Főoldal » Meccsek » 2020. november 22. » Valencia II - UD Ibiza

Valencia II - UD Ibiza 0:4 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt UD Ibiza - Valencia II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2020. november 22. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Valencia Campo 1 (Valencia)

Sergio Castel ('26, 0-1), Javi Lara ('29, 0-2), Ekain Zenitagoia ('40, 0-3), Ekain Zenitagoia ('58, 0-4)

• A Valencia II már tizenkilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. november 24-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Orihuela csapatát).
  • Az UD Ibiza az utolsó hét mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Cornella ellen szenvedtek vereséget 2020. július 18-án.

Valencia II győzelem:
10 tipp (26%)
11 tipp (28%)
UD Ibiza győzelem:
17 tipp (44%)

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem
2020. nov. 18. 17:00