Főoldal » Meccsek » 2020. november 22. » Unionistas de Salamanca - Coruxo

Unionistas de Salamanca - Coruxo 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt Coruxo - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2020. november 22. 16:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Héctor ('41, 1-0), Aythami Perera ('58, 2-0)

• A Coruxo már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2020. március 1-jén sikerült ellenfelet legyőzniük (az Atlético Madrid II csapatát).

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Coruxo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unionistas de Salamanca csapatának kedvez (4:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Unionistas de Salamanca stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Unionistas de Salamanca csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Coruxo egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Coruxo pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna. A Coruxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2472., Coruxo 1464. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Coruxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.