Főoldal » Meccsek » 2020. november 22. » SD Logronés - Calahorra

SD Logronés - Calahorra 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 2-án is volt Calahorra - SD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2020. november 22. 17:00
Helyszín: Estadio Mundial 82 (Logroño)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Calahorra győzelem
Az elmúlt fél évben a SD Logronés kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Calahorra kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a SD Logronés 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Calahorra pedig idegenben kétszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a SD Logronés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mutilvera vagy a Tarazona. A Calahorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mutilvera vagy a Haro Deportivo. A Calahorra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

SD Logronés 5172., Calahorra 2371. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Calahorra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Calahorra nyeri ezt a találkozót.