15:30
Merelinense - Moreirense
0:1 (0:0)
nov. 22. 18:15
UD Oliveirense - Pacos de Ferreira
0:4 (0:1)
nov. 22. 21:00
Vizela - Boavista Porto
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 22. 12:00
CSKA Moszkva - PFC Sochi
1:1 (1:1)
nov. 22. 14:30
Rotor Volgograd - FK Ural
0:0
nov. 22. 17:00
Rubin Kazan - FK Rostov
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 16:00
Hermannstadt - Astra Giurgiu
0:1 (0:0)
nov. 22. 19:00
CFR Cluj - UTA Arad
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 22. 11:30
Hatayspor - Rizespor
2:2 (1:1)
nov. 22. 14:00
Göztepe Izmir - Ankaragücü
3:1 (1:0)
nov. 22. 14:00
Konyaspor - Kasimpasa
2:1 (0:1)
nov. 22. 17:00
Antalyaspor - Alanyaspor
0:2 (0:0)
nov. 22. 17:00
Trabzonspor - Erzurum BB
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 22. 13:30
Beerschot-Wilrijk - Anderlecht
2:1 (1:0)
nov. 22. 16:00
Zulte-Waregem - Mechelen
1:2 (0:1)
nov. 22. 18:15
Sporting Charleroi - Gent
0:1 (0:1)
nov. 22. 20:45
Genk - Mouscron-Péruwelz
4:1 (1:1)
5 mérkőzés
nov. 22. 01:00
Goiás - Palmeiras
1:0 (0:0)
nov. 22. 20:00
Sao Paulo - Vasco da Gama
1:1 (1:1)
nov. 22. 20:00
Ceará - Atlético Mineiro
2:2 (0:1)
nov. 22. 22:15
Botafogo - Fortaleza
1:2 (0:0)
nov. 22. 22:15
Internacional RS - Fluminense
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Rangers FC - Aberdeen
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 22. 14:30
Austria Wien - St. Pölten
1:1 (0:1)
nov. 22. 14:30
Swarovski Tirol - Admira
3:0 (2:0)
nov. 22. 17:00
Ried - Rapid Wien
4:3 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Minai - Dnipro-1
3:2 (1:1)
nov. 22. 16:00
Desna - Lviv
0:1 (0:1)
nov. 22. 18:30
Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Lübeck - Bayern München II
3:0 (0:0)
nov. 22. 14:00
Unterhaching - Viktoria Köln
2:2 (1:2)
nov. 22. 15:00
Ingolstadt - Magdeburg
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 22. 16:00
Sion - FC Zürich
2:2 (0:0)
nov. 22. 16:00
St. Gallen - Lausanne
2:2 (0:2)
nov. 22. 16:00
Servette - Lugano
1:1 (1:0)

3 mérkőzés
nov. 22. 14:00
AEK Athen - Larisa
4:1 (0:0)
nov. 22. 16:15
Panaitolikos - Aris Saloniki
0:1 (0:1)
nov. 22. 18:30
PAOK Saloniki - PAS Giannina
2:1 (0:1)
nov. 22. 12:00
Prat - Badalona
0:1 (0:0)
nov. 22. 12:00
Valencia II - UD Ibiza
0:4 (0:3)
nov. 22. 12:00
Hércules - Orihuela
2:0 (0:0)
nov. 22. 12:00
Llagostera - Espanyol II
2:0 (1:0)
nov. 22. 16:30
Alcoyano - Levante II
1:0 (1:0)
nov. 22. 17:00
L'Hospitalet - Barcelona II
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 22. 22:00
Sporting Kansas City - San Jose Earthquakes
3:3 / tizenegyesekkel 3:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 12:30
Lech Poznan - Rakow Czestochowa
3:3 (1:2)
nov. 22. 17:30
Cracovia Krakow - Legia Warszawa
0:1 (0:0)
nov. 22. 14:00
Triestina - Fermana
3:1 (2:0)
nov. 22. 15:00
Modena - Südtirol
1:2 (1:0)
nov. 22. 15:00
Matelica - Cesena
2:2 (1:0)
nov. 22. 17:30
Virtus Verona - Mantova
1:1 (1:0)
nov. 22. 17:30
Ravenna - Sambenedettese
1:1 (0:0)
nov. 22. 17:30
Vis Pesaro - Carpi
3:2 (1:2)
nov. 22. 17:30
Feralpisalo - Padova
3:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
nov. 22. 14:30
Catania - Turris
0:0
nov. 22. 14:30
Foggia - Virtus Francavilla
1:1 (0:0)
nov. 22. 15:00
Casertana - Bari
0:2 (0:1)
nov. 22. 15:00
Catanzaro - Cavese
2:1 (0:0)
nov. 22. 15:00
Monopoli - Vibonese
2:0 (1:0)
nov. 22. 15:00
Paganese - Bisceglie
1:1 (1:0)
nov. 22. 17:30
Ternana - Teramo
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 22. 15:00
Slovan Bratislava - Zlate Moravce
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 22. 14:00
Aalborg - Nordsjaelland
1:1 (0:1)
nov. 22. 14:00
Odense BK - SonderjyskE
1:1 (0:0)
nov. 22. 16:00
Aarhus - Midtjylland
1:2 (0:2)
nov. 22. 18:00
Vejle Boldklub - Bröndby
0:2 (0:1)
nov. 22. 12:00
Celta Vigo II - Zamora CF
2:0 (0:0)
nov. 22. 12:00
Union Langreo - Covadonga
elhalasztva
nov. 22. 16:00
Unionistas de Salamanca - Coruxo
2:0 (1:0)
nov. 22. 17:00
Pontevedra - Salamanca CF UDS
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 22. 14:30
Kalmar - Djurgarden
0:3 (0:3)
nov. 22. 14:30
AIK - Örebro
0:2 (0:1)
nov. 22. 14:30
Elfsborg - Helsingborg
2:1 (0:0)
nov. 22. 17:30
Hammarby - Malmö FF
2:2 (1:2)
nov. 22. 17:30
Östersunds - Varberg
0:4 (0:2)

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
2 mérkőzés
nov. 22. 16:00
Zlatibor Cajetina - Backa Palanka
1:0 (1:0)
nov. 22. 17:30
Vojvodina - Crvena Zvezda
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 22. 14:00
Zbrojovka Brno - Pribram
1:1 (1:0)
nov. 22. 14:00
Banik Ostrava - Slovácko
elhalasztva
nov. 22. 16:00
Zlín - Viktoria Plzen
1:0 (1:0)
nov. 22. 18:30
Sparta Praha - Budejovice
2:4 (1:1)
nov. 22. 10:30
Rapid Wien II - Grazer
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 22. 18:00
Kristiansund - Mjondalen
1:0 (1:0)
nov. 22. 18:00
Sarpsborg 08 - Viking
1:2 (0:0)
nov. 22. 18:00
Odd Grenland - Start
1:2 (0:0)
nov. 22. 18:00
Haugesund - Sandefjord
3:2 (2:1)
nov. 22. 20:00
Stromsgodset - Bodo/Glimt
1:2 (0:2)
nov. 22. 12:30
Pontedera - Aurora Pro Patria
0:1 (0:1)
nov. 22. 15:00
AlbinoLeffe - Como
1:2 (0:1)
nov. 22. 15:00
Lucchese - Giana Erminio
0:1 (0:1)
nov. 22. 15:00
Juventus II - Pistoiese
3:2 (3:1)
nov. 22. 15:00
Pro Vercelli - Pro Sesto
0:2 (0:0)
nov. 22. 15:00
Lecco - Pergolettese
3:2 (1:1)
nov. 22. 16:30
Carrarese - Olbia
3:0 (2:0)
nov. 22. 14:00
Jeonbuk - Shanghai East Asia
1:2 (1:1)

3 mérkőzés
nov. 22. 15:00
Nea Salamina - Omonia Nikosia
2:1 (1:1)
nov. 22. 17:00
AEL Limassol - Anorthosis
1:0 (0:0)
nov. 22. 19:00
AEK Larnaka - Apollon Limassol
1:2 (0:1)
nov. 22. 12:00
Real Sociedad II - Real Unión
0:1 (0:1)
nov. 22. 12:00
Tarazona - Haro Deportivo
1:0 (0:0)
nov. 22. 17:00
Leioa - Athletic Bilbao II
1:1 (0:0)
nov. 22. 17:00
SD Logronés - Calahorra
0:0
nov. 22. 17:00
Izarra - Ejea
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 11:30
Cherno More Varna - Botev Vratsa
2:1 (1:1)
nov. 22. 12:00
Gorodeya - Dinamo Brest
1:4 (0:0)
nov. 22. 12:00
FK Minsk - Vitebsk
2:2 (2:1)
nov. 22. 12:00
Ruh Brest - Shakhter Soligorsk
1:2 (1:2)
nov. 22. 12:00
Smolevichi-STI - Slavia Mozyr
0:3 (0:1)
nov. 22. 12:00
BATE Borisov - Belshina
5:0 (1:0)
nov. 22. 12:00
Energetik-BGU Minsk - Dinamo Minsk
2:3 (1:3)
nov. 22. 12:00
Neman Grodno - Slutsk
1:0 (1:0)
nov. 22. 12:00
Torpedo Zhodino - Isloch
2:0 (1:0)
nov. 22. 16:00
Union St. Gilloise - RWDM
2:1 (0:0)
nov. 22. 20:00
Westerlo - Seraing United
1:1 (0:0)

1 mérkőzés
nov. 22. 08:00
Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
1:2 (0:0)
nov. 22. 12:40
Lódzki - Puszcza Niepolomice
4:4 (3:1)
nov. 22. 12:40
Odra Opole - Górnik Leczna
1:1 (0:1)
nov. 22. 14:30
Västeras SK - Örgryte
0:3 (0:2)
nov. 22. 17:30
Akropolis - Brage
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 22. 02:00
Santos Laguna - Pachuca
0:3 (0:1)
nov. 22. 04:10
Club Guadalajara - Club Necaxa
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Krupa na Vrbasu - Velez Mostar
1:1 (0:0)
nov. 22. 15:00
FK Sarajevo - Olimpik Sarajevo
2:0 (1:0)
nov. 22. 17:00
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina
5:0 (3:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 15:00
Aluminij - Tabor Sezana
0:0
nov. 22. 17:00
Domzale - Celje
0:1 (0:0)
nov. 22. 15:00
Raufoss - Tromso
1:1 (1:0)
nov. 22. 14:00
Tuzlaspor - Bandirmaspor
0:6 (0:2)
nov. 22. 17:00
Adana Demirspor - Eskisehirspor
4:1 (0:0)
nov. 22. 11:30
Getafe II - CF Internacional
elhalasztva
nov. 22. 12:00
Badajoz - Villarrobledo
5:3 (3:2)
nov. 22. 12:00
Atlético Baleares - S.S. Reyes
0:1 (0:0)
nov. 22. 12:00
Las Rozas - Atlético Madrid II
2:1 (1:0)
nov. 22. 12:00
Rayo Majadahonda - Poblense
2:1 (1:0)
nov. 22. 12:00
Socuéllamos - Mérida AD
1:2 (1:1)
nov. 22. 12:00
Villarrubia - Melilla
1:1 (0:1)
nov. 22. 17:00
Extremadura - Talavera
2:2 (1:1)
nov. 22. 17:00
Don Benito - Villanovense
0:0

2 mérkőzés
nov. 22. 11:00
Qabala - Neftchi
1:4 (0:1)
nov. 22. 13:00
Zira - Kesla
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 22. 11:00
Tammeka - Tulevik
3:3 (2:1)
nov. 22. 12:00
Nőmme Kalju - Flora Tallinn
0:3 (0:2)
nov. 22. 14:00
FCI Levadia - Paide
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
nov. 22. 14:30
Palestino - La Serena
1:3 (1:1)
nov. 22. 23:15
Everton FC - Universidad de Chile
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 22. 11:00
Merani Tbilisi - Chikhura
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 19:00
Hapoel Hadera - Maccabi Tel Aviv
0:1 (0:1)
nov. 22. 19:45
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 22. 15:30
Al Duhail - Al-Gharrafa
0:3 (0:1)
nov. 22. 17:45
Al Arabi Doha - Al-Sadd
1:4 (0:2)
nov. 22. 17:45
Al-Rayyan - Al Kharaitiyat
2:0 (1:0)
nov. 22. 11:00
Cádiz II - CD Marino
3:1 (0:0)
nov. 22. 12:00
Las Palmas II - San Fernando
2:1 (2:1)
nov. 22. 12:00
Huelva - Linense
2:0 (1:0)
nov. 22. 12:00
Atletico Sanluqueno - Marbella
2:1 (2:0)
nov. 22. 12:00
Algeciras - Tamaraceite
2:1 (1:1)
nov. 22. 17:00
El Ejido - Granada II
0:1 (0:0)
nov. 22. 17:00
Lorca Deportiva - Yeclano
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 22.
Táborsko - Dukla Praha
elhalasztva
nov. 22.
Viktoria Zizkov - Jihlava
elhalasztva
nov. 22.
Hradec Králové - Varnsdorf
elhalasztva
nov. 22. 10:15
Viktoria Zizkov - Lisen
3:1 (1:0)
nov. 22. 13:30
Vlasim - Dukla Praha
1:0 (1:0)

nov. 22. 00:00
Giorgos Karaiskakis - Ergotelis
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Apollon Larisa - Panachaiki
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Xanthi - Kissamikos
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Ionikos Nikea - OF Ierapetra
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Trikala - Levadiakos
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Doxa Dramas - Diagoras
elhalasztva
nov. 22. 16:00
Swift Hesperange - Fola Esch
2:2 (2:0)
nov. 22. 16:00
Hostert - F91 Dudelange
2:1 (2:1)
nov. 22. 16:00
Etzella Ettelbruck - Hamm Benfica
2:1 (1:0)
nov. 22. 16:00
Rodange - UNA Strassen
1:1 (0:0)
nov. 22. 16:00
Jeunesse Esch - Wiltz
1:1 (1:1)
nov. 22. 16:00
Mondorf-les-Bains - UT Pétange
0:1 (0:0)
nov. 22. 16:00
Differdange - RFCU Luxemburg
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 22. 11:30
Shirak - Urartu
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
nov. 22. 11:30
Lori - BKMA
2:2 (2:0)
nov. 22. 13:30
Primorje - Nafta
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Roltek Dob - Krsko
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Smartno - Radomlje
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Bilje - Rudar Velenje
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Triglav - NK Krka
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Brezice - Jadran Dekani
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Beltinci - Brda
elhalasztva
nov. 22. 13:30
Fuzinar - NS Drava
elhalasztva

1 mérkőzés
nov. 22. 00:00
Carlos Manucci - Huancayo
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Fremad Amager - HB Koge
0:1 (0:0)
nov. 22. 15:00
Esbjerg - Skive
2:1 (1:0)
nov. 22. 06:00
Tokyo Verdy - Renofa Yamaguchi
2:1 (1:0)
nov. 22. 14:30
Cape Town City - Bloemfontein
4:2 (3:1)
nov. 22. 14:30
Mamelodi Sundowns - AmaZulu
4:3 (3:1)
nov. 22. 14:30
Tshakhuma Madzivhadila - Baroka
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 22. 13:00
Akademija Pandev - Pelister
3:2 (2:1)
nov. 22. 13:00
Sileks Kratovo - Belasica
0:1 (0:0)
nov. 22. 13:00
Shkendija - Shkupi
1:1 (1:0)
nov. 22. 13:00
Struga - Renova
1:0 (1:0)
nov. 22. 13:30
Osijek II - Solin
2:0 (0:0)
nov. 22. 13:30
Orijent 1919 - Cibalia Vinkovci
2:0 (0:0)
nov. 22. 00:00
Niki Volos - Ialysos
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Asteras Vlachioti - Rodos
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Santorini 2020 - Egaleo AO Athens
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Kalamata - Episkopi
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Aspropyrgos Enosis - Kallithea
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Apollon Pontou - Kavala
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Olympiakos Volos - Veria
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Pierikos - Thesprotos
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Almopos - AEP Kozani
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Triglia - Panserraikos
elhalasztva

1 mérkőzés
nov. 22. 15:00
Milsami - Petrocub
1:3 (0:1)
nov. 22. 18:00
Herediano - Saprissa
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 22. 14:00
Balzan - Floriana
0:0
nov. 22. 18:15
Senglea Athletic - Mosta
1:3 (0:0)
nov. 22. 08:00
Rangers FC - Happy Valley
2:2 (1:1)
nov. 22. 10:30
Kitchee - Warriors
2:2 (2:1)
nov. 22. 13:00
Prishtina - Trepca'89
4:2 (0:0)
nov. 22. 13:30
Ballkani - Llapi
4:2 (0:0)
nov. 22. 02:00
Hamilton Wanderers - Auckland City
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 22. 12:00
Arbil - Al Diwaniya
1:0 (0:0)
nov. 22. 12:00
Zakho - Naft
1:1 (0:0)
nov. 22. 12:00
Al Kahrabaa - Naft Al-Janoob
1:1 (0:0)
nov. 22. 15:30
Al Shorta - Al-Qasim
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 22. 14:10
Paykan - Shahr Khodrou
1:0 (0:0)
nov. 22. 15:00
San Giovanni - Fiorentino
elhalasztva
nov. 22. 15:00
Faetano - Cailungo
elhalasztva
nov. 22. 15:00
Domagnano - Pennarossa
elhalasztva

nov. 22. 02:00
Trujillanos - Deportivo La Guaira
0:2 (0:1)
nov. 22. 22:00
Atlético Venezuela - Carabobo
2:0 (2:0)
nov. 22. 00:00
CS Sfaxien - Monastir
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Bizertin - Étoile Sahel
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Rejiche - Tataouine
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Métlaoui - Ben Guerdane
elhalasztva
nov. 22. 00:00
ES Tunis - Slimane
elhalasztva
nov. 22. 00:00
Stade Tunisien - Olympique Béja
elhalasztva
nov. 22. 00:15
Vida - Real Espana
2:2 (1:1)
nov. 22. 02:00
Motagua - Real de Minas
2:1 (0:0)
nov. 22. 22:00
Marathón - CD Platense
3:0 (2:0)
nov. 22. 23:00
CD Olimpia - Real Sociedad
5:0 (3:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
306
36 (12%)
113 (37%)
406
298
33 (11%)
119 (40%)
403
344
33 (10%)
110 (32%)
385
333
31 (9%)
110 (33%)
375
343
30 (9%)
110 (32%)
370
6. AltT
326
31 (10%)
106 (33%)
367
344
28 (8%)
112 (33%)
364
337
35 (10%)
92 (27%)
359
   Miki69
339
33 (10%)
97 (29%)
359
   Xxy
300
25 (8%)
117 (39%)
359

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont