Főoldal » Meccsek » 2020. november 21.

Meccsek - 2020. november 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 21.)


4 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Levante - Elche
1:1 (1:0)
nov. 21. 16:15
Villarreal - Real Madrid
1:1 (0:1)
nov. 21. 18:30
Sevilla - Celta Vigo
4:2 (2:2)
nov. 21. 21:00
Atlético Madrid - FC Barcelona
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 21. 13:30
Newcastle United - Chelsea
0:2 (0:1)
nov. 21. 18:30
Tottenham - Manchester City
2:0 (1:0)
nov. 21. 21:00
Manchester United - West Bromwich
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 14:45
Puskás Akadémia - Budafok
3:0 (1:0)
nov. 21. 17:00
Mezőkövesd - MTK
0:1 (0:1)
nov. 21. 19:30
Budapest Honvéd - Ferencváros
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Crotone - Lazio
0:2 (0:1)
nov. 21. 18:00
Spezia - Atalanta
0:0
nov. 21. 20:45
Juventus - Cagliari
2:0 (2:0)
7 mérkőzés
nov. 21. 15:30
Bayern München - Werder Bremen
1:1 (0:1)
nov. 21. 15:30
Schalke 04 - Wolfsburg
0:2 (0:2)
nov. 21. 15:30
Hoffenheim - VfB Stuttgart
3:3 (1:2)
nov. 21. 15:30
Mönchengladbach - Augsburg
1:1 (1:0)
nov. 21. 18:30
Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
1:1 (1:0)
nov. 21. 20:30
Hertha BSC - Borussia Dortmund
2:5 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 17:00
Brest - St. Etienne
4:1 (4:1)
nov. 21. 21:00
Olympique Marseille - Nice
elhalasztva
3 mérkőzés
nov. 21. 18:45
Willem II - Venlo
2:1 (2:1)
nov. 21. 20:00
Groningen - Vitesse
1:1 (1:1)
nov. 21. 21:00
Zwolle - Utrecht
1:1 (1:0)
nov. 21. 13:00
Braunschweig - Karlsruhe
1:3 (1:2)
nov. 21. 13:00
Fortuna Düsseldorf - Sandhausen
1:0 (0:0)
nov. 21. 13:00
Holstein Kiel - Heidenheim
2:2 (1:0)
nov. 21. 13:00
Paderborn - St. Pauli
2:0 (1:0)
nov. 21. 14:00
Málaga - Leganés
1:2 (0:1)
nov. 21. 16:00
Mirandés - FC Cartagena
4:1 (1:0)
nov. 21. 18:15
Rayo Vallecano - Castellón
2:1 (2:0)
nov. 21. 20:30
Real Oviedo - Fuenlabrada
1:1 (1:0)

11 mérkőzés
nov. 21. 13:30
Bournemouth - Reading
4:2 (0:2)
nov. 21. 16:00
Bristol City - Derby
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Barnsley - Nottingham Forest
2:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Middlesbrough - Norwich
0:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Luton - Blackburn Rovers
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Swansea - Rotherham
1:0 (1:0)
nov. 21. 16:00
Millwall - Cardiff
1:1 (1:0)
nov. 21. 16:00
Preston - Sheffield Wednesday
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Queens Park - Watford
1:1 (0:1)
nov. 21. 16:00
Stoke - Huddersfield
4:3 (3:2)
nov. 21. 16:00
Wycombe - Brentford
0:0
6 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Brescia - Venezia
2:2 (1:1)
nov. 21. 14:00
Cittadella - Empoli
2:2 (1:0)
nov. 21. 14:00
Pordenone - Monza
1:1 (1:0)
nov. 21. 14:00
SPAL - Pescara
2:0 (1:0)
nov. 21. 14:00
Lecce - Reggiana
7:1 (3:0)
nov. 21. 16:00
Vicenza - Chievo
elhalasztva
8 mérkőzés
nov. 21. 12:15
Oriental - Famalicao
0:3 (0:0)
nov. 21. 15:00
Montalegre - Academico Viseu
2:3 (0:2)
nov. 21. 15:30
Fabril Barreiro - FC Porto
0:2 (0:1)
nov. 21. 16:00
Marinhense - Cova Piedade
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
nov. 21. 17:30
Arouca - Guimaraes
0:0
nov. 21. 20:30
Trofense - Braga
1:2 (0:1)
nov. 21. 22:15
Paredes - Benfica
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
nov. 21. 12:00
FK Krasnodar - FK Tambov
1:0 (1:0)
nov. 21. 17:00
Lokomotiv Moszkva - Arsenal-Tula
1:0 (0:0)
nov. 21. 17:00
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva
1:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Le Havre - Caen
1:2 (1:0)
nov. 21. 19:00
Paris FC - Auxerre
0:3 (0:3)
nov. 21. 19:00
Chamois Niortais - Dunkerque
1:2 (1:2)
nov. 21. 19:00
Chateauroux - Sochaux
2:1 (0:1)
nov. 21. 19:00
Chambly - Toulouse
1:1 (0:0)
nov. 21. 19:00
Pau - Grenoble
0:2 (0:2)
nov. 21. 19:00
Valenciennes - Rodez
1:1 (1:0)
nov. 21. 19:00
Amiens SC - Clermont
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
4 mérkőzés
nov. 21. 11:30
Fatih Karagümrük - Sivasspor
1:1 (0:1)
nov. 21. 14:00
Genclerbirligi - Fenerbahce
1:5 (1:2)
nov. 21. 14:00
Denizlispor - Gazisehir Gaziantep
0:1 (0:1)
nov. 21. 17:00
Besiktas - Istanbul Basaksehir
3:2 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 21. 16:15
Standard Liege - AS Eupen
2:2 (1:1)
nov. 21. 18:30
KV Oostende - Royal Antwerp
1:1 (0:0)
nov. 21. 18:30
Waasland-Beveren - Cercle Brugge
0:2 (0:1)
nov. 21. 20:45
Club Brugge - Kortrijk
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
nov. 21. 00:00
Bragantino - Bahia
4:0 (3:0)
nov. 21. 23:00
Flamengo RJ - Coritiba
3:1 (2:0)
nov. 21. 23:00
Atlético PR - Santos
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 21. 16:00
Hibernian - Celtic
2:2 (0:0)
nov. 21. 16:00
Dundee United - Hamilton
2:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Kilmarnock - Ross County
3:1 (1:1)
nov. 21. 16:00
St. Johnstone - Motherwell
1:1 (1:1)
nov. 21. 16:00
Livingston - St. Mirren
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 17:00
Salzburg - Sturm Graz
1:3 (0:0)
nov. 21. 17:00
Hartberg - LASK Linz
1:1 (0:1)
nov. 21. 17:00
Altach - Wolfsberger
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Inhulets - Dinamo Kiev
0:2 (0:1)
nov. 21. 16:00
Shakhtar Donetsk - Oleksandria
1:1 (0:0)
nov. 21. 18:30
Olimpik Donetsk - Zorya Lugansk
elhalasztva
12 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Gillingham - Charlton Athletic
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Wigan - Oxford United
1:2 (0:0)
nov. 21. 16:00
Doncaster - Sunderland AFC
1:1 (0:1)
nov. 21. 16:00
Fleetwood - Plymouth
5:1 (3:0)
nov. 21. 16:00
Ipswich - Shrewsbury
2:1 (0:1)
nov. 21. 16:00
Milton Keynes Dons - Hull
1:3 (1:2)
nov. 21. 16:00
Peterborough - Blackpool
1:2 (0:1)
nov. 21. 16:00
Portsmouth - Crewe
4:1 (2:0)
nov. 21. 16:00
Burton Albion - Northampton
1:3 (0:1)
nov. 21. 16:00
Rochdale - Wimbledon
0:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Swindon - Bristol Rovers
1:0 (0:0)

6 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Hansa Rostock - Dynamo Dresden
1:3 (1:3)
nov. 21. 14:00
1860 München - Uerdingen
0:0
nov. 21. 14:00
Hallescher - Kaiserslautern
1:1 (0:1)
nov. 21. 14:00
Saarbrücken - Wehen Wiesbaden
3:3 (2:2)
nov. 21. 14:00
Meppen - Türkgücü-Ataspor
elhalasztva
2 mérkőzés
nov. 21. 18:15
Luzern - FC Vaduz
1:1 (1:0)
nov. 21. 20:30
BSC Young Boys - Basel
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Lamia - Asteras Tripolis
2:2 (0:1)
nov. 21. 16:15
Atromitos - Apollon Smyrnis
2:2 (1:1)
nov. 21. 18:30
Olympiakos Pireus - Panathinaikosz
1:0 (1:0)
nov. 21. 16:30
Atzeneta - Villarreal II
1:1 (0:0)
nov. 21. 17:00
FC Andorra - Olot
1:0 (1:0)
nov. 21. 17:00
Lleida Esportiu - Cornella
2:3 (1:0)
10 mérkőzés
nov. 21. 06:00
SKA-Energia Khabarovsk - Sovjetov
0:1 (0:1)
nov. 21. 11:00
Yenisey - Neftekhimik
1:0 (0:0)
nov. 21. 12:00
Akron - Torpedo Moszkva
0:1 (0:0)
nov. 21. 12:00
Szpartak Moszkva II - Tomsk
1:2 (0:2)
nov. 21. 12:00
Veles - Volgar Astrakhan
1:0 (1:0)
nov. 21. 13:00
Chayka - Tekstilshchik
1:3 (1:1)
nov. 21. 15:00
Chertanovo Moszkva - Irtysh Omsk
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
nov. 21. 01:30
Banfield - River Plate
0:2 (0:0)
nov. 21. 21:10
Colón - Defensa y Justicia
2:0 (1:0)
nov. 21. 23:20
Huracán - Vélez Sársfield
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
nov. 21. 00:30
New England - Montreal Impact
2:1 (1:0)
nov. 21. 03:00
Nashville - Inter Miami
3:0 (2:0)
nov. 21. 18:00
Orlando City - New York City
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
nov. 21. 21:00
Columbus Crew - New York Red Bulls
3:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 21. 17:30
Zaglebie Lubin - Stal Mielec
2:2 (2:1)
nov. 21. 20:00
Warta Poznan - Wisla Kraków
2:1 (0:1)
nov. 21. 15:00
Perugia - Gubbio
0:0
11 mérkőzés
nov. 21. 14:30
Crawley - Carlisle
0:3 (0:1)
nov. 21. 16:00
Barrow - Forest Green Rovers
2:2 (0:0)
nov. 21. 16:00
Cheltenham - Walsall
3:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Exeter - Oldham
1:2 (1:2)
nov. 21. 16:00
Stevenage - Bolton Wanderers
1:2 (1:2)
nov. 21. 16:00
Scunthorpe - Morecambe
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Southend - Cambridge United
elhalasztva
nov. 21. 16:00
Tranmere - Grimsby
5:0 (4:0)
nov. 21. 16:00
Leyton - Harrogate Town
3:0 (2:0)
nov. 21. 16:00
Newport - Port Vale
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Salford - Bradford
3:0 (3:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
nov. 21. 15:00
Juve Stabia - Viterbese Castrense
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Osijek - Dinamo Zágráb
2:0 (0:0)
nov. 21. 17:05
Slaven Belupo - Hajduk Split
0:2 (0:1)
nov. 21. 19:10
Istra 1961 - Rijeka
elhalasztva
5 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Pohronie - Trnava
3:3 (1:0)
nov. 21. 14:00
Sered - Ruzomberok
0:0
nov. 21. 14:00
Zemplín Michalovce - FK Senica
0:1 (0:1)
nov. 21. 15:00
Zilina - Trencín
2:0 (1:0)
nov. 21. 17:00
Nitra - Dunaszerdahely
0:1 (0:0)
nov. 21. 14:00
Eindhoven - NAC Breda
2:4 (1:2)
nov. 21. 16:30
Almere City - Go Ahead Eagles
3:0 (1:0)
nov. 21. 15:30
Real Valladolid II - Leonesa
1:1 (0:1)
nov. 21. 15:45
Real Oviedo II - Numancia
0:0
nov. 21. 15:45
Sporting Gijón II - Lealtad
2:2 (1:1)
nov. 21. 17:00
Racing Ferrol - Compostela
1:1 (1:0)
nov. 21. 18:00
Burgos - Marino de Luanco
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Indjija - Radnicki Nis
1:0 (0:0)
nov. 21. 14:00
Napredak - Backa Topola
2:1 (2:1)
nov. 21. 14:00
Vozdovac - Novi Pazar
1:1 (1:0)
nov. 21. 16:00
Partizan - Proleter Novi Sad
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Mlada Boleslav - FK Pardubice
4:1 (3:0)
nov. 21. 16:00
Bohemians 1905 - Teplice
2:0 (1:0)
nov. 21. 16:00
Sigma Olomouc - Karvina
3:0 (1:0)
nov. 21. 18:30
Opava - Slavia Praha
0:6 (0:1)

BODORRÓZSA LEVÉL TEA
nov. 21. 18:15
Thun - Wil
3:0 (1:0)
nov. 21. 01:30
Cruzeiro - Figueirense
1:1 (1:1)
nov. 21. 20:30
Oeste - Brasil de Pelotas
2:1 (2:0)
nov. 21. 20:30
Operário PR - América MG
0:1 (0:1)
nov. 21. 23:00
Cuiabá - CSA
0:1 (0:1)
nov. 21. 23:00
CRB - Náutico
2:1 (1:0)
nov. 21. 14:30
Juniors OÖ - Dornbirn
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 16:00
Stabaek - Molde
0:3 (0:1)
nov. 21. 18:00
Aalesund - Valerenga
1:1 (1:0)
nov. 21. 15:00
Renate - Alessandria
2:1 (1:0)
nov. 21. 17:30
Grosseto - Livorno
1:0 (0:0)
nov. 21. 11:00
FC Seoul - Beijing Guoan
1:2 (0:1)
nov. 21. 14:00
Ulsan Hyundai - Shanghai Shenhua
3:1 (2:0)
5 mérkőzés
nov. 21. 13:45
Bylis Ballsh - Skenderbeu
0:2 (0:0)
nov. 21. 13:45
Kastrioti - Apolonia Fier
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:45
Partizani Tirana - Laci
0:0
nov. 21. 16:45
Teuta Durres - Kukësi
0:0
nov. 21. 16:45
Vllaznia - KF Tiranë
3:2 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 12:00
Ebro - Tudelano
2:1 (1:1)
nov. 21. 17:00
Mutilvera - Osasuna II
3:3 (0:3)
nov. 21. 18:30
Laredo - Racing Santander
0:0

1 mérkőzés
nov. 21. 20:45
Deinze - Lommel
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 21. 06:00
Consadole Sapporo - Shimizu
5:1 (3:1)
nov. 21. 06:00
Oita Trinita - Kawasaki Frontale
1:0 (1:0)
nov. 21. 07:00
Kashiwa Reysol - Sagan Tosu
1:2 (0:0)
nov. 21. 07:00
Vegalta Sendai - Kashima Antlers
1:3 (0:0)
nov. 21. 08:00
Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima
0:1 (0:1)
nov. 21. 09:00
Nagoya Grampus - Shonan Bellmare
3:1 (1:1)
nov. 21. 12:00
Resovia Rzeszów - Arka Gdynia
1:2 (0:1)
nov. 21. 12:40
Stomil Olsztyn - Jastrzebie
0:1 (0:1)
nov. 21. 17:00
Belchatow - Korona Kielce
0:1 (0:0)
nov. 21. 17:00
Tychy - Miedz Legnica
0:2 (0:1)
nov. 21. 15:00
GAIS Göteborg - Öster
0:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Dalkurd - Trelleborg
0:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Norrby - Umea FC
6:0 (3:0)
nov. 21. 15:00
Sundsvall - Halmstad
0:6 (0:3)
nov. 21. 15:00
AFC Eskilstuna - Degerfors
2:0 (2:0)
nov. 21. 17:00
Ljungskile - Jönköpings Södra
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Tuzla City - Mladost Doboj Kakanj
1:0 (1:0)
nov. 21. 15:00
Zeljeznicar Sarajevo - Sloboda Tuzla
2:2 (1:1)
nov. 21. 17:00
Zrinjski - Borac Banja Luka
2:1 (2:1)

3 mérkőzés
nov. 21. 13:45
Bravo - Maribor
1:2 (1:2)
nov. 21. 17:15
NS Mura - Olimpija Ljubljana
0:1 (0:1)
nov. 21. 20:00
Koper - ND Gorica
1:1 (0:1)
nov. 21. 16:00
Ayr - Dundee FC
2:0 (2:0)
nov. 21. 16:00
Inverness - Raith
2:0 (1:0)
nov. 21. 16:00
Queen Of The South - Alloa
2:0 (1:0)
nov. 21. 13:00
Strommen - Ullensaker/Kisa
3:1 (2:1)
nov. 21. 15:30
Sogndal - Grorud
2:1 (1:1)
nov. 21. 15:30
Ranheim - Ham-Kam
1:1 (1:0)
nov. 21. 15:30
Öygarden - Sandnes Ulf
2:1 (0:1)
nov. 21. 15:30
Kongsvinger - Stjördals-Blink
3:2 (1:1)
nov. 21. 11:30
Boluspor - Osmanlispor
2:0 (0:0)
nov. 21. 11:30
Altinordu - Istanbulspor
1:0 (1:0)
nov. 21. 14:00
Bursaspor - Adanaspor
1:0 (0:0)
nov. 21. 17:00
Giresunspor - Samsunspor
0:0
nov. 21. 19:00
Real Madrid II - Navalcarnero
3:1 (0:0)
10 mérkőzés
nov. 21. 16:00
Halifax - Torquay
1:2 (0:1)
nov. 21. 16:00
King's Lynn - Dover Athletic
2:0 (1:0)
nov. 21. 16:00
Boreham Wood - Altrincham
0:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Chesterfield - Notts
2:3 (1:1)
nov. 21. 16:00
Woking - Barnet
4:1 (2:0)
nov. 21. 16:00
Maidenhead - Bromley
2:2 (1:0)
nov. 21. 16:00
Wrexham - Aldershot
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Yeovil - Hartlepool
1:3 (1:3)
nov. 21. 16:00
Solihull Moors - Weymouth
elhalasztva
nov. 21. 18:20
Wealdstone - Sutton
3:3 (0:2)

1 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Karabakh - Sumgayit Shekher
6:1 (3:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 12:00
Kalev Tallinn - TJK Legion
0:2 (0:2)
nov. 21. 12:15
Kuressaare - Trans Narva
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
nov. 21. 23:15
Coquimbo - Unión La Calera
1:2 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 21. 10:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
1:0 (0:0)
nov. 21. 10:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
1:0 (0:0)
nov. 21. 12:00
Telavi - Lokomotiv Tbilisi
1:1 (0:1)
nov. 21. 12:00
Telavi - Lokomotiv Tbilisi
1:1 (0:1)
nov. 21. 15:00
Dinamo Batumi - Dila Gori
1:0 (0:0)
nov. 21. 15:00
Dinamo Batumi - Dila Gori
1:0 (0:0)
nov. 21. 12:00
Hapoel Bnei Fureidis - Hapoel Bnei Zalafa
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 21. 15:45
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda
2:0 (2:0)
nov. 21. 17:45
Ashdod - Hapoel Be'er Sheva
2:0 (2:0)
nov. 21. 18:00
Hapoel Kfar Saba - Bnei Sakhnin
0:1 (0:1)
nov. 21. 18:50
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 15:30
Umm-Salal - Al Ahli Doha
0:2 (0:2)
nov. 21. 17:45
Qatar SC - Al-Wakra
1:0 (1:0)
nov. 21. 17:45
Al Khor - Al Sailiya
0:0
nov. 21. 14:00
Maassluis - Sparta Rotterdam II
elhalasztva
nov. 21. 14:30
Amsterdamsche - Kozakken Boys
elhalasztva
nov. 21. 14:30
Hardenberg - Ido-Ambacht
elhalasztva
nov. 21. 14:30
GVVV - Katwijk
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Volendam II - TEC
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Ijsselmeervogels - Scheveningen
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Quick Boys - Noordwijk
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Rijnsburgse - Koninklijke
elhalasztva
nov. 21. 18:00
De Treffers - Spakenburg
elhalasztva

nov. 21. 16:00
Córdoba - Sevilla Atlético
1:2 (0:1)
nov. 21. 16:00
Betis II - UCAM Murcia
1:1 (1:0)
nov. 21. 17:00
Real Murcia - Linares Deportivo
3:0 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 21.
Chrudim - Vlasim
elhalasztva
nov. 21.
Prostejov - Trinec
elhalasztva
nov. 21.
Slavoj Vysehrad - Blansko
elhalasztva
nov. 21. 13:30
Hradec Králové - Usti nad Labem
5:1 (1:0)
nov. 21. 13:30
Chrudim - Prostejov
1:2 (0:1)
nov. 21. 13:30
Táborsko - Varnsdorf
1:2 (0:0)
nov. 21. 13:30
Slavoj Vysehrad - Trinec
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Al-Wahda - Ajman
3:0 (2:0)
nov. 21. 15:00
Al Dhafra - Khor Fakkan
2:0 (0:0)
nov. 21. 18:00
Al-Ahli Dubai - Al-Jazira Club
3:5 (1:3)
2 mérkőzés
nov. 21. 11:30
Alashkert - Ararat Yerevan
1:2 (0:1)
nov. 21. 15:00
Pyunik - Van
0:0
nov. 21. 23:30
La Equidad - Deportivo Cali
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 21. 21:00
Deportivo Llacuaba - Melgar
0:6 (0:2)
nov. 21. 21:30
Alianza Lima - Sport Boys
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Silkeborg - Helsingor
3:3 (2:1)
nov. 21. 13:00
Hvidovre - Vendsyssel
2:0 (0:0)

nov. 21. 14:30
Black Leopards - Maritzburg United
1:0 (0:0)
nov. 21. 14:30
Stellenbosch - Chippa United
2:0 (1:0)
nov. 21. 14:30
Golden Arrows - Kaizer Chiefs
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 15:30
Barry Town - Newtown AFC
0:0
nov. 21. 15:30
Cardiff MU - The New Saints
0:1 (0:0)
nov. 21. 15:30
Haverfordwest County - Flint
0:3 (0:1)
10 mérkőzés
nov. 21. 06:00
Avispa Fukuoka - Montedio Yamagata
1:1 (0:1)
nov. 21. 06:00
Ehime - Thespa Kusatsu
0:1 (0:0)
nov. 21. 06:00
Kyoto Sanga - Tokushima Vortis
2:0 (1:0)
nov. 21. 06:00
JEF United - V-Varen Nagasaki
0:1 (0:0)
nov. 21. 06:00
Zweigen Kanazawa - Albirex Niigata
1:2 (0:0)
nov. 21. 06:00
Ventforet Kofu - Jubilo Iwata
1:1 (0:0)
nov. 21. 07:00
Matsumoto Yamaga - Fagiano Okayama
1:0 (1:0)
nov. 21. 08:00
Ryukyu - Giravanz Kitakyushu
1:1 (1:1)
nov. 21. 10:00
Tochigi - Mito Hollyhock
1:3 (1:1)
nov. 21. 00:45
Sportivo San Lorenzo - Libertad
2:2 (2:1)
nov. 21. 22:30
12 de Octubre - Guaraní
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Borec - Vardar Skopje
0:2 (0:0)

5 mérkőzés
nov. 21. 08:00
Shakter Karaganda - FK Astana
3:1 (2:0)
nov. 21. 09:00
Ordabasy - Kaisar Kyzylorda
0:3 (0:0)
nov. 21. 09:00
Zhetysu - Taraz
0:1 (0:1)
nov. 21. 10:00
Kairat Almaty - Kyzyl-Zhar
2:3 (2:2)
nov. 21. 13:00
Kaspiy Aktau - Okzhetpes
2:1 (1:0)
nov. 21. 13:30
Dugopolje - Hajduk Split II
1:0 (0:0)
nov. 21. 13:30
Kustosija - Opatija
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 16:00
Linfield - Glenavon
2:0 (1:0)
nov. 21. 16:00
Crusaders - Dungannon Swifts
3:1 (1:1)
nov. 21. 16:00
Ballymena - Warrenpoint
2:0 (2:0)
nov. 21. 16:00
Larne - Cliftonville
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Carrick Rangers - Coleraine
elhalasztva
nov. 21. 13:00
Rudar Pljevlja - Decic
0:3 (0:0)
nov. 21. 14:00
Jezero - FK Podgorica
0:0
nov. 21. 15:00
Zeta - Sutjeska Niksic
0:1 (0:1)
nov. 21. 16:00
Buducnost Podgorica - OFK Petrovac
2:1 (0:1)
nov. 21. 08:30
Guizhou Renhe - Jiangxi Liansheng
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Gudja United - Valletta
0:0
nov. 21. 14:00
Gzira - Sliema Wanderers
3:2 (1:0)
nov. 21. 18:15
Hibernians - Hamrun Spartans
2:2 (1:2)

nov. 21. 08:00
Eastern - Resources Capital
5:0 (2:0)
nov. 21. 10:30
Pegasus - Southern District
0:4 (0:0)
nov. 21. 13:00
Feronikeli - Arberia
1:0 (0:0)
nov. 21. 13:00
Besa Pejë - Drita Gijlan
1:4 (0:0)
nov. 21. 13:00
Gjilani - Drenica Skënderaj
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 13:50
Persepolis - Sanat Naft
1:0 (1:0)
nov. 21. 15:00
Tre Fiori - Juvenes/Dogana
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Cosmos - Virtus
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Tre Penne - La Fiorita
elhalasztva
nov. 21. 15:00
Murata - Libertas
elhalasztva
nov. 21. 07:00
Seoul E-Land - Jeonnam Dragons
1:1 (1:1)
nov. 21. 07:00
Gyeongnam - Daejeon Citizen
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
350
42 (12%)
105 (30%)
420
357
40 (11%)
106 (30%)
412
357
38 (11%)
100 (28%)
390
357
39 (11%)
96 (27%)
387
353
39 (11%)
94 (27%)
383
353
37 (10%)
99 (28%)
383
350
39 (11%)
93 (27%)
381
8. BeZo
357
33 (9%)
106 (30%)
377
349
31 (9%)
109 (31%)
373
10. Somi12
357
39 (11%)
88 (25%)
371

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont